Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 17.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема OFF- Лондон 2012нови  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано29.07.12 11:24



С любезното разрешение на един от модераторите отварям тема за олимпиадата, поради липса на такава в олимпийския клуб, а и къдетом и да било в спортните клубове



Гледате ли, вълнувате ли се, искате ли да коментирате нещо различно от тенис- моля заповядайте тук




Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: joy_r]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.07.12 15:56



Много ми хареса откриването. Бях доста скептично настроен, но Дани Бойл си е майстор, това е положението.


Простичко и събрано, но и с богато въображение и красиво и с типичния британски хумор. М-р Бийн и особено Агент 007 и Кралицата като парашутисти изби рибата също.
Най-много обаче ми хареса жертвеника. Това е най-оригинално запаления огън досега.
чехите при дефилиринаето ме същисаха с тия гумени ботуши. УжасТ :О
Общо взето е това. Иначе вчера гледах всичко, китайците ще мачкат зверски и на тази олимпиада :/ :о
Фелпс уникален автогол си вкара с това, че се пусна на 400 м. съчетано, а не на 200 м. свободен стил. Глупак.
Ае :)



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.07.12 15:56



страхотна идея



аз вчера гледам извън тениса основно българите - снощи Йовчев, днес волейболистите ни и съм



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.07.12 16:04



Глупости, Фелпс е назад с подготовката, но пак ще си вземе медалите, които му трябват за да стане най-титулувания олимпиец евър. Това е, след Пекин, тотално е занемарил дисциплината, жалко, че така яко очаквания двубой Лохте - Фелпс ще стане без конкуренция, не че не се кефя на Лохте, точно обратното.
Китайците верно ще мачкат, вече се намесиха и в плуването и хегемонията САЩ-Австралия вече е застрашена, вчера световен рекорд на Сун. Яд ме за Бейзъл при жените, но това е положението, трябваше да дръпне малко повече на бруст, където е царица за да има шанс за победата, изяде я на крол 16 годишната китайка.
Италианците с уникална драма в последната стрелба с лък, как го заби оня на линията на десетката с последен изстрел


Засега добре, дано все пак американците бият китайците в крайното класиране, трудно ще е.
Накефи ли се на Винекуров ???



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.07.12 16:07



китайците за първи път (май) нямат нито един в първите 24 на спортната гимнастика и сега ще се опитат да комепенсират с отборен медал, щото персонални - нъц



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.07.12 16:31



Това, което прави Йовчев на халки на 39 години на 6-а Олимпиада, няма аналогия в гимнастиката, великан, жалко за кражбата в Атина, заслужаваше да завърши кариерата си със злато, но тоя спорт е доста съдийски за съжаление.
Ако вземе какъвто и медал тук ще е една от сензациите на игрите - 39 години и гимнастика ???????





Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: Balleta]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано29.07.12 16:47



Е, медал не виждам как ще вземе, но и така постижението му е уникално.

Иначе много се зарадвах на доминацията на италианките на рапира. С класи над останалите са в един от най-аристократичните спортове.



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.07.12 16:48



Фелпс спечели щатското първенство на 200 м. кроул побеждавайки именно Лохте и трябваше вместо на съчетаното да се пусне на дългия спринт. Още повече, че Лохте ще плува и на 200 м. гръб и бътерфлай и ще е уморен. И изобщо на какво се е надявал Фелпс, абсолютно невъзможно е да победи Лохте на каквото и да е съчетано в момента. За това и той и Боб Бауман си вкараха ебати автогола. Лично за мен Фелс се полакоми да влезе в историята с трети пореден олимпийски златен медал в една и съща диспиплина...
На ти сега четвърто място.

Изкефих се разбира се на лудия Саша, казака

И той е ветеран, на 38 г. злато на шоесто. Великан!



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: Balleta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.07.12 16:51



Засега си мълчах, ама почна да ме ядосваш!


'Винокуров' се казва, а не както ти неколкократно неправилно си написал.
Link (Винокуров, Александр Николаевич):



Редактирано от Naki на 29.07.12 17:00.



Тема Re: OFF- Лондон 2012нови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано29.07.12 16:52



Тая 16 годишната китайка ми скри шапката! Мааани как дръпна последните 100м, не е истина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.