Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 06.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отвратителен синови [re: naja_haje]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано08.07.12 21:49



То и на Мастърс до полуфинал може да не срещнеш никой от топ 10, винаги зависи от развитието на турнира. А Фед можеше изобщо да не се контузи, ако не беше играл пет сета с Бенето, което няма как да стане на Мастърс. :)

Не знам, според мен не може турнири като Канада Оупън, Синсинати и Шанхай, където очевидно масово се отбива номерът, да носят толкова много точки, трябва да има повече гъвкавост. Виж един Цонга например какви чудеса направи по пътя към четвъртфинала на РГ и взе само някакви си 360 точки. За сравнение - за титла в Акапулко дават 500. :))

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Отвратителен синови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.07.12 21:55



Ще дават я, как иначе ще заработва точки Чудовищенце - за тайбрек срещу Надал все още точки не дават :)))

А иначе 2 път повече са все пак точките за шлемовете. От това повече не мисля, че е редно.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Отвратителен синови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано08.07.12 22:07



Фед игра 5 сета с Бенето щото си беше контузен още от края на мадрид, а не обратното. Както и да променят ранглистата тя пак ще си е еднаква за всички/
Просто ако Джокович "не беше оставял топките да минават покрай него"

, друго шяхте да пишете сега.




Тема Re: Отвратителен синови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано08.07.12 22:11



С Бенето сервираше много здраво и определено нямаше проблеми с гърба. Ако е имало болежки преди това, значи след двубоя с франсето са се влошили.

Аз не говоря толкова за конкретния казус Федерер - Джокович, а по принцип за точкуването. И преди ми е правило впечатление, че не е съвсем като хората. Според теб заслужено ли е за титла в Акапулко да се взима почти колкото за полуфинал на ГШ??

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Отвратителен синови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано08.07.12 22:28



Не е, но всеки си прави схемата сам и се съоразява с конкуренцията т.ч. да вземе макс точки. колкото повече точки = толкова повече добри схеми





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.