Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скотиш-Уилинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано06.07.12 20:56



Е, то финал Федерер - Надал щеше да е още по-тъпо. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема В крайна сметка Мъри би, нонови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.07.12 21:05



пак беше готов да се наака. Мачът се реши от слънцето реално - пекна баш накрая и в последния си сервис гейм Цонга не виждаше изобщо, Мъри по-добре се справи с тоя момент. Иначе Жо престъпно изпусна да пробие за 5:4 в четвъртия, след като преди това се спаси с две излизания на мрежа от 15:40 в своето подаване. При пети сет Мъри 99% щеше да се наака.
Иначе и тук да кажа - с такъв процент първи сервис на Мъри и затворен покрив в неделя, шотландецът много зор ще види според мен.




Тема Re: В крайна сметка Мъри би, нонови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.07.12 21:07



Скотиша ще види зор при всички положения, но, според мен, ще спечели. Все пак всички знаем, че срещу ИСТОРИЯТА и СТАТИСТИКАТА не се върви



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Скотиш-Уилинови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.07.12 21:18



Мъри нямаше да е на финал :)
А сега вече имаме история (наполовина, ама все пак)

А специално на Уимби, ФЕДАЛ правят уникални мачове, в никакъв случай нямаше да я има тази скука като днешния мач на Фед с Ноле в която Роджър му изнесе лекция как се играе на трева и то в предпенсионна възраст, заеби.



Тема Re: В крайна сметка Мъри би, нонови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано06.07.12 21:20



не го казвай! и да не си посмял да пишеш за фед ...



Тема Re: В крайна сметка Мъри би, нонови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.07.12 21:22



Сандро е винаги обективен и него такива суеверия не го ловят. Това е също следствие от обективността



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: В крайна сметка Мъри би, нонови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.07.12 21:22



Мъри си би категорично и заслужено.
какво щеше да стане при един пети сет само можем да гадаем. Доста го подценявате Анди и когато бие все другият не бил играл най-добрия си тенис, нещо за което скотиша не носи абсолютно никаква вина!
Аз пък ти казвам, че при един пети сет щеше да има 6-1 за Мъри, защото Цонга видимо изпитваше болки и играеше само на адреналин, така дълго няма как да удържи. Имаше шанс със схемата Цонга и някак си се промъкна до полуфинал, но като цяло не беше в топ форма, предполагам заради драмата на Ролан Гарос, а той не е пример за издържливост в поредни турнири.

Не позна нито единия от двамата финалисти и при мъжете и при жените :P



Тема Re: В крайна сметка Мъри би, нонови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано06.07.12 21:24



да бе, да!!! обективността на сандро е легенда, също и както тенис-моженето на фед



сега сериозно - ще се саморазправям и с двама ви (и много ще боли), ако го урочасате



Тема Re: В крайна сметка Мъри би, нонови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.07.12 21:26



Хаха, сигурен съм, че звездите са се наредили и смао чакат аз или Сандро да кажем нещо, че да се преподредят :)

Каквото има да става, ще става. Аз моята прогноза в играта я дадох отдавна и за съжаление вярвам в нея



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Скотиш-Уилинови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано06.07.12 21:27



Бе все тая ми е за Мъри, така или иначе има 3 финала вече, просто исках Цонга да се класира за финал още от самото начоло, защото ме кефи много стила му на игра и излъчването и защото щеше да бъде освежаващо за тениса. Дали ще е Надал или Мъри ми е все тая. Искаше ми се и двата рекорда на Пийт да оцелеят, ама курец. Не помня откога не съм пропускал финал на Уимбълдън, бая отдавна ще да е било, но в неделя наистина мисля да го направя.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.