Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 17.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Уимбълдън 2012 - тема за комeнтари IIнови  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано02.07.12 21:19



...



Тема Re: Уимбълдън 2012 - тема за комeнтари IIнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.07.12 21:23



Това ми прилича на коментара ти след полуфинала, малко си подранил, но пък много добре обобщава картината, която наблюдаваме на централния корт в момента :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Уимбълдън 2012 - тема за комeнтари IIнови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано02.07.12 21:34



Наджа, не ти ли харесва как играе Ноле в момента ?





Тема Re: Уимбълдън 2012 - тема за комeнтари IIнови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.07.12 21:36



Хич не ми харесва, ама хич. Надявам се на евентуалния полуфинал, от който някои хора тук сън не ги хваща

, да играе по-красиво Джокович. Какво е това 92% първи сервис, ботщина някаква :)

Все пак не бива да се забравя, че това е мач от вида Рафчо-Чудовищенце де.

A man only sees what he wants to see...

Тема Радванска vs. Азаренканови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Hingis (пристрастен)
Публикувано02.07.12 22:22



Радванска дели Азаренка от номер 1 в света. Тази година това звучи като виц :))) Аз вече не знам колко е резултата в мачовете между двете 0-16 :) Това обаче хич не е невъзможно ако Вика се препъне в следващия мач, а Радванска вземе, че издуха всички блондита в нейната част от схемата. Определено ще ми е интересно до края на турнира.



Тема Re: Радванска vs. Азаренканови [re: Hingis]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано03.07.12 12:45



Радванска № 1 в света :) Ако се случи, това ще е най, ама най-смешната №1 в историята на Тениса. Имало е и други не съвсем успели състезателки - Сафина, Возняцки, Янкович, които не са и помирисвали титла от шлема, но поне са играли финал. Радванска обаче се пуска на всяко треторазрядно турнирче, за да натрупа точки... Играта й е смешна, ударите й - като на ученичка от началното училище, а тактиката й е ултра дефанзивна... Направо не мога да я гледам ! Сестра й Урсула е по интересна...



Тема Re: Уимбълдън 2012 - тема за комeнтари IIнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано03.07.12 14:27



писна ми от тоя дъжд в тая скапана Англия- ебем ти остров, ебем ти чудо- тука от 1 месец не е валело, там се скъса. един ден не е имало с хубаво време- според мен е крайно време да се преустанови провеждането на Уимбълдън и да направят един ГШ тук в Испания.


Иначе Федята е казал,че ще е 100 % за следващия мач и че болкоуспокояващите са подействали- бла бла бла

VAMOS!

Тема Организаторите на турниранови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано03.07.12 14:28



продължават да са под всякаква критика!

Докога ще вършат такива безумия, които ощетяват както зрителите, така и тенисистите?

Някой може ли да ми обясни защо покривът не беше спуснат за мача Дел Потро - Ферер при положение, че времето дори без дъжд в момента е ОТВРАТИТЕЛНО, а всички прогнози сочат, че е само въпрос на време да започне да вали сериозно в Лондон. И защо вчера, след като приключи мачът на Джокович къв 8 часа британско време, не преместиха на централния корт Гаске - Майер? Така поне всички мачове от горната половина на схемата щяха да бъдат изиграни и щеше да има равнопоставеност.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Организаторите на турниранови [re: Henman]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано03.07.12 14:30



е ти пък намери от кой да искаш гъвкавост и разум. на английските бастуни им дай традиции, високомерие и чувство за неповторимост. нема такива идЕоти като тех. Уимбълдън сАкс биг тайм

VAMOS!



Тема Re: Организаторите на турниранови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.07.12 15:08



Абе а защо покрива в Мелбърн се вдига за 2-3 минути, а този тук за повече от 40 ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.