Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 22.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Биг Станнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.06.12 01:10



Именно, именно...
Остави го Рафа. Дори във вторник да играе с Монако и после в сряда да трябва да играе с Алмагро без ден почивка би трябвало да се справи, просто е тъпо... Аз бих преместил последните два женски мача които завършват програмата на Шатрие и Ленглен да започнат от 12:00 ч. един след друг на корт номер 1



Тема Re: Ролан Гарос, тема за коментари (3та част)нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.06.12 08:22



На заяжданка ли го обръщаме? Ми да, не мисля, че с оглед показаното дотук Джокович може да се надява много-много нещо при мач с Надал и ти също го знаеш добре - айде аз като не съм ти коректор, виж кво ше сложат букитата при мач на финала. Дано не съм прав, но нещо не ми се струва така. Казах обаче и че надеждата умира последна - все пак говорим за номер 1 и 2 в света.




Тема Re: Биг Станнови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 12:13



Цялата седмица я дават дъждовна.


Само утре нямало да вали... Сряда и четвъртък яко дъжд, голяма вероятност а дъжд и уикенда и изобщо времето ще е хладно за сезона.
Е, няма такава прокоба просто



Тема Аймо, Типсинови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 12:30



Мачкай циганета





Тема Re: Най-твърдото 3-0 в историятанови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 12:36



Да, ама не и при тези условия. Ферер обича да е по-сухо и бързо


Иначе наистина кой им позволи на тия да излизат на Шатрие. Започнаха се маратонските геймове, които отегчават всички. Тоя мач си е ясно 3-0 в крайна сметка, но ще продължи 2 часа и половина най-малко и ще се осере програмата, следобяда ще вали за няколко часа здраво.
Искам да гледам Цонга и естествено Андииииии



Тема Re: Биг Станнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 13:38



Дяволе, отново се оказваш много точен и предвидлив.


За тези близо 2 часа игра можеха да се изиграят по два женски мача на кортове 1 и 2 или поне един на корт 1, ако не вкарваха другите кортове в игра. А сега всеки момент би трябвало да прекратят мачовете, а се очаква да вали тежък дъжд почти цял ден. Не знам какво ще правят с програмата умниците. Може би трябваше да им напишеш твоята идея на френски и да им я изпратиш
В момента тенисистите са оставени изцяло на милостта на природата. Никакви човешки решения няма, спазват си стриктно програмата без да мислят за тенисистите, ако вали-вали нали така е най-лесно. Паричките от ТВ правата са по-важни.



Тема Re: Аймо, Типсинови [re: Murray]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 13:42



Дяволе очакваше тежък мач в 5 сета ама май Нико ще е свеж като репичка срещу Надал, който и най-вероятно ще играе утре срещу Монако. Много, много лошо, хихи

Така хем Монако ще си почине хубаво, хем Надал ще загуби малко ритъм, а след това ще го чака зверски наблъскания Алмагро. Сега трябва да докаже, че е кралят на клея! Ако при тези фактори успее да се измъкне наистина ще е голям. Ама после го чакат Ферер и Джокович и то цяла седмица слънцето няма да го има и това ще е лошо за топспинът...

явно и на Господ Бог му е писнало от тази доминация и сега всичко е срещу твоя човек



Тема Re: Аймо, Типсинови [re: Murray]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано04.06.12 13:52



Не разбра ли, че каквото и да е срещу нашия човек, той е способен да се пребори

?



Тема Re: Аймо, Типсинови [re: joy_r]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 14:09



Не знам, знам само, че днес Мъри ще се гаври с Гаске





Тема Re: Биг Станнови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано04.06.12 14:10





Айде да се хванем на бас, че няма да са 8 гейма, а повече?
Как може така да подценяваш един от най-добрите на клей, ти май забрави, че наскоро Монако взе сет на Джокович именно на клей и тази година е в страхотна форма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.