Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 16.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Гофен..нови [re: speranza]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано01.06.12 21:27



обичаш дечицата, хммм






Тема Re: Симон - Вавринканови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.12 21:40



Ти па, голема работа, рискувах и не спечелих. Нито ше е първи, нито последен път :) Мерси за симпатията, успех в играта, имаш реални шансове.




Тема Re: Симон - Вавринканови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.12 21:45



Мерси, батка, както казах и на Мъри - рискувах с Чилич, на теб също ти казах, заради тая контузия на Дел Потро. Така или иначе така се стекоха нещата, че точно на тоя РГ вероятно (99,99%) оставам без работа и то след страхотни обиди от страна на работодателя за това как работя аз, как работи и екипът ни като цяло - неща, които не мога и няма да преглътна и следващата седмица се очертава да си кажем "сбогом". От една седмица съм толкова ядосан, че чак усещам как коремът ми се върти от яд. Затова и почти не съм гледал тенис, с изключение на днес - нищичко друго, освен днешния ден и само чета вечер по-подробно какво сте писали вие, както и някой репортаж да видя.




Тема Re: Гофен..нови [re: speranza]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.12 21:46



"Позьорство"?!?!






Тема Хехенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.12 21:48



рибата още е в морето, тиганът обаче го слагаш

ГОАТ си е ГОАТ и това е.




Тема Re: Симон - Вавринканови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано01.06.12 22:00



хех, идиоти много по този свят, най-идиотското е, че някой им е дал власт....!

горе главата, всичко ще се нареди надявам се в скоро време положително за теб на някое друго място.

А идват европейско и олимпиада все хубави неща за нас спортните маницаци





Тема Re: Симон - Вавринканови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.12 22:05



Да, нема по-подходящо време за уволнение






Тема Re: Симон - Вавринканови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано01.06.12 22:15





Санде, сигурна съм, че знаеш, че всяко нещо се случва, заради определена причина и винаги е за по-добро! От теб зависи, как ще приемеш и ще се възползваш и развиеш ситуацията. Още повече с промените в КТ, дяволето е прав, "идеалното време" за уволнение и бюрото по труда - ще си получаваш 60% от брутната заплата за да гледаш спорт



Тема Re: Симон - Вавринканови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.06.12 22:23



Само ако ме съкратят - негодникът е хитър, мъчи се да ме накара сам да напусна и ще е малко трудно да се преборя за съкращение, но ще видим :)




Тема Re: Ролан Гарос, тема за коментари (2ра част)нови [re: Murray]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано01.06.12 22:42



Тоя па, Мъри хлабавото гръбче си заминаваше още вчера, ако не беше играл с най-големия нещастник в схемата. Не виждам с какво жребия на Надал и Мъри е по-сложен от този на Ноле.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.