Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 04.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема * Тенисмания *~ РГ'12 ~ - Интервютанови  
Автор Banditoo ()
Публикувано26.05.12 10:51



малко закъсняхме този път, ама нейсе.



Тема Re: * Тенисмания *~ РГ'12 ~ - Интервютанови [re: Banditoo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.05.12 16:27



Бандито, ще те помоля да спреш със смехотворната си параноя и да пораснеш малко! Благодаря





Тема Сандронови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:22



1. Здравей! Този път няма да питам за фаворити на този турнир, мисля че са ясни, нали? Или тази година е различно?

1. Ами то и на АО уж бяха ясни, но накрая имахме прецедент - трима души с титлата :) Сега обаче вярвам, че топ 5 в ранглистата ще играят максимално силно и само с една мисъл - титла. Затова и посочвам Шевченко, Дявола, Хенман, Нажа и себе си за фаворити.

2. Какво очакваш ти от своето представяне?

2. Искам да завърша в тройката, като се надявам най-после да направя равномерно представяне както при мъжете, така и при жените. Иначе много ясно, че се целя в титлата - на всеки турнир го правя :)

3.Ако би посочих фаворит за титлата, не в тенисмания, извън топ 3, кого би избрал?

3. Агаси и Наки. Нажата не го слагам, защото той си е фаворит с оглед рангкинга и играта на клей, която демонстрира дотук.

4. Имаш ли специални въпроси към някой от участниците?

4..............................................................................................................................................................................................

5. Метеорологичните условия допринасят ли в твоята игра? Правиш ли корекции при определени мачове? Всъщност, те имат ли толкова голямо значение?


5. Дъжд, вятър, слънце, градушка, френски гамени - нема значение, мачкам :)



Тема Дон Диегонови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:23



1. Здравей! Ще участваш ли на предстоящият турнир, Ролан Гарос?
ne razbira se. igraq, zhiveq i pravq tova koeto mi dostavq udovolstvie i izbqvgvam (ili pone se opitvam) vsi4ko koeto mi go razvalq.

2. Можем ли да очакваме от теб повече включвания в турнири и дискусии в тенис клуба, макар че да знаем, че не ти е любимият спорт?
(ne znam zasto si izgradil predstava 4e ne mi e ljubim sport - za momenta e, i to zashtoto go praktikuvam s dosta golqma nasturvenost i motivaciq. otdelno ot tova sum angazhiran vsekidnevno s tennis informacia, turniri i t.n.)
no na vaprosa - Ne, pulno e sus razdraznitelni kukuvici i smahnati shizofreneci kato taka nare4eniq "diavolo" i podlogite mu, totalno oburkani hora, samozabravili se samovljubeni egocentrici, neosuznavasht v koi svqt zhivee, koe e realnost, koi e gospod.


3. Какви, според теб, са недостатъците на тенисмания и в какво трябва да работят занапред?
dostau4no govorihme, sporihme, psuvahme, izbivaha se kompleksi i se pompaha muskuli ot vuzduhari po toq vapros. Nelosha igra no s mnogo nedostatuci i otzhivqla. igra s tradicii, no ne i s budeshte. No za zapulvane na vremeto i izbivane na kompleksi - e perfektna! I za da ne bude zasen4ena ot neshto po-atraktivno - klybut e monopoliziran ot psiho-kompleksar.

4. Искаш ли да интервюираш някого?

interviewiram horata bez da osuznavat 4e sa interviewirani. povedenieto i dumite na otstreshtniq v neformalna obstanovka sa po-krasnore4ivi ot davaneto na oficialno interview na Banditi kato teb ;) togava pridobivash istinska predstava za 4oveka.



Тема Агасинови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:24



1. Здравей! Надявам се всичко да е наред при теб и да участваш на предстоящият турнир, нали?
Здравей на теб и на всички тенисманиаци. предстои ни поредният вълнуващ турнир, в който се надявам отново да има много емоции и интересен тенис. ще участвам, разбира се! след титлата в МК, се попреситих малко от тенис, което доведе до по-бледи участия на другите клей-мастърси, но на мейн евентът на тази настилка ще съм свеж и ще дам всичко от себе си, за да се класирам възможно най-напред.

2. Какво би променил в играта? Имаш ли някакви предложения?

Играта е измислена и организирана много добре и като цяло функционира на нужното ниво. единственият апел, който някога съм имал е да се преразгледа правилото за отказванията и прекратените срещи, особено при очертан резултат, но поради възможни прецеденти, разбирам че е трудно да има ясни правила там. все пак бих се радвал да има някакво развитие по този въпрос.

3. Ако имаше възможност да се върнеш във времето да изиграеш един мач отново, срещу кого се би изправил и кога?
Бих се върнал в любимата ми ера (90-те години) при майсторите на сервис волето, при разнообразните настилки и не толкова усъвършенстваните материали за направа на ракети и кордажи. мисля,че в тази ера майсторството беше по-важно от физиката и много играчи имаха своя собствен уникален стил на игра, нещо, което не виждаме в настоящият момент. въпреки това, всяка ера си има своите достойнства и предимства, така че не можем да гледаме само назад. бих играл на килим в зала срещу Борис Бекер и неговият бум-бум сервис да кажем. не мога да обясня точно защо- това първо ми изникна в съзнанието...

4. Какво мислиш за интервютата? Има ли смисъл да ги правим или не? а имаш ли ти специални въпроси към други участници?

Естествено,че има смисъл и те поздравявам за ентусиазма и идеята като цяло. всяко нещо, което може да допринесе за колорита в клубчето и което разнообразява ежедневието ни има своето място и важност. харесва ми,че имаш нови идеи и отделяш лично време,за да ги осъществиш! продължавай в същия дух! за въпроси към участници... не искам да си говоря чрез медиите с конкуренцията, но все пак изниква един към водачът в световната ранглиста Шевченко: "При победа на Надал над Ноле във финала след 2 седмици, ще намери ли сили и доблест да ни поздрави, както ние направихме при по-голямата част от плескавиците или ще остане верен на стила си да умаловажава и очерня успехите на Надал?" Мерси !

Поздрави и успех на всички участници и нека най-заслужилият победи както в нашата игра, така и в самия турнир!



Тема Значканови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:25



1. Здравей! Какви са ти очакванията за Ролан Гарос 2012?

Ами имам голями очаквания от РГ, но едва ли ще имам време да гледам колкото бих искал. Е, финала викам да го гледам.
Иначе ми се иска финал Джокович - Надал, но има доста време до тогава. Ще коментираме в клуба.

2. Какви са ти впечатленията от клуба? Наслаждаваш ли се на времето прекарано тук?

Впечатленията са хубави :) Доволен съм, че се присъединих.
Да, наслаждавам се :)

3. Клуба променили те и ако те е променил към добре или зле? лол

Хаха, не знам какво целиш с този въпрос. Не съм се променил, същия съм си :)

4. Като за завършек, кой ти е любимият филм и защо? А песен?

Любимият/те ми филм/и е/са:
'Листата на Шиндлер', 'Изкуплението Шоушенк' и 'Сред дивата природа'.
За всеки един си имам причина.
За първия - доста ме разчувства, и бях много изненадан от себе си. Как може един филм да ме развълнува и да ми повлияе по този начин. По принцип не плача на филми де :D ама на този да :)
За втория - за мен това е смисъла на живота 'Get busy living or get busy dying'.
За третия - за мен този филм е символ на свободата :)
Песен... трудно е да се каже, за всеки момент имам любима, в зависимост от настроението.



Тема Форестнови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:26



1. Здравей! Какво мислиш за предстоящият турнир? Имаш ли някакви критики къв играта като цяло?

Привет! Мога да кажа че Ролан Гарос е любимият ми турнир от 4-те в Големия шлем. Може би защото в далечната 1989-та това беше първия голям тенис турнир, който гледах по БНТ.

За нашата игра тук очаквам някой от голямата 4-ка /Дяволо, Шева, Сандро или Хенман/ да спечели, ама това едва ли е някаква изненада :) Шансовете на Нажа също не са за подценяване. Аз ще съм доволен на място около 10-то, по-напред би било голяма изненада :)

По отношение на организацията на турнира /а и за останалите турнири/ имам една единствена забележка – ако може д се посочва началния час на първия мач от всеки кръг. Не е нещо фатално, ако е невъзможно, но би улеснило участниците.

2. От кога гледаш тенис и кой беше първият тенисист/ка, който/която ти грабна сърцето?

Както споменах по-горе Ролан Гарос беше първия голям турнир, който гледах. В годините преди 1989-та нямаше кой знае какви възможности за гледане на тенис. Имам спомени, че по БНТ даваха турнир от София на име Академик /в зала/ :) Иначе се интересувах от тенис покрай Мануела Малеева, а през 83-та или 84-та във в-к Старт беше излязла голяма снимка на 1-ва страница на Иван Лендъл и той ми стана любимец :) Много страдах че така и не взе този пуст Уимбълдън :)

3. От кога пишеш във форума и кога почна играта? като погледнеш назад как оценяваш кариерата си?

Във форума се записах /като мнения/, когато Гришо спечели младежкия Уимбълдън, но следях темите и след това. Играта ме заинтригува и реших да се пробвам в началото на 2011 и Australia open беше първия ми турнир :)

Е, аз нямам кой знае каква кариера тук :) Само една година съм във веригата :) Не мога да се оплача, за човек който за съжаление почти не гледа тенис се движа около топ 10. Нямам право да искам нещо повече ;)

4. би ли искал да интервюираш някого и имаш ли някакви препоръки към мен и към тази рубрика?

Аз съм далеч от журналистиката, но ако се поразровиш из старите теми сигурно ще намериш интересен материал за евентуални въпроси към “старите пушки” тук :)

Редактирано от Banditoo на 27.05.12 09:27.



Тема Шевченконови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:28



1. Здравей! Какво очакваш от предстоящия турнир? Кого виждаш да изненада този път? Според теб, ще продължи ли традицията тази година от различни победители в различните турнири?

Ще бъде приятно, ако традицията продължи, но аз мисля, че някой ще вземе втората си титла за годината. Надявам се, това да съм аз, успех на всички.

2. Как ще коментираш възможността Дявола да те измести?

Разликата не е малка, но такава възможност наистина съществува предвид слабото представяне на Дяволо миналата година. Хубаво е че съм притиснат, надявам се да отговоря подобаващо.

3. Кой беше най-големия ти съперник през години? Кой би искал да се завърне в играта? Когато почна да играеш тази игра, кой ти беше идолът?


Мисля, че най-голямата битка беше с фогела във втората година на игрите. Тогава първото място се реши във финала за Купа Дейвис. След това с Дяволо като че ли някак си логично си сменихме позиициите на два пъти, нямаше толкова драма, всичко беше предупределено като че ли и беше просто въпрос на време.
Надявам се да се върне фогела, освен него тук преди години игра и един друг голям талант - Торес. Иначе всички ми липсват - дон карлос, Хеопс, Малвинка, сафинатора, Фереро, надявам се не изпускам някой.

4. Искаш ли да интервюираш някого? Имаш ли някакви критики към мен и тази рубрика?


Не, този път нямам интерес да интервюирам никого. Мисля, че предния път имах идеи да стане по-интересно и раздвижено, но не се получи. Освен това идеята беше ти да си направиш въпроси на база мои подмятания, а стана точно обратното. Ти директно каза, че аз питам, а също така и добави някакви твои въпроси от мое име, за които аз нямах представа. Мисля, че с времето ще се справяш все по-добре.

Редактирано от Banditoo на 27.05.12 09:29.



Тема Re: * Тенисмания *~ РГ'12 ~ - Интервютанови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:31



Искате ли да има двойки? Два пъти ми зададоха въпроса.... Ако искате, ще има.



Тема Аднинови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано27.05.12 09:48



1. Здравей! Какви са ти очакванията от предстоящия турнир? Колко далеч виждаш своето представяне?

Винаги съм почвал силно и след това сдухвам положението точно когато не трябва...Ще се постарая този път да е различно и константно да поддържам форма. Надявам се да имам и времето, за да отделя достатъчно на тениса през тези 2 седмици.

2. Ако би имал възможността да изключиш един от състезателите, кого би избрал?

Наки :) Чудесен играч като познаваемост и усещане на мачовете и играта,но забележките му ми идват в повече..

3. Каква е разликата да прогнозираш мъжки и женски мачове? определено при мъжките е по-сигурно, а според теб?


Да определено е по-сигурно при мъжете,изненади и наваксване на точки в играта определено може да се постигнат с жените :) Въпреки,че гледам повече WTA това не рефлектира по никаъв начин на представянето ми в игрите. Колкото и инфо да има,ако нямаш усета загиваш просто,така поне аз разсъждавам..

4. Имаш ли някакви критики към интервюиращия и би ли интервюирал някого ти?

Браво Бандит! Харесва ми това ,което правиш и,че си част от клуба като цяло..Като цяло бих интервюирал,но със сигурност нямам такива наблюдения към всеки играч каквито ти имаш и няма да изглежда много добре...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.