Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дон Диегонови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.05.12 18:04



Защо изобщо го интервюираш този психопат, който насран напусна клуба? А и той няма никаква история в този клуб, откакто аз съм тук вече четвърта година той е писал средно 2, 3 пъти на година и половина.


Сега вместо да си признае, че Дявола беше прав когато му каза в прав текст, че едно е да приказваш друго да действаш пак си знае неговата. Лузър, хаха

Двойките, Бандите бяха трагично организирани от теб. Сори, но ти го казвам в прав текст.
Другата игра, която беше изключително смехотворна и пак пълна с грешки изобщо и не видя второ издание. Да ме прощават Значката и Нажата, но едно да направиш една игра, друго да я водиш константно година след година както правят тук Дявола и Шевченко. И вместо двамата да получат уважение, то някакъв с две жълти книжки в джоба плюе ли плюе.
Българска работа му кажи и повече няма смисъл да се коментира.



Тема Re: Мейджърнови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.05.12 18:05







Тема Re: Ореланови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.05.12 18:08



Много очаквате от този Бердих всичките бе


Тоя балон бързо, бързо ще се спука.
Мъри ще се гаври с него на Уимбълдън



Тема Re: Дон Диегонови [re: Murray]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.12 18:12



Цъ-цъ-цъ... недей така, бе, момко... едно д си има Дявола, спри се малко, че ще му го излижеш без остатък...

Колкото до играта - дали беше смехотврона или не е въпрос на гледна точка. Истината е, че няма смисъл да се прави още една игра на прогнози, след като си имаме Манията. Добре или лоша, тя се е наложила и според мен е много подходяща в настоящия си формат. Директната елиминация има един много сериозен недостатък - след 1ви кръг половината клуб остава де факто извън играта. Добави към това и факта, че просто няма начин мачовете да не са същите каво в Манията и ще разбереш защо няма второ издание. Както и да е де, не вярвам на някого наистина да му липсва второто издание, но за двойките хората питат и Бандита прави, не виждам защо рИвеш срещу него, след като ти, освен да лижеш д-то на Дявола, друго не си се хванал да организираш. Явно си много зает да се подвизавш из тенис средите...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Дон Диегонови [re: naja_haje]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано28.05.12 18:20



Абе я се скрий бе


Точно от модовете в ранните ми години тук съм видял най-много храна, никой не защитавам, защитавам клубът и традициите в него.
Недостатъците се отстраняват, трябва да се настоява, а вие много бързо се отказахте. А самият Диего, който даде идеята защо не я организира, защото да се води игра не е просто нещо, аз за това и досега не съм се наемал с подобно нещо, а и ме е страх да не объркам нещо.
Все пак браво на Бандита за старанието му, мен ме кефи ентусиазмът му, просто имам навика да казвам това което ми е на езика и после мисля.



Тема Re: Дон Диегонови [re: Murray]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.12 18:25



На теб понятието 'експеримент' явно ти е непознато... Направихме опит, не се получи особено сполучливо, не виждам на някого да му липсва тази игра, какъв е пробелмът да се признае, че опитът е неуспешен? Или трябва всички да се бием в гърдите колко сме непогрешими? Еми аз пък правя грешки, а сега де?

Аааа, забравих - Мъри ще ме обвини, че много бързо се отказвам, леле малеееее, как ще го преживея, как? Ха, как ли? Ами ще взема да се скрия като... ами като Мъри след турнир от ГШ



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Дон Диегонови [re: Murray]  
Автор Banditoo ()
Публикувано28.05.12 18:41



Първо, Дон Диего е много интересна личност и ще продължа да го интервюирам докато играе. Виж когато почнеш ти да интервюираш може да го пропускаш.

Второ, признавам си че беше организирано много зле.

Трето, аз не съм и мислел, че някой ще иска да се играят двойки отново. НО след като основният критик на предния турнир, Шевченко, попита за турнир на двойки + Мейджър, който отказва да играе сингъл + Дявола, трябваше да попитам клуба. След като Анди и Наки се съгласиха, трябваше да направя нещо.

Четвърто, И теб те каня да играеш двойки пак, и Нажата.





Тема Нажанови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано28.05.12 18:42



1. Някои те определят като фаворит за титлата? Това вдъхновява ли те?

Не, не ме вдъхновява. Ще продължавам са си ботирам съвсем без вдъхновение и, ако успея пак да изпреваря Шевченко в последния кръг, ще съм супер доволен

2. Като един участник от друга страна, имаш ли някакви препоръки към подобряването на турнира и улесняването за такива играчи като теб?


Хммм, 'играчи като теб', а? Не знам как точно да го разбирам това - след като аз съм единствен и неповторим какви са тия 'играчи като мен'? Ама нейсе, ще отдам тази въпиюща грешка на младостта ти Иначе турнирът е супер, единствено ме притеснява, че класирането може да се забави и Наки да получи инфаркт... Бих препоръчал организторите да минат курс по оказване на първа помощ и да има винаги линейка в готовност в или около Ботевград. Или, разбира се, къде по-лесно за осъществяване - да пускат класирането 2 минути след края на мача от съответния кръг. О, и за малко да забравя - всички имена на състезатели задължително да се изписват според транскрибцията, публикувана в 'Ботевградски траслитерален речник', издателство Накипрес, (тм) (ц) (р) Наки, 2012

3. Бандито и ти сте единствените, които винаги залагате на Фед накрая... Би ли променил тактика си за титла?


Това не знам как го реши, след като аз по принцип почти винаги играя срещу Фед - къде по обективни, къде по субективни причини. Иначе нищо не променям и не дебна никого - пускам си прогнозите и не ми дреме. Както каза веднъж Сандро - играта е простичка - познаваш и печелиш.

4. От къде идва никът ти? Има ли някакви история?

Ако си спомянм, бих ти казъл... или може би не бих :) Ама, когато се регистрирах тук, Дявола беше още в детската градина, а виж го сега, вече е абитурент... та с 2 думи - не помня. Беше нещо във връзка с това, че съм коварен, подмолен и хлъзгав като змия-усойница и за това. Ама, като се замисля, с тия ми качества да се бях кръстил Федерер... ама не ми бе разкрита истинската същност на швейцареца по това време

5. Имаш си специални въпроси към някой от участницие?

Чак пък специални... И да имам, ще ги питам, да не съм малък? :) Ама, като ми даваш форум, да попитам Шева за безплтен съвет - какво да направя, че да се науча да взимам топката пред мен на форхенд и да 'hit through the ball', както казват тук? Че ми писна да ме учат как цялата постановка на точката трябвало да бъде да си нагласиш лесен форхенд, а за мен всички да са трудни :)


!!! Нажа имах предвид, че си от Америка. :)



Тема Мъринови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано28.05.12 18:43



1. Здравей! Вече имаш титли на турнири от голям шлем, но каква е разликата за теб да играеш на по-бавни кортове от това да играеш на по-бързи? Всъщност има ли огромна разлика и би ли но обяснил каква по-точно?
Няма разлика поне за мен. Тренирал съм в Барселона дълго време и обичам да играя на клей, имам и победи. И все пак най-любимата ми настилка е тревата, там лъсва целият ми талант.

2. Все още нямаш спечелен турнир тази година, но по традиция победителите във всеки турнир са различни. Ти си определян като губещият тази година, имаш ли шансове да избухнеш?
Да, мисля, че традицията трябва да се спази и мисля да триумфирам тук в Париж и то убедително.

3. Ако имаше възможност да избереш само един турнир където да триумфираш, кой би избрал и защо?
Ще за въпрос? Уимбълдън естествено - най-великия турнир на света!

4. Имаш ли специални въпроси към някого?
Да, кога феновете на Джокович ще си признаят, че Ноле 2.0 е продукт единствено и само на химията?

5. Мислиш ли, че някои от участниците прекаляват с подигравките към твоя любимец?
Да, но и тяхната не е лесна, особено Ихвил и Петита явно ми имат зъб, но по този начин само се излагат



Тема Re: Нажанови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.12 18:48



Позагубили са се емотиконите, трябваше да съобразя и да ползвам :). Ама нищо де, така е като ситком без презаписан смях :)

А иначе да влеза за малко в ролята на Наки, но тук се налага - не съм 'от' Америка, но съм 'в' Америка по настоящем. Което, от гледна точка на играта, не е голяма разлика де. А на въпросът ти, поставен по този начин - ами не, няма с какво да ме улесните повече. Освен някой да пуска прогнози вместо мен друго не се сещам



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.