Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 23.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.05.12 01:06



за каламбура с първи кръг на РГ






Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.05.12 01:09



http://en.wikipedia.org/wiki/Tennis_at_the_2012_Summer_Olympics

малко ти е неточна информацията за Олимпиадата, но за другото- евала!

VAMOS!



Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.05.12 01:12



Благодаря, за ОИ верно няма никъде данни




Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.05.12 01:22



Хахахаа, по-голям титлогонец и рекордогонец от теб не познавам. В момента единствения (от пишещите, Фогела не го броим) в тоя клуб, дето трепери над рекорда на Сампрас си ти. Явно обаче това не ти отърва и все ни го тикаш на нас в устите. Чакай да ти заявя в прав текст - на мен ми е през ... за тоя рекорд. Със или без него, със или без още титли от ГШ - все тая. Фед е ГОАТ, колкото и да ти е тъжно. И, което е всъщност най-важното, все още Фед притежава най-кравсивата игра - нещо, в което Рафчо и Ноле и по 20 титли от ГШ да спечелят никога няма да го доближат. Хайде със здраве и да не объркаш сметките някъде, че да не вземе да те изненада швейцарец изотзадзе



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: A.Agassi]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.05.12 01:24



Хах, ''любимата'' ми уикипедия :))
дано им е верно инфото, аз се доверих на един от най-известните форумци от тенисфорумс с който се знам и аз съм му давал статове и той на мен, иначе няма никакво инфо на официалния сайт на атп.цом, ама уикипедията аз обикновено не я проверявам :)
п.с. тия точки дето ги бях пуснал се даваха в Пекин' 2008 г.



Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано22.05.12 01:27



Е, откъде тогава ги имаш тия неща?





Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Murray]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.05.12 01:29



ми има разни сайтове, от които при добро желание, жертване на лично време и усърдие- можеш да си направиш къстъм статистика :) едно време и аз съм се занимавал, даже по БГ сигурно още ми стоят тефтерите с информация...

VAMOS!



Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.05.12 01:31



абе това пренебрежение към уики е доста остаряло вече и безпочвено. отминаха времената, когато можеха да се постват откровени глупости, без никой да ги махне задълго. сега е много бърз и надежден източник на информация и аз му се доверявам на 90 % поне. интересно само защо при жените точките са по-малко

, да няма вой пак, или те само за кинтите пищят женките

VAMOS!

Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.05.12 01:31



тая трева дето ще я сложат на Уимб 3 седмици след Турнира кой знае каква ше е, дано да е като клея в Мадрид,

, гледам и смесени 2ки ще има, ще яко черчевета и пързаляне. Колко беше схемата, че и това ми се губи?




Тема Re: Надал се движи в пъти по-добре от Ноленови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.05.12 01:32



оф, ами човек половината неща сам съм си ги правил (като това с ХТХ), което ми е коствало много изхабени нерви, това е нищо, аз имам изключително интересни неща, които са адски любопитни, но си ги пазя, ако дай Боже почна работа в някой тенис сайт или да си имам нещо мое.
Нещата които не са мои съм ги събирал откъде ли не - официалния сайт, сайтове за статистика, уикипедия, форуми, блогове и т.н. и после всичко това обаче трябва да се ъпдейтва редовно иначе ефектът е НУЛЕВ, а за всичко това се иска адски много време и нерви, а и остър ум, за да не забравиш или пропуснеш нещо.
Аз всеки понеделник, айде не всеки, но след някой по-голям турнир имам яко работа по опресняване на базата данни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.