Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 27.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Сепинови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано18.05.12 18:17



Явно не съм го видял, за това си питам направо.




Тема Re: АТР РИМ 2012 - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.05.12 18:25



Обаче Ноле ми се вижда една идея по-бавен напоследък, топки, които до скоро ги стигаше и превръщаше защитата в нападение, сега не се наглася толкова добре. Дали няма директива да не видим историческия Ноле шлем ?





Тема Re: АТР РИМ 2012 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.05.12 18:52



смешкото Цонга кво му стана втория сет, що така го отнася зверската





Тема Re: АТР РИМ 2012 - тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.05.12 18:58



Не беше на кеф Цонгонатора втория сет, почти не се бори.
С този мач Джокович изравнява баланса в мачовете между двамата 5-5. Остава негативен баланс срещу Федерер, Надал и Родик, от другите в елита не се сещам някой да води на Ноле в директните мачове...
Като цяло има доста какво да се желае, но определено по-високо ниво от първите два мача, тенденцията е добра. Айде този път Ноле не се покри от Федерер, чакаме го Роджър





Тема Винъс се завърна, но за малконови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.05.12 19:11



няма сестрински финал, шампионката минава напред, Деволе, мача с Кербер ще е сериозен





Тема Re: АТР РИМ 2012 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано18.05.12 19:18



Бях чел някъде, че общо 11 тенисисти имат положителен баланс срещу Ноле, което си е шокиращо, ама не ми се проверява.
Сега дефакто остават 10 човека, вече неброейки Цонга.





Тема Re: АТР РИМ 2012 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано18.05.12 19:22



Според мен при всички положения Ноле и особено Федерер извадиха късмет с жребия тук на 1/4 финалите.
Обвиняваш, Томаш, че чоукнал при 4-2, ами не е лесно толкова дълго време да си дефакто перфектен във всяко едно отношение и да гониш непрекъснато тоя топспин. Ако това е чоук на Бердих, то това на Цонга в края на първия сет не знам какво е :)) А втория сет изобщо не го коментираме. Бердих спаси два мачбола и за всяка една топка се бореше на живот и смърт. Определено никой няма да иска да го среща на 1/4 финала в Париж от топ 3 в света. Като си мисля, че точно срещу твоя любимец има най-големи шансове, защото срещу Федерер и Надал очевидно не може да играе константно успешно. Ноле понякога обича да играе яко в защита и ако не е на 100% ще пати яко от чеха и тупалките му.





Тема Re: Винъс се завърна, но за малконови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано18.05.12 19:48



Очаквана завръзка! Честито!



Тема Re: Сепинови [re: joy_r]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано18.05.12 20:03



Как пък реши, че Федерер е фаворит срещу Джокович и Надал (Ноле дори нямал шанс?!?) на трева при положение, че загуби от Бердих и Цонга през последните две издания на турнира и е на 31 години? Не казвам, че не може да ги бие, разбира се, но подобна арогантност за мен е необяснима.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.

Редактирано от Henman на 18.05.12 20:04.



Тема Re: АТР РИМ 2012 - тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано18.05.12 20:06



Хаха, ти чуваш ли се?


Видя ли в Мелбърн в петия сет как Мъри почна по инстинкт да играе, беше свършил силиците и го раздаваше на адреналин, ако беше отишъл на финала срещу Надал щеше да падне с 3-0 за час и половина.
Федерер пък дори МОНОТО не го пипа, игра полуфинал с него, докато някои други им свършват кариерите. Изобщо ако ги хванат топ 3 ще намерят неща, които ги няма и в Менделеевата таблица Особено що касае Джокович.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.