Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 19.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема off - Световно по Снукърнови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.04.12 18:10



Хенмане, какво викаш, Ронката щял да отпада от Питър Ебдън, а?


Без никакви условности обаче най-тежкия жребий и късата клечка изтегли именно Ронката, защото Ебдън е крайно неприятен съперник за 1 кръг, а и последния е в страхотна форма!

Обаче какв е тази сеч на фаворити и големи имена още на старта?! Цели 7 от топ 16 отпаднаха?!
Включително и мега шокиращо: Шон Мърфи и Динг!!!
Джон Хигинс пък се измъкна по терлици. Отпаднаха и Греъм Дот и Марк Алън и Стивън Лий :О

А сега на там се е запътил и Джъд Тръмп, викам стига толкова, че какво ще гледам нататък? 7-6 фрейма за Райън Дейл, страхотен мач правят двамата



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано26.04.12 02:13



и Марк Селби отпадна. Ястребът Бари Хоукинс го клъвна лошо, много лошо. Шокиращо 10-3!!!???!!!


оооо кеффф :))
Пътят на Рони към финала и 4 та световна титла е открит!

В долната половина ако Рони мине през Марк Уилямс (който му е клиент) и особено Нийл Робъртсън, то 100% е на финал! Полуфиналът ще е разходка за който и да е от тримата изброени.

В горната половина е по-сложно. Аз залагам все пак на Джъд Тръмп за финал (наследникът на Рони), ама скрития ми фаворит тук е Стивън Макгуайър, който очаквам да отстрани Джон Хигинс на 1/4 финала.



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.04.12 19:07



Джъд Тръмп ми е 'favourite'

ама нямам много време да гледам



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано27.04.12 15:12



Доминик Дейл игра срещу Тръмп, бъркаш го с Райън Дей.



Рони - Ебдън беше слаб мач като цяло, имаше едно-единствено сенчъри за 14 фрейма, и то само 103 точки. Ебдън ми се видя уморен от епичните мачове в Китай.

Иначе страхотен Хендри не само срещу Бингам, но и в първата сесия срещу Хигинс днес. Спиридонов добре обобщи с думите: "как да се играе срещу такова нещо?!" :) Представям си какво страшилище е бил Хендри през 90-те, когато е поддържал това ниво във всеки мач, а не както сега - по изключение за един турнир на 4-5 години...

Очаквам Стивън да резне Хигинс, който е трагичен този сезон и не виждам как ще може да излъже големия шампион при този дълъг формат. Даже мислех пари да сложа, но се отказах, за да не урочасвам. :) Прогнозирам полуфинали Хендри - Тръмп и Рони - Стивънс, да видим доколко ще позная.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.04.12 01:20



Емиииии Хендри направо размаза Хигинс :О

Хммм не вярвам обаче Хендри да мине през Макгуайър, който играе снукърът на живота си... ;)
На Ронката му е много сложно обаче, първо Ем Джейм (ако му е клиент последния), после Нийл Робъртсън (уф), а и Матю Стивънс не е никак за подценяване.. И на финала Тръмп или Макгуайър :О
И все пак Рони е длъжен да спечели за четвърти път световната титла и да се изравни с Джон Хигинс.





Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано28.04.12 10:26



Чак пък длъжен, това да не ти е Надал на Ролан Гарос, дори в момента след отпадането на фаворити като Динг и Мърфи пак има едно 7-8 човека, които спокойно могат да спечелят титлата.

Мен не ми се вярва да стане номерът, прекалено му е труден жребият, а Рони мрази дългите сесии на световното и не го виждам как ще играе непрекъснато на високо ниво 4 поредни тежки мача. Да не говорим, че последните не знам колко месеци има една-единствена турнирна победа, и то Германския Мастърс..

Аз лично няма да се учудя и на отпадане от Марк Уилямс, който е в трагична форма след като беше ограбен на финала в Шанхай, но някой цифри говорят в негова полза, а в спорта това не е малко.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.04.12 13:03



не вярвам точно Ем Джей да го тресне ;)
по-скоро онова лекенце Робъртсън...
А дали не вървим и към първа световна титла на следващата голяма снукър звезда, Джъд Тръмп? Между другото на теб какво ти е мнението за Тръмп, харесваш ли го или не и отделно как го виждаш в перспектива?

разбрах, че е подобрил рекорда на Рони О' Съливан за най-бърз максимум или за сенчъри брейк, кое беше от двете?



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано28.04.12 15:38



Не ми се вярва честно казано, май има проблем с вирус в момента, срещу Дейл не игра добре, а и като цяло след титлата на ЮК-я малко върна газта като най-голямото разочарование беше Мастърса. Иначе Тръмп на мен много ми напомня на Джими Уайт, харесвам го и мисля, че е само въпрос на време да спечели в Крусибъл, но чак да съм му фен... Мен ми харесват по-консервативни като излъчване, класически играчи. :)

Колкото до тези два рекорда - първо, единият не е на Рони, а на Тони Драго, който има сенчъри брейк с продължителност 3 минути и нещо в мач срещу Хигинс... :) И със сигурност Тръмп не е подобрил нито едно от тези две постижения в състезателни условия, той ако беше направил 147 за по-малко от 5 минути и 12 секунди всички само за това щяха да говорят.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.04.12 15:43



Ами чух го от Спиридонов ама пропуснах началото, не знам за какво точно обясняваше... Ще го питам него :о
Да и аз се съмнявам да е точно най-бърз максимум...

Аааа чакай де, сетих се докато пиша сега :))
Ами подобрил е рекордът на Рони за най-млад играч постигнал сенчъри брейк, май още на 15 години го е направил, за това идеше реч :)



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано28.04.12 15:49



Е, то това отдавна се знае.



А този Брецел подобри рекорда на Хендо за най-млад участник на Световно. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.