Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 02.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано04.05.12 23:07



А Хендри? Размаза Хигинс и после... го размазаха него





Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.05.12 00:26



Изпревари ме..
Ами не мога да кажа, че е най-слабото световно първенство ама със сигурност едно от най-слабите и скучни и това най-вече заради завършекът на форума, а именно той се помни.
Какво да се прави...
Не вярвам и финалът да е равностоен. Рони би трябвало да победи убедително, макар че знаеш това е спорт и никога не се знае нищо докато свърши :)

Говориш за най-големи образци в сейфти играта, изненадан съм, че не споменаваш за Питър Ебдън, Греъм Дот и Марк Селби?



Иначе Магуайър ме чу и направи 3-1 за завършек на третата сесия и утре все пак не се знае ;) 14-10 си е коварен резултат, а капитан Картър има навика да се забърква в драми :) И все пак ще си е чудо ако не вземе три фрейма от осем възможни... :о Между другото и Картър като Рони е много по-търпелив на това световно, в доста от фреймовете не насилваше нещата, даже си спомням как не искаше да атакува някои топки, които бяха повече от приемливи за атака. Явно това е по-давление на оня сухар и дразнител, Ебдън (не го харесвам и туй то ; не обичам бавен и то нарочно забавян снукър). ;)



Тема Re: ЛъкТръмпнови [re: Henman]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано05.05.12 09:22



Е, да, играеше отвратително защитен и дразнещ снукър, обаче последните две години израстна много и всъщност стана най-горещия брекбилдър или айде човекът с най-много сенчъри брейкове на сезон. А и е голям талант, има всичко и защита и атака и трик шотове, май само силна психика липсва, да ти звучи познато... ;)



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано05.05.12 09:23



Абе няма какво да се коментира повече, ясно е, че Рони ще стане световен шампион.
Тъпо първенство като цяло. :о



Тема Re: ЛъкТръмпнови [re: Murray]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано05.05.12 10:48



Аз пък мисля, че тогава /2008-2010/ играеше по-силен снукър. Помня много добре втората му победа на Мастърс примерно, когато победи последователно Хигинс и Рони, а стандартът и в двата мача беше изключителен - с много сенчърита плюс яко тактика. Виж, че последните два сезона позацикли сериозно в големите турнири, не съм сигурен дали има и полуфинал в някой от 3-те Мейджъра. А много сенчъри брейкове записва просто защото турнирите са доста повече откакто Бари Хърн дойде на власт, а Селби участва на всичките. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано05.05.12 10:52



Недей да повтаряш глупостите на Божинов, Ебдън е един от най-атакуващите и направо хазартни играчи! Това, че играе бавно е съвсем отделен въпрос.

Аз споменах двамата най-големи образци според мен /а и според О'Съливан/, иначе естествено, че и Ебдън и Селби са майстори в този компонент от играта.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.05.12 00:27



Ами аз за бавното играене говоря, иначе е хазартен тип зараду безумните си дълги топки, понякога направо от нулева позиция...
Абе дразни ме яко, не знам защо така :о



Тема Рониииииииииииииииииинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.05.12 06:13



за 4 път световен шампион!



Гения си е гений, когато му се играе няма спиране, това е

Чак сега изгледах целия финал, близо 10 часа снукър направо откачих, хахаха, ама така и не бях разбрал кой е станал шампион
Отново феноменална сейфти игра на Ронката. Али Картър също беше добър в този аспект, но логично няма как да противодейства на Рони в брекбилдинга и голямата разлика между двамата лъсна много бързо.
Жалко, че в много свои вторични разбиващи Рони нямаше късмет, а и отделно колко пъти получаваше сложна маса с куп ребуси за решаване и така и не може да подобри измисления рекорд на Селби от 55 сенчъри брейка за един сезон (Рони с 53) не пропускайки турнир обаче...
И по-впечатляващ Рони съм гледал в миналото, но толкова улегнал и с толкова добра сейфти игра не съм го виждал. Рони игра в защита така както най-големите майстори го могат.



Тема Re: Рониииииииииииииииииинови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано08.05.12 11:34



Честито. Позна, че ще стане световен шампион, за мен беше ясно след победата му над Робъртсън.


Наистина безапелационен шампион, един от най-убедителните в историята на Шефилд, като цифорово изражение. В нито един мач някой не беше близко до това да бие О' Съливан. В тази му форма трудно някой би го спрял, може би само Селби (не заради друго, а защото му е мач-ъп, а и Рони откровено си признавам, че не му харесва играта и мрази да играе срещу него) или Хигинс, най-вече последния, но много сложно наистина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.