Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано02.05.12 23:50



Ами честито, Рони доказа, че е може би най-великия брекбилдър в историята на тази игра... Доста грешки направи, но тази негова способност за отрицателно време да прави серии от по 2, 3 фейма ей така все едно си тренира винаги ме е изумявала.



Тема Re: WTF?!?!?нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано02.05.12 23:53



Бегай, че ми се вкисна настроението за цялата седмица. :(
Феновете му се надявахме на финал (защо не?), а то последва истинско крушение...
Обаче аз не мисля, че Хендри ще се откаже изцяло. Мисля си, че ще се завръща в Крусибъл, заради правилата, които му дават това право, стига да мине през ситото на квалификациите.
Сега все всичко е плод на емоции.



Тема Re: ЛъкТръмпнови [re: Henman]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано02.05.12 23:55



Матю не само може да направи супер мач, но защо не и да бие... Изключително коварен състезател, аз ще съм за него да вземе титлата, заслужава я заради миналото.


Надявам се да не е Магуайър само...

Иначе приличаме си по Хендри и Уилямс, но аз също така харесвам и Марк Селби, докато ти доколкото си спомням не можеш да го понасяш ''веселякът''



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.05.12 00:44



Рони няма кой да го спре...



Отпадането на Марк Селби бетонира и без това сигурната му 4 световна титла.



Тема Re: WTF?!?!?нови [re: Murray]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.05.12 00:45



Абе стига драми, тоя мач беше ясен ;) Мен ме е яд само, че не заложих за Магуайър, добър подарък беше ставката за мача, ама шубе, знаейки какъв чоукър е Магуайър, ама явно това е неговия сезон...



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.05.12 19:20



Истинска лекция на Ронката във втората сесия срещу Матю - 6-2 и общо 11-5, всичко е ясно вече





Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано04.05.12 19:26



Аве Стивънс яко прилича на Иво Иванов-Автоголов





Тема Re: ЛъкТръмпнови [re: Murray]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано04.05.12 22:54



Как бе, помня, че ти го пуцаше много яко преди, на мен ми е безразличен



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано04.05.12 23:00



Доста скучни и еднопосочни 1/2 финали... :(
И докато в единия е донякъде нормално, то лиготиите на Магуайър край нямат. Дано поне сега в най-лошия случай да спечели с 3-1 последните 4 фрейма за днешния им сеанс и утре кой знае... Поне драма да стане, иначе ми е все едно кой ще спечели, съвсем леки симпатии повече за капитана.

Никога не е добре да ти отпаднат Мърфи, Динг и Селби още 1 кръг, айде Селби с тия проблеми дето има ОК, ама Динг (особено) и Мърфи си беше шокиращо.



Тема Re: off - Световно по Снукърнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано04.05.12 23:04



По-скучно световно не съм гледал никога, сега остава Картър да бие сесия предварително и това ще бъде върхът. Много ме дразнят такива надувковци като Магуайър, който срещу очевидно изчерпания Хендри беше много отворен и едва ли не се дразнеше, че не е бил 13-0. Сега, когато дойдоха мачовете на истината и напрежението се покачи, видяхме колко струва. Въздух под налягане...

Иначе Рони е брилянтен до момента, толкова дисциплиниран не съм го виждал от години. Не толкова брейкбюлдинга му е впечатляващ, сенчъритата му са сравнително малко до момента, а по-скоро перфектната сейфти игра, направо може да си съперничи с най-големите образци като Стив Дейвис и Хигинс. И Стивънс играе добре и определено в този полуфинал видяхме най-качествения снукър досега в турнира, но просто е прекалено хазартен и лекомислен, стилът му е удобен за Ронката и интригата липсва.

Според мен щеше да е най-интересно Рони в тази форма да се изправи на финала срещу Хигинс, но за жалост Джонката е истинска трагедия този сезон. :(

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.