Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 18.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ВАМОООООООС!нови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 16:26



Честито на всички фенове на КРАЛЯТ НА КЛЕЯ!



Истинска лекция на това как се играе на клей.

За останалите храница няма да има, резултатът е достатъчно жесток за тях.



Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано22.04.12 16:29



След това което стана в Мелбърн,тук не мога много да се зарадвам на успеха.честито ни на всички надалисти все пак.За Джоко е ясно,че голямата му цел е Ролана.С оглед и на психическото състояние в което е Ноле,беше нормално най-после да го победим.



Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Diavolo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано22.04.12 16:32



Честито, изстрада я тази титла.



Но резултатът чак да е жесток... Ако можех да избирам кой от последните 8 финала да загуби Ноле срещу Рафа, щеше да е точно този.



Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 16:33



Доживя и ти сиромашка радост, хаха, честита да ти е тая мики-маус титла



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Christianssen]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 16:43



ахаха пазил се за РГ

недей моля ти се.
На РГ ако се падне с Федерер пак ще изяде голейия швейцарски, но това няма да е добре за мен, защото Роджър не бива да печели толкова много точки, тъй че Джоко е до мач с Федерер или Надал, а защо не и Дел Потро да не го тресне.
Забрвете за Ноле шлем. Федерер и Надал, които са много по-велики от него не успяха, та той ще успее. Има някои рекорди, които явно не са писано да бъдат подобрени. Барса сега са много близко до едно такова извънземно постижение, но и те никак ама никак не ми се вярва да успеят.
Ще видим де, поне има тръпка, гледаме най-великата тенис епоха с рекорди след рекорди вече 8 години подред благодарение на Федерер, Надал и Джокович.



Тема Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 16:44



Не можах да гледам, защото пътувах, но резултатът е категоричен. Оказа се, че съм дрънкал глупости преди мача.






Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 16:45



Ноле-шлем и на мен не ми се вярва, но на последно време се случва какво ли не, така че като нищо ще стане и това.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.04.12 16:46



вамос! време беше... след като в Мелбърн не стигна малко, тук вече всички фактори бяха в полза на Рафа- настилката, условията за игра, състоянието на Ноле, всичко се получи наведнъж. и така поне поредната серия спря, но Ноле си остава фаворит в 3 от 5 извън клея и трябва победа и на някой от следващите турнири, за да се възвърне лека-полека увереността. тук така и не се получи завързан мач, за да се види дали наистина Рафа започва да преодолява комплекса Ноле... честита му 8-ма поредна титла, макар и на може би най-малкия турнир от големите 9, Мастърса си е Мастърс! следваща спирка- Барселона



VAMOS!

Тема Re: Честито, Дяволенови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 16:48



И още нещо, при цялото психологическо предимство което имаше Джокович над него миналия сезон нито веднъж не загуби така категорично. Това само показва колко голям е Рафа, защото не е излизал от топ ниво вече трета година! 2010, 2011 и 2012 г. Не броя 2009 г. заради тендовагинита и това, че пропусна Уимби след загубата от Содица на РГ, но дотогава до този кървав РГ беше уникален, а преди това пък беше феноменалната 2008 г. И така. :)

Вярно е, че тази победа тук е най-малко значима в сравнение и със седемте предишни загуби, но пък беше от кардинално значение за цялата бъдеща кариера на Надал и за това съм така доволен, първо, че не допусна да бъде победен в своята крепост и второ от самата убедителна победа, защото ако имаше клизми и пак маратони от по 3 часа + щеше малко да нагарча тази победа.

И така.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 16:51



Снощи докато се чудех в крайна сметка кво да играя и гледах Барса - Реал ми дойде на акъла, че след като белите биха ше земе и Надал - уикендът на чудесата

Та бях наклонил на тая везна, а после видях и че хората пред мен са играли и в крайна сметка и аз пуснах. Иначе 2-0 за Надал немаше да дам.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.