Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Балетнови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.04.12 00:46



Нормално, ЦСКА е най-великия български клуб, истинска институция, ние можем да се равняваме само с отбори като Реал, Милан, Пуул и Байерн.





Тема Re: Честито, Дяволенови [re: vogelfrei]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.04.12 00:57



Еми именно де и аз за ИУ'08 ти говороя, защо тогава ме репликира в по-предния си пост, за какъв ИУ ти говоря... Именно, ИУ'08, Рафа все още не беше номер 1. За Париж и Синси' 09 и 08 вече ти писах. Ти си писал тези турнирир като контрапункт на това, че и Ноле е биел лошо Рафа, да така е. Но тази в Синсинати не беше такава като игра както сега в Монте Карло и Рафа тогава наистина беше свършил батериите. Париж и ИУ - тия които си ги споменал, най-малкото ако не друго, Рафа не беше номер 1 в света.

Изобщо не съм съгласен, че Надал показал най-добрата си игра срещу Мъри, напротив, тогава Мъри чоукна. Рафа игра невероятен тенис срещу Дел Потро - най-добри мач на турнира за мен, а и срещу Жил Мюлер. Но и 2008 г. направи невероятни продукции срещу Гулбис особено, а и срещу Шутлер, за финалът всичко е казано. 2009 г. пък изнесе лекция на Сьодерлинг и Бердих, които бяха в ултра форма!
За финала Надал чоукна зверски според мен, 100% съм сигурен, че и той самият се обвинява вътрешно най-много за тази загуба, въпреки, че не си го признава.

Да де ама ти отново като заключение изтъкваш, че всъщност от Джокович зависело и че неговата форма била определяща. Няма как да се съглася с такова нещо, от тук идва цялото разминаване на гледните точки, въпреки общата допирателна. Няма как да кажеш, че от Джокович зависело при положение, че в общия баланс все още води Надал, а и има повече успехи от него, не се връзва и сам го осъзнаваш.

Е какво общо има сега пък Мъри и Кифер в случая не знам :)



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.04.12 01:02



За Дявола и Евангелието пак да кажем освен.... Продължаваш да изтъкваш общи стъкмистики, след като дори ти самият си признал, че Джокович от 2011 е доста подобрена (или 'надрусана', да влезем в езика на 'четците' от Кафето ;) верися на предишния Ноле. Така че да, в последните 20на месеца всичко зависи от Джокович в мачовете му срещу Рафчо и 7:1 много ясно го показва. А ти продължавай да си заравяш рогата в пясъка



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Честито, Дяволенови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.04.12 01:03



И така да е, сега не ми се спори, то аз искам още един техен мач на Уимбълдън...
Иначе Надал се пропука точно в решителните моменти на финала на Уимби като по поръчка по същия начин като Рим и Мадрид, което е недопустмо по принцип, а знаеш, че за него е адски нехарактерно.
Иначе всъщност кой според теб е най-силния мач на Джокович срещу Надал през 2011 г. от тия 6 поредни победи, а да не забравяме все пак и Мелбърн. Т.е. от всичките тия 7 победи в кой мач лично за теб Джокович игра най-добрия си възможен тенис и това ли е бил изобщо неговият най-добър тенис който си му гледал, неговия абсолютен максимум?
На този въпрос ако искат може да отговорят и Сперанца и Нема Значка.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.04.12 01:05



Ама това е само една година от едно съперничество, което трае вече близо 7 години. Това са 7 книги от една поредица и в една от тези книги Ноле доминира тотално. Не може така да се забравя всичко останало, това противоречи на всякакъв здрав разум, нормална човешка логика и пр. и пр.
За останалото, да така е.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.04.12 01:26



Противоречеше, докато беше 3-0, да речем. Понякога нещата се променят в хода на историята. И да, това съперничество далеч не е завършено и да, палачинката пак може да се обърне, но... за момента поне Рафчо няма отговори срещу Джокович в топ-форма.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.04.12 01:28



И по какво се определя тази топ форма? :)
Някаква формула, що ли? :)



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.04.12 01:31



Е как по какво, много е просто - ако падне от Надал, не е бил в топ форма. Виж, ако го бие, е малко по-трудно щото той и в не-топ форма го млати



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано24.04.12 01:50



Ами от тези 7 победи, не мога да определя кой мач точно Джокович игра най-добрия си тенис. Мисля, че този момент още не е дошъл. The best is yet to come ;)

От 3-те победи на ГС... ги поставам така:
1. US
2. Уим
3. АО

От 4-те победи на М1000:
1. Мадрид и Рим
2. ИУ и Маями



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано24.04.12 09:34



Добре де, ти наистина ли си мислиш, че Ноле може колкото на финала в неделя, че подхождащ с такава ирония и пренебрежение ?
Ето, затова е това отношение към теб, Рафа бил чоукнал на Уимбълдън и Ноле всъщност му била дадена титлата на готово, обаче вчера в абсолютно най-смешния и скучен финал от години (както и фогела ти написа) говориш за лекции, надиграване и т.н.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.