Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:40



А то щото някой е познал нещо, а?
Най-важните и реални прогнози са Надал да направи дубъл РГ и Уимби и да завърши годината като номер 1, това очаквам да стане и това е най-важното дефакто. Сега дали ще стане е божа работа, но аз мисля, че ще стане и че нещата си зависят от Надал и това да е здрав и да дава най-доброто от себе си.
Тия работи за едва ли не печелене на всички турнири беше повече ташак, макар наистина да го вярвах ама аз винаги имам много вискои очаквания за спортистите и отборите които подкрепям.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 20:40



А ти пък разбери, че, за да има диалог и дискусия, хората трябва да имат различно мнение. Иначе се получава монолог от сорта на 'Ндал е велик', който никому не е интересен. Ти обаче си някакъв върл екстремист напоследък и всеки, който пишел срещу Надал е сляп хейтър и не знам си какво. Такива ми ти работи, но всъщност няма смисъл - и да се криеш и да не се криеш все тая, 7 плескавици си остават, титилите от Мелбърн., ИУ и Маями не потелгиха към Майорка... но иначе в един турнир даде точната прогноза, 'четеш' я тая игра



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:42



Аргументирано и качествено мнение, да, на евтини провокации виждаш как отговарям, даже бях изключително мек днес, както писах резултатът добре говори за всички очаквали обратното и после ако беше станало това да почнат с хейтовете по адред на Надал и по мен конкретно, че малко ли бяха досега, запазил съм си доста линкове, но нищо де, топка е кръгла е и се върти и тя, има още много вода да изтече...





Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 20:43



Мисля, че забрави Олимпиадата и УСО.... Ако Надал направи дубъл РГ-Уимбълдън това ще е чиста проба късмет. Аз вярвам, че ти го вярваш :) но, ако поне едно малко листче вземеш от книгата на Сандро и погледнеш реалистично само за секунда дори ти ще видиш, че това е 99/9% пожелателно, отколото реално възможно.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 20:48



Да хейтват по.. теб? Ти това сериозно ли? То, като се замисля, ако се гледат мненията ми, аз сигурно оглавявам тая класация :) Та да уточня - Надал не го понасям, ама хич. Не знам защо, но ми е неприятен и като визия, и като излъчване, а като игра още повече. Това обаче не означава, че същото се отнася и за Дявола



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.04.12 21:27



никой обаче от Федералните не е казал за МК "Тенеке", вероятно до 2 години ще стане 500 и след години ще има да обяснваш на някой пъпчив младеж какво е правил ЗРафа на 3то разряден турнир




Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.04.12 21:34



не писах за МК защото е доста слаб турнир и гледах по някой фрагмент от 2-3 мача. Федерер не играе, какво да гледам??? Сметай след като клея ми е любимата настилка и това е първият турнир в нормално за гледане време. Времето е добро и всеки ден джиткам тенис вместо да вися пред ТВ то да гледам ботове.




Тема Re: Честито, Дяволенови [re: OrelaWTW]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 21:38



И аз бях така, ама старост-нерадост вчера взех, че се контузих.... дано е леко, че ми се играе :(

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.04.12 21:40



Аз пък играя и формата ми пада, сигурно е е от ЕГНто






Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано22.04.12 21:51



О, само не смей да говориш за падане като тупан и как едва ли не това днес компенсира многото резили от Ноле. Аз такива еднопосочни мачове като тези на ИУ и Синси'08, както и Париж'09 между двамата не съм гледал - само че ти услужливо си ги забравил. И ето ти пак двоен стандарт - като бие драматично Надал - ох, какъв боец, Краваря колко бил зле, че за час и нещо си взима мачовете, без да се поти. Ако бие по този начин - титла си е, смачкал като тупан и не знам си какво. Всъщност това си е победа като победа, нито най-бляскавата, нито нищо.

Постижението на Надал е епохално и няма какво да говориш на тази тема, просто нито мисля, че направи нещо кой знае какво в Монте Карло, нито тази загуба ще има особено значение в генерален план. Казаха ти вече, при равностойна игра от страна на двамата Ноле ще го бие винаги и навсякъде, независимо от настилката. И казаното от Сандро вчера е напълно резонно, просто в тази си форма Надал е все още твърде силен за всеки друг, особено на клей, и затова е необходимо отсрещната страна да е твърде стабилна. Но добре, че нямаше престрелки на мрежата, Надал щеше да си упражни прекрасния бекхенд с две ръце в непосредствена близост, буаххахаахах.

Всъщност Виляс се оказа, че има осем Буенос Айрес-и, но седем от тях са поредни, така че Надал счупи един рекорд и изравни друг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.