Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 02.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:27



18>10
трайте там, че скоро ще има пак ниско над тополите в аут...



форума съм избягвал, а другите колко често пишеха тук, а? и какво да коментираме, Хюстън и Казабланка ли? И защо аз като не пиша не прочетох нито едно хубаво тенис мнение, някакъв ферман нещо, анализ, интересни теми, анкети и какво ли още не. Очаквах Шевченко като ентусиаст голям имаше там една идея за една култова тема и то баш в разгара на хегемонията на Джокович, но явно няма време човека.
Що гледате само в моята камбанария, не знаех, че съм толкова важен и че отсъствието ми тук се следи толкова изкъсо.
Хенмана колко мнения има за МК, Орела, дори Сандро? Шевата се разписа за малко вчера за полуфиналите и общо взето това беше.

Ае



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 20:29



Лично аз пиша и ще пиша всеки път, когато мога. Но след като и без това работата ми по цял ден е писане, нямам ни най-малко намерение да пиша и в свободното си време километрични теми. Пък и всяка тема или прогноза е просто една вероятност на бъдещето и логично не всяка излиза.




Тема Re: Честито, Дяволенови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:30



не издребнявай чак толкова много и не ме чети между редовете, нито да ме цитираш извън контекста. имах предвид, че изцяло клубовете западат и ми е писнало отдавна. тук пък в този клуб отдавна всичко е казано, а не виждам да се пускат качествени теми и да има дискусии, а само сляп хейт. И отделно ПМЛ и т.н. Мисля да си направя много голяма пауза от тая проклета игра и така.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.04.12 20:31



Тук си абсолютно прав.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:32



Естествено, че да!
Но то и сега ми е сред най-чаканите за гледане турнири, даже 2010 г. си взех отпуска заради него точно. Той, ИУ, Маями, Мадрид и Рим са топ турнирите, айде и Роджър къп ама с известни леки условия.



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 20:34



Ми то и аз мисля да спра с модстването в ПМЛ. Бтв, казвал съм и преди - ако не ти се занимава с някоя игра и тук, в клубчето, пиши, за да поемем ние - винаги като мога, ще ти помогна, защото знам добре кво е организация, както и ти - изпива силите лека-полека, докато в един момент се отвращаваш от нещо, което всъщност ти харесва и ти е хоби.

п.п. Не се нерви за ПМЛ, някои неща просто са неуловими, сам си го казвал. Аз пък вярвам, че Зомбитата ще направят своя голям удар все някога. А и това е култов отбор, който е дал нещо повече на играта, отколкото едно или няколко тенекета - горе главата.

п.п.2 Като хванем бас за РГ и спечелиш, поне ще ти се усладят двойно картофките и бирата






Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 20:34



Мдааа, а бекхендът си се забива ниско в мрежата



Важен си за форума, разбира се, как да не си? Макар че, като гледам до къде си се докарал и какви мнения пускаш скоро може и да не си толкова важен. От нашето ниво се оплакваш, а твоето от година или повече е тенис-кафеджийско, ако мога така да се изразя.

Факт ли е, че се потъна под земята, след като прогнозите ти за годината до момента станаха на пух и прах? Факт е. Факт ли е, че ти 'дойде нета', когато най-накрая изгря слънце и на вашата уличка и то при един Джокович, дето игра на 30% от възмжностите си сигурно? Факт е. Така че не се прави на ощипана госпожица, когато ти се сипе подходящата порция

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Честито, Дяволенови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:36



едно нещо разбери за финал и ти и сандрето и шевата, дявола никога не се е криел, лесно може да се провери, нали ги имате темите.
даже миналата година след Уимбълдън нямах и комп и бях близо месец без такъв, изгоря ми дъното точно в неделя в денят на финала и пишех от клуб, а бях тотално демотивиран първо че ми избягаха толкова важни неща, които арогантно не бях сейвнал (но после пак си ги направих след кански мъки и стискане на зъбки), а и след тази отчайваща игра на Надал и този чоук.
И въпреки това писах. А това дали, кога и колко ще пиша единствено аз го решавам. И отделно, напълно в реда на нещата е когато любимците ти бият да се по-активен, това е нормална човешка психология и се отнася до абсолютно всички живи човешки същества на планетата Земя.



Тема Re: ВАМОООООООС!нови [re: Diavolo]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано22.04.12 20:37



А, най сетне нещата си дойдоха на мястото :)



Тема Re: Честито, Дяволенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 20:39



Бе ние тва го разбираме, ама разбери и ти, че не може пък да не те позахапем сега :) Айде мир - аз ще съм си все така йезуит, ти ще си най-четящият за тенис тук, Нажата пък ще е най-голямата контра и все така ще намираме време и за тенис - кой повече, кой по-малко. Не забравяй, че ти като най-активен през годините, даваш и нещо допълнително - ние си информираме за неща, които не сме могли да гледаме.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.