Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 20:07



6-3, 6-2 не съм казвал никъде. Ти стана за смях 7 пъти поред по тоя критерий с прогнозата. И не съм казал, че щял да посвети титлата в памет на дядо си, а че според мен заради него ще се опита да я вземе и ще е психилогически стимул в тази насока. Тва, че обичаш да изопачаваш, го знаем.




Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 20:08



Каквото и да говориш и колкото и да не ти отърва, в настоящия момент всичко зависи от Джокович. Ако и двамата покажат най-дорото, на което са способни, в един и същи момент, Джокович ще победи.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 22:14



Аз не мисля така и никога не съм мислил така. Обори ме...


Кой е по-добър се гледа от броя спечелени ГШ и от ХТХ!!



Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 22:15



Хенман го каза, аз не визирах само теб.
Именно де, че заради дядо си щял да изяде едва ли не корта... Не само ти мислеше така, а и доста други, сега пък естествено извъртяха нещата на 180%, а това с дядото изобщо не бива да се намесва като каквито и да било коментари, че е най-малкото неуместно и как да ти кажа....



Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 22:20



Ми аз го разглеждах чисто като възможност да се надъха психологически - има и такива моменти, когато една трагедия се превръща в стимул - справка Сампрас с асовете и плачът на корта, нали? Аз очаквах 3 сета, но не съм го "прочел" тоя мач правилно и късметът малко ме покри в случая.




Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.04.12 23:08



И 3-2 за Надал е силната прогноза на АО, въпреки че Ноле имаше повече уинъри, по-малко грешки и реално 90% от точките се решаваха от него, а не от Рафа! Ти всичко познаваш и досега няма грешка. Ето този сезон, нямаш и една загубена игра!



Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.04.12 00:20



Удобно и по Дяволски пропускаш най-важното от моето изказвнае: в настоящия момент съм писла. И веднага те 'оборвам' с твоите камъни - 7 >>> 1.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Аминови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.04.12 03:27



ест. че беше правилната прогноза, но не съм си мислел, че тия вълшебни хапчета помагат толкова...


стига с тия статове, да много са важни, но не винаги този с по-добрите показатели печели. И реално 60% от точките се определяха от Джокович, а най-вулнуващите и велики моменти в мача ги направи пак Надал, включително и трите топ разигравания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.