Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Монте Карло - тема за коментари  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.04.12 12:19



Гришата ще играе срещу представител на домакините, който даже няма позиция в ранглистата. Във втория мач ще играе срещу победителя от двубоя Кукушкин - Клемон. Франсето обаче леко ме притеснява. Както и да е - успех на Гришо и дано влезе в основната схема!


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.04.12 16:51



аз да попитам - знаете ли, кой канал (ако въобще) ще излъчва турнир в БГ?



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.04.12 16:59



Булсатком - Филм+




Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.04.12 17:04



мамка им





Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.04.12 17:07



Всичките Мастърси те ги дават - платили са си хората.




Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.04.12 17:11



+ това са си платили и за Уимбълдън.
Жребият е изтеглен - в половината на Джокович са Мъри и Феру




Предавам се, ще акам!

Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.04.12 17:16



абе знам, ама не ми 'АресвА

- не ми предлагат необходимите канали, така че, ще ви следя в клубчето и ще се кьора на екрана на лаптопа

съдба ...



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано15.04.12 18:24



гришо изгуби първия сет от кукушкин с 4:6 :(



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано15.04.12 19:01



и пропусна няколко шанса да пробие за 6:4 за втория сет и сега явно се мъчи на собствен сервиз




и естествено го изгуби ... кукушкин сервира за мача

Редактирано от petitta на 15.04.12 19:02.



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Banditoo ()
Публикувано16.04.12 19:15



Не мога да избера кои мачове да сложа за дербита. има толкова интересни сблъсъци. Страхотен турнир. Интересно ще е каква ще е формата на Надал.



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.04.12 20:38



Стига с тоя пишлигар бе, нека отдадем почит на един страхотен играч и най-важното - достоен човек и истинки пример за подражание за всички млади тенисти!



Тук може би е мястото за малко статистика - 429 победи, 10 титли, над 10 милиона долара само от наградни фондове, номер 3 в световната ранглиста и т.н. Аз лично обаче, като човек, който е проследил основната част от неговата кариера, ще го запомня с разни други неща:

- култовия екип на Рома от 2004;
- лъсналото от пот голо теме, спокойното тупкане на топката, типичната хърватска стойка за сервис и АС по правата;
- джентълменското поведение на корта (не всички балканци сме цигани:);
- най-великия обрат в 2 от 3 в историята срещу Банди на ТМЦ, за него принос имаше и Фогела с разни магии;
- многото мачове с Федерер, от които като по чудо не спечели нито един, а в крайна сметка двамата така и никога не се срещнаха на ГШ?!?;
- съперничеството с Надал и култовите мачове в Мадрид и Индиън Уелс, които трябваше да са с разменен победител;
- странния форхенд, все едно трепе мухи с мухоловка, и, от друга страна, съвършения като техника бекхенд;
- лежерното придвижване по корта, което все беше критикувано от Тодор Попов

Убий ги, Любо!

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано16.04.12 22:03



Това с форхенда ме уби. Много жалко, ще липсва на тениса.

Раонич и Йънг нещо много добре са се представили, особено вторият, който взе само гейм срещу 30-годишен французин, който не е играл от година и половина OMG




Предавам се, ще акам!

Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.04.12 00:23



ами червеният европейски клей е специфична настилка и не е за северноамерикански дърводелци, свикнали да налагат топчето с всичка сила и после да мислят


Жалко, че турнирите на трева и на клей са толкова малко, това би било добре и за нас зрителите, защото стават страхотни мачове и за самите тенисисти, защото твърдата гумирана настилка е най-големия бич за ставите на спортистите, от там и многото травми сред тенисистите. Това обаче никога няма да се промени, докато американци и китайци поръчват музиката.
А елитните тенисисти нали си прибират милионите и си мълчат. Надал и Мъри се опитаха да направи нещо, глас в пустиня, нека сега следват травми след травми...



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.04.12 00:27



Много голям спортсмен и човек.
А двамата с Рикардо Приати са истински пример за истинско приятелство и ползотворно сътрудничество без мириса на пари в цялата работа.
Друг подобен пример са чичо Тони и Рафа, ама там все пак са роднини.
Добре си го описал Любо, да се добави и че игра един-единствен полуфинал на турнирите от шлема и то там, където най-малко се очакваше - на клея в Париж. Багдатис го спря в Мелбърн, когато Любо беше в супер форма и може би му попречи за поне финал. Странно слаби резултати в Лондон и Ню Йорк. Иначе си спомням, че беше смъртоносен в зала, много опасен там.



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано17.04.12 00:29



Дявола беше писал, че докато Григор стои във Франция, нищо добро не го очаква. Напълно подкрепям това мнение. Знаем ги френските путки колко струват в този спорт... Гришата трябва час по-скоро да замине за Испания или САЩ, а и на него му трябва не само добър специалист/тактик, но и силен психолог, абе някой гуру, иначе целият талант който има ще му стигне до едно сиво живуркане около топ 60 на света и епизодични избухвания.



Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано17.04.12 22:09



Треньорът се казва "Пиати", няма Р.
Иначе си прав, и съм съгласен с това, което си писал.






Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано18.04.12 11:10



+1



Тема Ясно е че на Джоконови [re: lchWill]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.04.12 18:55



не му е много до тенис в момента, но все пак какво стана, защо прекратиха, дъжд ли заваля?
Това Монте Карло никой не го коментира, пълна скука





Тема Ноле спечели с 300 мъкинови [re: Balleta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.04.12 19:35



Явно новината се е отразила на играта му днес




Предавам се, ще акам!

Тема Бердих му прави...нови [re: lchWill]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано20.04.12 13:50



показно на Мърката! Много агресивен, а Мъри си го знаем, както винаги.



Тема Re: Бердих му прави...нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.04.12 13:54



Изобщо не е изненада, както и не е изненада като поведе сега с пробив чеха и как веднага направи подарък за рибрейк




Тема Но пък Мъри е просто отчайващнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.04.12 13:59



Както казва Агаси (нашият), само клати топката

Бердих от форхенд е направо смъртоносен, а и ще е супер незаслужено да не спечели при такова огромно предимство - та той има дотук само 14 брейкшанса, а Мъри от раз проби при първи опит в целия мач ...




Тема Re: Бердих му прави...нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано20.04.12 14:03



Очаквам да чоукне чеха, че Джоко ще се озори срещу него!





Тема Re: Но пък Мъри е просто отчайващнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано20.04.12 14:05



Мъри е пълна мухла, за пореден път го доказва


Как може толко пасивен бееееее?
Бердих си прави каквото си иска...



Тема И с форхенд уинър Томашнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.04.12 14:36



отряза главата на Мъри. Никъв шанс няма шотландеца на клей с такава постановка на игра, с дълбоки, но меки удари, които само дават шанс на Бердих да се разгъне и да сипе бухалки. Евала на чеха, реално 2-0 беше тоя мач, но Томашчо игра и за прогнозата ми

, пък и си е леко лузърче, та един сет да изпусне е напълно в реда на нещата.


Редактирано от alessandron на 20.04.12 14:36.



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано20.04.12 14:52



В Мастърсмания обаче яко са заложили на Анди и най-вече чиста победа в негова полза




Предавам се, ще акам!

Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано20.04.12 15:35



Е, накрая не чоукна бе :)
Лузърче, ама може и да играе финал... Джоката като го гледам... може и да си замине утре.



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано20.04.12 15:38



А като нищо и днес може да го направи. Явно още не се е съвзел




Предавам се, ще акам!

Тема Re: Монте Карло - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано20.04.12 18:24



Рафата с тая тениска не се види.Само коса и шорти тичат из корта





Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.04.12 22:54



Джокович съм убеден, че тоя турнир ще се бори да го вземе в памет на дядо си. Не съм му гледал мача днес, но амплитудите при него тоя сезон са закономерност като цяло - важното е, че когато трябва, в 99% от случаите превключва предавката. Определено финал с Надал ще ми е много интересен.




Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано21.04.12 02:13



Разбира се, че ще е много интересен :) Но утре ще види малко зор срещу Бердих, та може и много. Има и вариант да отпадне, но не ми се ...



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 05:56



Е то Надал вече се класира на финала. Не, че Цонга щеше да го спре, ама Симон пък грам шанс няма, той няма един завършващ удар, а на стар краставичар, т.е. връщач, като Рафа краставици да проаваш... няма как да стане.

Интригата е Джоко ще бие ли Бердих, но, и да бие, финалът ще го изгуби. Тия поредни победи все някога ще спрат, а пък вече е и време прогнозите на Дявола да се сбъднат, че до тук един шлем и 2 мастъра утекоха



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.04.12 11:27



На всичкото отгоре Симон има май физически проблеми, което още повече улеснява задачата на Рафа.


Предавам се, ще акам!

Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано21.04.12 12:03



Ще видим днес срешу Бердих... искам да го видя нахъсан и да си вземе мача в 2 сета, макар, че писах 3 в манията. Искам да видя Джоко валяка как гази. Ама нещо последно време (от УСО насам) не съм го виждал.
Освен това сега новината за дядо му не знам как ще му се отрази. До сега нямаше кой знае какви сериозни противници. Чеха е първият "сериозен".
А мача на Надал, както казваш, няма никаква интрига. 6-3 6-4.
Цонга ако не беше такава путка, щеше да бие Симон, ама тва е лузърщината. Все едно го бутат на сила да играе. Вчера не можах и да догледам мача... грозна картинка.



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.04.12 12:11



Уникален е Цонга - в първия сет се върна след 2 пробива и после пак го пробиха. Във втория водеше с 4:1 и накрая пада с 6:4


Еми така е - както каза Дяволо, френските тенисисти нямат психика и стават само да правят стриптийз


Предавам се, ще акам!

Тема Новак Джокович - Томаш Бердихнови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 14:19



започват





Тема Re: Новак Джокович - Томаш Бердихнови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 14:40



двамата яко са се захапали и дотук изиграните 3,5 гейма определено са обещаващи, дано бердих не се сдуха



Тема Re: Новак Джокович - Томаш Бердихнови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 15:27



и след 65 минути игра бердих взе първият сет, а ноле търси концентрацията си



Тема Re: Новак Джокович - Томаш Бердихнови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 16:16



Сега се включих, ама много вятър вее. Какъв втори сет иначе, 6-3 обаче цялата статистика равна, явно от 1-2 точки се е решил целия сет.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.04.12 16:25



Абе това за Ноле-Рафа те гледам, че го пишеш не за пръв път, ама не разбирам сериозно или просто се закачаш с Дявола ?





Тема Re: Новак Джокович - Томаш Бердихнови [re: petitta]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано21.04.12 16:29



Айдеееееее.Чехо отиде.



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 16:33



Сериозно го пиша, просто разликата в класите не е чак за 8-0. Дори ти мисля ще се съгласиш, че от тук до края на кариерата му все ще падне няколко пъти Ноле от Рафчо. 1 от 9 е малко повече от 10% успеваемост, което не е много реално. Според мен да. А и Ноле играе малко по-слабо от миналата година ми се струва, макар че в момента не се играе тенис мач, а е някаква битка с вятъра.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Новак Джокович - Томаш Бердихнови [re: Christianssen]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 16:49



какво е станало тук

? или да не питам - ноле си намерил концентрацията, а бердих се бъгнал ...

Редактирано от petitta на 21.04.12 17:02.



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.04.12 17:19



Е, естествено, че Ноле все някога ще падне от Надал, ако двамата продължат да се срещат толкова често, колкото досега, но просто ми е интересно, че вече няколко турнира търсиш въпросната и определяш Надал за фаворит.

То за мен и това 14-4, което беше по едно време Х2Х на Рафа и Джокович беше адски нереално, както и осма поредна титла в Монте Карло ми изглежда извън всякакви нормални човешки граници, ама нищо чудно да се случи.

Като цяло аз не гледах толкова внимателно този турнир, който определено е изключително слаб и с всяка изминала година все повече разликата между него и топ мастърсите се увеличава. Ноле игра доста стабилно в първия мач със Сепи, малко се поразсея към края на първия и началото на втори сет. След това след тази неприятна новина, която му дойде не е постоянен, прави много грешки, допуска нехарактерни сривове за него в играта си, но все пак намира начин да излиза победител. Ясно е че ако иска утре да спечели ще трябва да играе доста по-силно, но мисля и се надявам, че е в моментните му възможности.

Предвид цялата ситуация, напрежението според мен ще е повече върху Рафа, защото една негова загуба тук на най-неговата територия и ситуацията с Джокович ще е пореден тежък удар. Обратното, за Ноле не мисля, че ще има дългосрочни последствия ако загуби. Вярно е че това може да даде нова психическа сила на Рафа в бъдещи по-важни двубои между двамата, но една победа тук няма как да заличи 7 поредни финала, последните три на финалите на ГС.



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 17:40



Еми ето и ти така - 8 титла за Надал ти се струва невъзможна, ама не, защото е такава - все пак с 99% е на финал Рафчо, а просто защото 8 подред изглежда нелогично. И аз така, след 7 поредни изгубени финала от Рафчо всеки следващ му се струва все по-нелогично и невъзможно. А то по принцип връзка няма, защото преднита мачове, поне на теория, не оказват влияние в/у следващите.

А иначе турнира и аз не съм го гледал ама хич, ей тая сутрин го хванах по случайност, защото моят мач, дето трябваше да го играя рано сутринта, се отложи и се оказах в къщи в ранни съботни зори :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Авторusopen6 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.12 18:23



abe utre 8 ma ima sus sigurnost,titla ili puesskavica





Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.04.12 18:51



Бе чудно срещу Цонга кой ли игра вчера - да не би да беше ... яяяя, французин?!






Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 18:52



Много са ми смешни с тия квалификации на национален признак в един 100% индивидуален спорт, но... нека се забвляват.

A man only sees what he wants to see...


Тема Аминови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.04.12 18:57



досега като гледам Надал със Симон и ако излезе така срещу Джокович, ше има осма, но плескавица. Ноле не играе добре тоя турнир, ама и Надал не е клей чудовището от предни години. Отделно, както вече казах, очаквам точно заради дядо си Джокович да се вкопчи до полуда точно срещу Надал. Твърде много осмици има заложени за утре, а не мисля, че положението между Джокович и Надал се е променило - за да бие, Рафа трябва да покаже феноменалност, а Ноле да не е на ниво - ми дотук никой от двамата в Монте Карло не е реално на ниво.




Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 19:07



Аз само днес гледах, а и на мача на джокович дълго време не се игра тенис, а борба с вятъра. Тук Надал си бие рутинно, не мисля, че може да се правят кой-знае какви изводи - испанецът играе точно, колкото му трябва, а и Симон няма кой-знае какво да предложи. Сега ще дойде Дявола да обясни как това е 'истинският тенис', ама мерси съм - по 1000 път си подават топчето тия двамката, което само по себе си не е лошо, но никой не се и опитва да атакува, чака се грешка до откат.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.04.12 19:13



Не съм съвсем съгласен - тоя мач показва как Надал ни на йота не отстъпва от стила си и изобщо не търси повече уинъри, въпреки по-тежката ракета, хилядите приказки, дето изприказва и седемте поредни плескавици дотук. Надал не вярвам да промени като цяло постановката и утре - писах предната година една тема за стила на Джоката и на Рафа, ако се сещаш и точно игровата постановка предполага предимство за сърбина, който според мен трябва да е в много по-лоша форма, а Надал в по-добра, за да стане най-сетне победа за Рафа. В Монте Карло и двамата не са блестящи, така че утре пак ше има по 40 удара на точка и Надал ще страда от ретурите на Ноле.

п.п. И виж статса за първи сервис на Надал - ако и тва се запази утре, ще гледаме позната картинка.




Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.04.12 19:14



Кой има национален празник??






Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Naki]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 19:16



"признак", не "празник"





Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 19:20



Ще видим утре, на мен ми е все тая кой ще бие, стига да не е Надал



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.04.12 19:21



Ха така






Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано21.04.12 19:26



Най-важно е че пак ще си коментирате отсрани





Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.04.12 19:27



Ааа, "признак" - тогава си написал грешно, трябва да е квалификации по признак, не "НА"!!


Това ме обърка, всъщност.


Редактирано от Naki на 21.04.12 19:28.



Тема Re: Аминови [re: Christianssen]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 19:28



отсрани

'отстрани' или 'осрани', усещам умислена правописна грешка тук, къде е Наки, когато най ти трябва?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Naki]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 19:29



Е имаше си хас и да съм го напиал вярно, все пак ме чете не кой да е, а... Наки :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Naki]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.04.12 19:29



...малко като рекламите/надписи на някои магазини:
"Голямо разнообразие на стоки!!" вместо "от стоки".


Нали не си неграмотен магазинер??




Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 19:30



и аз го гледах продължително и "умно"

и реших, че и да е без умисъл, от неговата камбанария грешката е вярна



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.04.12 19:30



Ако беше написал "по признак", щеше да е вярно!!






Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Naki]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 19:31



Разбира се, че не съм, аз съм прост(о) магизинер



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: Naki]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.04.12 19:31



наки, айде да не се генерализира и характеризира така... оспамихме темата





Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано21.04.12 19:33



Ееееее добре де.Веднъж да рече човек да ви сипе леко и ще намерите с кво да го затапите.Иначе дали отстрани или оСРАни вие си изберете




Ааааааа умислена или умишлена си искал да речеш?А?А?А?



Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.04.12 19:33



Сефте :) То напоследък такова оживление цари тук, че едва ли някой ще забИлежи*.


* тове е умислена прапопистна грежка, зъ дъ мои поне Наки да вземи очастие



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: И с форхенд уинър Томашнови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.04.12 19:35



Знам ли, все си мисля, че бъркането на предлози е по-трудно достижимо от елементарните грешки от типа "незная/неможе" - но ето на, може би греша...


Всъщност ти май живееш в USA, нали така? Може би си почнал да позабравяш българския.




Тема някой гледа линови [re: lchWill]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано21.04.12 20:22



11 максимум и трети в Шефилд на великия Стивън Хендри?


И по двата показателя, Хендри се изравни с Рони О' Съливан.
11 максимума общо и по три на световното, като любопитното е, че в телевизионната фаза на световните първенства от общо 10 максимума, 6 са дело на двамата най-велики в историята на тази игра!



Тема Re: някой гледа линови [re: Murray]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.04.12 20:47



Ъъъъъъ, това не е ли за офф темата?




Предавам се, ще акам!

Тема Re: някой гледа линови [re: lchWill]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.04.12 20:48



+1




Тема Re: Аминови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.04.12 21:53



Бе Надал откога нема титла?






Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано21.04.12 21:59



От година чат пат.Е все пак не сме като вас де.От 2 години с 1 титла от ГШ



[image]http://dribbble.com/system/users/125039/screenshots/509508/ram.png?1334095567[/image]

Тема Re: Аминови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.04.12 22:17



Тъй ли? Ми с колко сте бе, хитрецо?






Тема Рафа с 8ма ... ама не плескавица ;)нови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.04.12 16:27



Учудващо бърза и лесна победа за Рафа! Честито на него и всички негови фенове тук!!! Дочакахте я и беше абсолютно заслужена!!!



Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 16:32





Всъщност нещата винаги са зависели от РАФАЕЛ НАДАЛ ПАРЕРА!
Пригответе се за много секс по време на клей сезона и тревицата.

18-10

2 мачбола и топката лети ли лети далееееееко в аут!



Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 16:35



Абе как така изведнъж ти се появи нет на теб ?По-нисък от тревата беше станал последните месеци, ч кажи пак за Мелбърн, ИУ и Маями, красят ли титлите витрината в Машорка, хаха



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 16:47



А защо не се обади преди мача?

Нещата продължават да си зависят от Ноле, има време да ви изшие в най-неприятния момент
Научи ли бекхенда с две ръце от един метър до мрежата?




Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 17:24



че защо да се обаждам тук не мога да разбера, отчет ли трябва да давам на теб и фенът на Реал и Интер?
Писал съм където и каквото трябва, включително и във фейсбук.
дал съм и ясна и категорична прогноза преди началото на турнира и преди финала.
2-0 срещу кафанеца яко не е ясно!





Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 17:26



Еми то и ние това питаме - защо точно сега реши да се обадиш? Иначе ясно, че тум не сме на нивото на Кафето, колко пъти още Дел Потро ще пуска на Федерер заради оная титла на УС Оупън?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 17:26



Хахах, давай, в Кафето и Фейсбук е най-високо нивото. Немаше нужда, дет се вика, щом па сме ти толкоз не на нивото, можеше в прав текст да го кажеш






Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано22.04.12 18:20



Айде, айде, те до края на света все от Ноле ще зависят

.

Имах служебен ангажиментр, не ггледах мача, но резултатът много много ме радва. Честито на Дявола, Кристиянсен, Лекс, мен и сияйно красивия Агаси



Тема Re: Аминови [re: joy_r]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.04.12 18:43



нямаше нужда чак да сияя, но айде да не ти троша хатъра

VAMOS!

Тема Re: Аминови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.04.12 18:45



ах, че освен сияен, си и великодушен и добър

3 в 1 - очарователна комбинация





Тема Re: Аминови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 18:47



Не само очарователна, а и сияйна



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Аминови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.04.12 18:49



аз всъщност съм толкова добро дете...



VAMOS!

Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.04.12 18:50



прекалена тавтология щеше да се получи, а и той е очарователен наистина



Редактирано от petitta на 22.04.12 19:07.



Тема Re: Аминови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 19:05



Искаш да кажеш, че не е сияен?



П.С. Да се извиня предварително на Агаси, че усещам, че скоро ще ме напсува хем очарователно, хем сиятелно :)

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.04.12 19:08



напротив, самоцитирам се

прекалена тавтология щеше да се получи, а и той е очарователен наистина

и добавям - и сияен, и очарователен, а колко великодушен





Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.04.12 19:16



нема бе, аз псувам само когато някой се заяде с Барса

, към моята персона съм чувал достатъчно "отзиви" и отдавна не ми прави впечатление- така че упражнявай се на воля!

VAMOS!

Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 20:02



прогнозата ми казва всичко, не аз се изложих и станах за смях с приказки от рода, всичко зависело от Джокович и как щял да посвети титлата в памет на дядо си, как щял да страда Надал от ретур, как му бил трагичен сервиса и пр. и пр. да не говорим за 6-3 6-2 за 5 часа игра подобни изцепки заслужаващи само присмех и нищо друго.





Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 20:07



6-3, 6-2 не съм казвал никъде. Ти стана за смях 7 пъти поред по тоя критерий с прогнозата. И не съм казал, че щял да посвети титлата в памет на дядо си, а че според мен заради него ще се опита да я вземе и ще е психилогически стимул в тази насока. Тва, че обичаш да изопачаваш, го знаем.




Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.04.12 20:08



Каквото и да говориш и колкото и да не ти отърва, в настоящия момент всичко зависи от Джокович. Ако и двамата покажат най-дорото, на което са способни, в един и същи момент, Джокович ще победи.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Аминови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 22:14



Аз не мисля така и никога не съм мислил така. Обори ме...


Кой е по-добър се гледа от броя спечелени ГШ и от ХТХ!!



Тема Re: Аминови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.04.12 22:15



Хенман го каза, аз не визирах само теб.
Именно де, че заради дядо си щял да изяде едва ли не корта... Не само ти мислеше така, а и доста други, сега пък естествено извъртяха нещата на 180%, а това с дядото изобщо не бива да се намесва като каквито и да било коментари, че е най-малкото неуместно и как да ти кажа....



Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.04.12 22:20



Ми аз го разглеждах чисто като възможност да се надъха психологически - има и такива моменти, когато една трагедия се превръща в стимул - справка Сампрас с асовете и плачът на корта, нали? Аз очаквах 3 сета, но не съм го "прочел" тоя мач правилно и късметът малко ме покри в случая.




Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.04.12 23:08



И 3-2 за Надал е силната прогноза на АО, въпреки че Ноле имаше повече уинъри, по-малко грешки и реално 90% от точките се решаваха от него, а не от Рафа! Ти всичко познаваш и досега няма грешка. Ето този сезон, нямаш и една загубена игра!



Тема Re: Аминови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.04.12 00:20



Удобно и по Дяволски пропускаш най-важното от моето изказвнае: в настоящия момент съм писла. И веднага те 'оборвам' с твоите камъни - 7 >>> 1.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Аминови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.04.12 03:27



ест. че беше правилната прогноза, но не съм си мислел, че тия вълшебни хапчета помагат толкова...


стига с тия статове, да много са важни, но не винаги този с по-добрите показатели печели. И реално 60% от точките се определяха от Джокович, а най-вулнуващите и велики моменти в мача ги направи пак Надал, включително и трите топ разигравания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.