Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 03.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Маями 2012, Коментаринови  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.03.12 21:05



Напред към източното крайбрежие в държавата, която затрива спорта чрез безкраен комерс и чрез износване на коленцата на някои, нека останат неназовани

, състезатели, принуждавайки ги да игратя 75% от мачовете си на твърд корт :)

Излезе някакъв жребий, при който Шевченко получи, каквото си пожела - Федерер в половината на Ноле, Мъри при Надал.

Джокович до полуфинал не виждм кой ще го спре, евентуален 1/4 финал с Дел Потро се очертава, но едва ли това ще е проблем. Все пак най-накрая се разминават Федерер и Дел Потро, след като май на 4ри поредни турнира играха един срещу друг. Всъщност може да станат и 5, ако аржентинецът достигне полуфинал.

Разбира се, ако и Федерер достигне. По пътя му са Анди Родик, евентуално още 3ти кръг, Монфис на 1/8 финал и Марди Фиш или, не дай Боже, Чудовище Алмагро :) на 1/4 финал. Леко по-трудно ми се чини от на Ноле четвъртината, но като цяло би трябвало да има полуфинал Ноле - Фед. И нека по-добрият победи, за да отупа после Рафаел Надал Парейра

Който обаче я стиген до финал, я не. По пътя му са.. ами чак до 1/4 финал няма никой по пътя му. На 1/4 евентуално ще срещне Цонга или Джонката Иснър. И двамката могат да го отупат, но най-вероятно ще паднат. И така се отива на полуфинал с... Анди Мъри.

Но дали е така, кой ще ми каже? Е как кой, форумният Мъри, разбира се, макар че той тая песен надали я помни :) 4ти кръг евентуален мач с Раонич, 1/8 финал не се виждат проблеми, 1/4 финал обаче ще е много трудно, защото там ще чака... Григор Димитров с голямата паламарка от България :) Е, Григор я чака, я не (за него малко по-късно), но един Томаш Бердих спокойно ще е там. Трябва да се отбележи, че още във 2ри кръг Бердих среща победителя от Маю-Гонзалез. Ако Фернандо спечели поне един мач, най-вероятно това ще е краят на кариерата му. Симпатяга е Гонзо, но... рано или късно идва и този момент.

След Гонзо пред Бердих в 3ти кръг би трябвало да е Григор, който открива срещу Кукушкин и след това, ако бие, играе срещу Чела. Нито един от тези не е непреодолим, но... да видим. След това идва Бердих и там вече ще се надяваме на почетна загуба или на това да видим най-накрая истинския Григор и 6-1 6-0 с посока София срещу Прага.. дано :)

В тая същата четвъртинка е и Банди, който също може да направи нещо, но най-вероятно няма да направи нищо...

Толкоз от мен, ако съм объркал нещо, било е съвсем умишлено, но все пак ме поправете :)

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано19.03.12 21:39



Все си мисля, че в моментното си състояние Родик, Фиш, Алмагро и Монфис след контузия са една идея по-слаби възможни опоненти в сравнение с Багдатис, Троицки, Гаске и Дел Потро. :)

Дори в тенискафе отдолу коментарите са с акцент, че мафията АТП дърпа Федерер към последният останал важен рекорд. Съчетавайки това с "мнимия" вирус, ако нашия форумен Мъри мразеше Роджър, колкото Ноле, то можеше да почне с едни теми какво се говорело и как се бутал ГОАТ



Иначе не ми се удовлетвори желанието Пони да е при Надал, дано поне Джони да има сили за втори пореден силен турнир и играе с Рафа на 1/4 финалите.

При определени обстоятелства Федерер може да е номер 2 в света след края на турнира. Разликата е малко над 800 точки, ако Родж спечели турнира ще вземе 640, а останалите трябва Рафа да ги загуби т.е. отпадане на 1/4 финал мисля, че му върши работа. :)



Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.03.12 21:47



Еми...не знам, равностойни са горе-долу четвъртините ми се струва. Но, все пак, защото аз се уча бързо, не мога да не кажа, че един Родик, в каквато и форма да е, е много по-опасен от всякакви доказани лузъри като Багдатис, Гаске и сие



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.03.12 21:52



Хаха, аз рв кафето на чета коментарите, ама ти ме заинтригува... та без позволение на тамошният автор ще пейстна тук, а той сам ще си признае тоя, дето е сътворил това безспорн обективно и отговарящо на истината творение :)

Хич не му наредиха схемата на Федерер нали? Само слабаци и абонати в неговата половина ,а вижте схемата на Джокович колко е трудна само ,евентуално на полуфинала ще бъде много изморен срещу Федерер ........явно правят всичко необходимо да направят швейцареца номер едно. Дано обаче се провялят и всичко да се решава на корта ,а в подобни игрички с вземане даване Федерер е ненадминат още помним 2009 сделката с Делпотро ,където сега последния още си плаща дълга към Федерер, като просто му дава мачовете ,...........................................В задкулистните игрички Фед няма равен.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано19.03.12 21:52



:))



Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано19.03.12 21:54



колко проникновено и задълбочено

само липсва теорията за мнимата контузия на рафчо на рг, че титлата да иде при фед ...



Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.03.12 21:56



Ахаххаа, големи великан иимало там бе... обърнало се гърнето и си намерило похлупака, не напразно нашичкият Дявло все там кисне :)))

Holger писа:
Не знам за кой път вече болезнен жребий за Рафа и отново Федерер е в най-лесната четвъртина. Старата песен - както в "доброто старо време" - гарантиран полуфинал за него! Най-често в схемата му на четвъртфинала има дежурен "клиент", в ИУ - безсрамният Дел Потро, сега- обреченият Родик. Сигурно в Рим ще бъде Хюит (ако изобщо се докопа дотам). После ще следват отново обяснения от типа:"Аз не предполагах, че мога да играя финал!" Лошо, ако не си предполагал, щото само един поглед върху схемата веднага ти казва, че си безпроблемен преди Джокович. На ощипана мома ли се прави? Вярно, че е станал далеч по-скромен (или- далеч по-лицемерен), щото доста бой изяде в последните сезони, та вече ни предупреждава да си имаме едно наум, но тук вече си е направо цинично - да е жив и здрав Джоко, че ще имаме да си патим с тези жребии май- може пък да са решили зорлян да го правят пак номер 1 - внимавайте, не е изключено и е все по- вероятно....Надал как да стигне до финал, че и да бие при такъв изтощителен жребий??
Сега ще почне пак големият лай - само гледайте ....


И авторът на 1вия коментар, който копирах, му отговаря:

+100 Евала на коментара, всичко което казваш е самата истина......


Ахаххаа, безценно :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.03.12 22:04



Това за сделката и безсрамния Дел Потро е култово




Предавам се, ще акам!

Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано19.03.12 22:08



с всяко следващо постване тук на тези титани на мисълта ме караш, още повече да заобичам клубчето тук и постоянните клубари





Тема Re: Маями 2012, Коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.03.12 22:09



Не е само Дел Потро, вече и Цонга бил в кюпа :) Абе почва да излиза наяве истинската същност на Федерер ми се чини



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.