Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 23.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано18.03.12 04:11



леко да не получиш някой инфаркт от толко превъзбуда- човек на възраст си. припомни си баланса, припомни си по-важния полуфинал тая година и си легни по-спокоен, че утре на много асове има да гледаш задния номер.

VAMOS!



Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.03.12 04:11



Коментаторите тук обясняваха, че срещу вятъра трянвало плоско, пък по вятъра с повече спин. Иначе то е ясно, че все нещо няма да е било наред, иначе как ще падне Рафчо



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано18.03.12 04:13



Много чист бекхенд, дълбоко и без излишни грешки, това е най-важното!

Останалото беше в норма + силен в най-важните моменти - 15-40 още в първия гейм и 4 поредни неспасяеми сервиса, после проби от 40-30 за Надал, после не се отказа след изпуснатите брейкболи за втори пробив във втория и си го проби, а накрая при 15-30 и еуфоричен Надал се стегна и направи страхотен кик и за финал шампионско завършване въпреки простотиите с паузата. Като върви играта и меките топки на ФХ се приключват бързо, психологически също е на ниво момчето. Утре е много опасно и на кантар, но не вярвам, че Джони е готов да извърви целия път и да запише две поредни епохални победи, никога не го е правил.



Тема Re: почват!нови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано18.03.12 04:13



честита ви победа, тоя мач не променя абсолютно нищо генерално, просто Надал не може да се вкара в мача, изобщо не игра играта си, твърде много грешки, излишно нервен. А започна отлично, стигна се до 15-40 още в първия сервис гейм на Федерер, но тогава Фед се спасис със серия страхотни първи сервиси, изобщо и при 3-3 тамън се промени мача след като Рафа се върна от 0-3 пасив и пак се срина, абсолютно абсурдно.
за първи път виждам Надал да играе толкова слабо в дъждовно, студено и ветровито време, Роджър не съм го виждал явно той ще да е цараят на дъжда... Май само срещу Содата загуби при подобно време 1/4 финала на Ролан Гарос, ама там нямаше силен вятър а беше просто хладно и влажно.



Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.03.12 04:13



Ама и ти си един... 18-10 си е 18-10. Не виждам защо се въртиш баш на тоя прът, дето единственото, което можеш да постигнеш, е да ти влезе повече? Иначе на всички е ясно, че Федерер е класа или две над Надал

, но мач-апът си е мач-ап.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано18.03.12 04:15



абе не говорим кой бил и кой паднал. преди 2 год на подобни условия Рафа смачка Мъри на финала- да не мислиш,че ми е било кеф да гледам некакви урагани как въргалят топчето както си искат. мен ме е яд,че не стана мачът, който очаквах (както беше първия сет до средата да кажем) иначе условията са еднакви и за двамата- както казах, Рафа късно напипа точно какво се иска, а Фед винаги може да се уповава на сервиса в такова време и така... чудо голямо станало. макар че то за вас си е нормално де, не ви се случва твърде често

VAMOS!



Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано18.03.12 04:15



Аз това никога не съм го отричал, но като видиш 8 победи повече, ще си кажеш, че е някаква абсолютна доминация, а всъщност се забравя момента с настилките.

И Дявола е прав де, нищо не променя генерално тоя мач - Фед е ГОАТ, Надал така и няма да види титла извън клея като в доброто старо време. :))



Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано18.03.12 04:16



Великан, Бог на тениса, Владетел на ветровете.


Само да не се влоши грипа от тия ветрове и студове и утре да видим добра игра от него




Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано18.03.12 04:17



хахахах, бях забравил колко си забавен след победа на Фед над Рафа. викаш ако го бие още 1-2 пъти в такива мачлета, всичко лошо ще се изтрие от самосебе си ?! дай по-сериозно...

VAMOS!



Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: A.Agassi]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.03.12 04:18



Хаха, ще ме караш да смятам сега, ама 10 от 28 е около 1/3, значи не е като да е чак толкова рядко, напоследък и по-честичко... ни се случва ;)

Условията бяха далеч от идеални, ама пък да кажеш, че Федерер е спечилил заради сервиса точн в тоя мач? Че той направи 5 аса я има я няма и най-много още 2-3 уънъра от сервис. Всичко друго от основната линия - просто тази вечер беше по-добър Роджър.

A man only sees what he wants to see...



Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.