Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 16.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Гьоргеснови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано14.03.12 05:01



Ха ха, на цицестата шанса и срещу Вика е точно нула, Девола много ги хвали германките, ама за тях остават само мижавите турнири





Тема Re: Раонич - Федерернови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.03.12 05:08



гледам едновременно Милош - Фед и Банди - Типси, но определено, Роджър и Милош е мачът на турнира досега, поне от това което аз видях.
Невероятен сет и може би най-добрата игра на Раонич, която съм виждал от него.


Наистина това момче си е шампион отвсякъде, с какво хладнокръвие и самочувствие играе срещу Роджър, не е истина просто.
статс: уинъри/ънфорси: 14/7 за Раонич и 11/4 за Федерер. Само 5 аса за Милош, но изключително умен сервис, ала Пистъл Пийт! Кикове, слайсове, боди сърв, изобщо Роджър не може да му смогне... Нито един шанс за пробив в мача за Федерер!!! И само един за Раонич, отразен след АС. 96% спечелени точки от Раонич след вкаран първи сервис!!! В тайбрека без минипрониви до 4-3 точки за Милош, когато канадецът завърши без миг колебание от бекхенд по рано отскочила топка един от типичните отровни слайсове на Федерер, страхотно отиграване! И после комфортно и без да покаже никакви нерви завърши сета ма свой сервис с две поредни точки при 5-4.
Очаквам обаче сега в началото на втория Роджър да вдигне много нивото, иначе ако се стигне до нов тайбрек, може и да си замине рано, рано.



Тема Re: Раонич - Федерернови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.03.12 05:09



още не ме е пуснал вируса... ;)

мани не ми се говори. Петра е болна, не е добре момичето, още не е възстановена от Доха. :(



Тема Re: Гьоргеснови [re: Naki]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано14.03.12 09:34



2 наказателни гейма да! Причината е , че Хемптън получи крамп и по правило и се полага медицинска помощ само при пауза между геймовете..

Крампа не се води контузия,определят го като нещо възникнало от не добре подготвен физчески тенисист.

Малко след това Джейми се отказа понеже все още я болеше от схващането..




Тема Re: Гьоргеснови [re: AndyR]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано14.03.12 10:38



Загледах я, доста добре играе за 19 г. Дано не е моментно избухване но стила на игра е страхотен. Няма нищо общо с останалите трепетлики от ВТА. Ще почна да гледам женски мачове май.




Тема Re: Гьоргеснови [re: OrelaWTW]  
Автор Banditoo ()
Публикувано14.03.12 15:05



На 22 години е.



Тема Re: Гьоргеснови [re: Banditoo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано14.03.12 18:08



da. грешно съм чул явно. Що така няма добри резултати?




Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано14.03.12 18:15



Вирусът се разраства. Николай Давиденко е следващата жертва

Това ми напомня на Шанхай 2009 и Мадрид 2010, където имаше много отказали се.


Предавам се, ще акам!

Тема Re: Гьоргеснови [re: OrelaWTW]  
Автор Banditoo ()
Публикувано14.03.12 18:35



защото показва тази игра само ня няколко турнири, макар че тази година тругна много добре.



Тема Re: Индиън Уелс - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.03.12 18:51



Давиденко с кого трябваше да играе? Ще го замести ли някой lucky loser, или другия минава в следващия кръг без игра?





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.