Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 01.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Форумен Мъри,нови  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано04.03.12 16:27



Тук напоследък стана малко скучно, така че нека да раздвижим нещата преди двата мастърса...

Та искам да отделим малко внимание на форумния Мъри (основно де, нека и другите, които се чувстваха тогава солидарни с него (да не изброявам поименно) и се радваха на теориите му да се включат), който цялата минала година ни разясняваше благодарение на какви нечестни, мръсни методи Джокович доминира световния мъжки тенис.

В крайна сметка не можахме да разберем края на приказката и защо Ноле се срина след УСО ?
Не му е сработил зоба и тялото е почнало да привиква към него и да не дава резултати ?


Или пък се е чистил ? 8-9 месеца не могат да го хванат, но той е решил да се изчисти за последните 1-2 турнира ?

А сега защо не спечели Дубай ?

Знам, че моментът не е подходящ и след поредната позорна загуби на Анди Мъри не искаш да влизаш поне до 1/2 финалите на Индиън Уелс, за да не си правим смях на твой гръб, но все пак се надявам да разберем края на историята. След като ни разкриваше какво става зад завесата мисля, че ни дължиш и края на историята! Благодарим предварително

Редактирано от shevchenko на 04.03.12 16:28.



Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: shevchenko]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.03.12 17:35



Откъде натрупа толкова много реваншизъм пък ти? Хич не съм и предполагала, че Ноле като се качи на върха, от теб ще излезе такова самодоволно пуяче, ама явно за пореден път съм сгрешила в преценката

. Добре, че другите фенове на Ноле са нормалните девойки, че ако всички бяха като теб, нямаше да се диша в този клуб.

Раздвижих ли достатъчно, сега поне имаш кого и за какво да хапеш? Хем даже без да се налага да се пъна да говоря за тенис, тази тема и без това не е отворена с цел говорене за тенис.



Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 17:43



Абе остави, едни реваншисти и арогантни сме се събрали тук, ужасТ. Добре, че е Дявола, който те крепи с неговата всеобхватна доброта



Иначе отдавна не сме се дъвкали, ама нещо ме съмнява да се получи, героите са уморени, но пък Федерер пак печели титли при това без да взима мистериозни хапчета по средата на мача и без да си бърка по 1 минута в д-то м/у точките

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.03.12 17:45



Па реваншисти сте всичките, с Дявола накуп, само аз бяла и добра





Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.03.12 17:47



А ако искаш свястно захапване, ела у мамата да кажеш на някоя редовна потребителка, че 11-годишният и син не се нуждае от кърмене

.



Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 17:49



Е как не те е срам да ме хвърляш на лъвовете, да де, на лъвиците, толкова безотговорно? С майки за кърмене не споря, там направо бият :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.03.12 17:52



не бият бе, от кърмене време не им остава





Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.03.12 17:54



Ти не се подигравай много-много, щото живот и здраве и твоята ще дойде, а жената-майка... ами не е същата, като жената-не майка (дори и да изглежда, че е)



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано04.03.12 17:58



Не ме мисли ти мен, онзи ден разбрах от прозорлива съфорумка, че задължително съм или стерилна, или дебела и грозна без шанс някой мъж да ме оплоди, така че си оставам бездетна до края на света

.

Аполона да вземе да си заключи темата, или направо да я изтие по-добре



Тема Re: Форумен Мъри,нови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано04.03.12 17:58



Защо си правиш труда да задаваш въпроси при положение, че ще останат без отговор?


Предавам се, ще акам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.