Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 17.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.02.12 00:43



Обаче извън темата за ракетите, много добър ход на Куери. Той беше топ 20 играч по едно време, ама много лоша поредица от контузии го почна, като последно мисля беше китката и беше аут близо година. А Гилбърт е култов ментор и аз лично очаквам Сам да си върне позициите. Изобщо с него и най-вече Иснър, янките ще са си фактор на Купа Дейвис. А имат и близнаците Брайън.





Тема Re: Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано24.02.12 01:02



да, и във форма изглежда. Джилбърт не се сещам технически да е обогатил някой, като почнеш от Агаси та до сега. Иначе като ментор може би е успешен.




Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано24.02.12 09:53



Не съм се интерисувал какво е положението в момента...

Преди 4,5 години съм си говорил с нашите най-добри тенисисти и са ми казвали, че нямат нищо общо ракетите. Отделно при смяна на моделите някой път само ги пребоядисват отгоре за балъците, а всъщност с и играят със старите...

Убий ме, но незнам какво е NTPR.
Незнам батка, аз и с по-силните играя така - яко къси диагонали последвани с излизания на мрежата, къси и пасинг шоти и яко топспин на бекхенда на противника от дъното на корта.





Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано24.02.12 09:55



Джилбърт е най-добрия тренер на професионално ниво. Тоя няма празно, всеки тенисист с него си е подобрил ранкинга и шансовете срещу най-добрите многократно...



Тема Re: Азаренканови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано24.02.12 12:16



ти като надал май го даваш

,

това е категоризацията която е приета сред аматьорите по света




Тема Re: Азаренканови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.02.12 14:12



Хмммм, ще ме накраш да ги пробвам май. Аз играех с 'на Ферер' - поне като цветове :) - ракетата Принц с големи дупки :), сега я смених а Уилсън БЛХ, с цветове като 'на Фиш', ама малко тежичка ми идва (354 грама) - свикнах й де, ама много търчане иска пущината, а аз съм вече стар за тия неща :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.02.12 14:15



Различават се другия път - виж, че са боядисани едно към едно



Иначе аз се чудих защо БЛХ на Уилсън падна като цена на половина и какво да видя - Фед с 'нова' ракета, беличка една такава... и хоп, нов модел, дето е пак 200 долара. Много напредват тия ракети бе, всяка година нови модели. А в Австралия на ендо онтервю с Къриър Федерер каза - е, не в прав текст, ама почти, че не си е сменял ракетата на практика от години.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.02.12 14:19



Аха, тук много я ползват. Ама всеки се пише поне с 0.5 повече, щото така му се иска нали :) Аз например съм 2.5 - 3.0, ама се пиша и 3.5, за самочувствие :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано24.02.12 14:39



Дам, ако трябва да се оприлича на някой от световния елит като стил на игра, той е. :))

Иначе, тази категоризация е много весела, ти кой рейтинг си





Тема Re: Азаренканови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано24.02.12 18:08



Засега не е намерена ракета, която сама да играе, имай го и това в предвид. :))
Странно е че играещ с толкова тежка ракета. От колко време джиткаш и колко редовно ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.