Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 24.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.02.12 22:38



А Надал що го пропускаш? :о много бързаш да го махнеш от топ 40 :))



Тема Re: Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.02.12 22:45



то в играта на Надал има ли нещо от класическия тенис, освен може би тичането? Дали сервиз, дали форхенд да вземем? Той си е някакво изключение и именно той направи Баболат ракетите продавани при мъжете аматьори. И точно неговия БАболат е правен по Хед Екстриийм. Даже като негов фен трябва да знаеш, че е бил пред договор с Хед но не му е харесал цвета или нещо друго беше.




Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.02.12 22:49



Абе батка, кой ги знае с какви ракети джиткат тия от топ 100.
Със сигурност им правят моделите абсолютно индивидуално и нямат нищо общо с ракетите от магазините.
Баболат направиха модели, които са мечта за всеки любител, начинаещ, дете и както ти казваш жени. :))
Аз играя с много топспин и по-подходяща ракета от пюр драйва не съм намирал за моята игра.





Тема Re: Азаренканови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.02.12 23:04



Всичко се знае за профи ракетите с детайли. А по форумите - данни и мнения бол.
И там спец Пюур Драйва не са много хората дето му се кефят толкова, особено от 4,5 NTPR нагоре. Аз доколкото усещам си там някъде,

.
Ако си давал уроци е удобно,ама ако играеш с някой на твоето или + ниво няма как само с вкарване в корта да стане.
Единственото вярно нещо за Баболат е че се играе лесно с тях. Не са добри за деца и начинаещи понеже са доста мощни и не приучават към правилна техника.




Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.02.12 23:19



Ест, че знам всичко това, но не разбирам защо ми го казваш всичко това, аз просто добавих, че и той играе с Бабола и е най-голямата реклама на ракетата, а ти нито веднъж не му спомена името :)
не съм следял нишката, сега ми е ясно какво имаш предвид, нз ;)



Тема Re: Азаренканови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.02.12 23:21



Да и аз така знам, че ракетите са строго индивидуални и се различават доста от тези, които са в серийна продажба за масата народ :)



Тема Re: Азаренканови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.02.12 23:22



Кой ти е любимия модел ракета? И с нея ли играеш или пък не можеш да си я позволиш?





Тема Re: Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.02.12 23:25



просто отбелязах, че Надал (а и Гонзалес да не го пропускам) не са точно "Баболатски" играчи, не друго




Тема Re: Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.02.12 23:34



Уилсън фор евър!!! Това е инструмента:






Тема Re: Азаренканови [re: Diavolo]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.02.12 23:47



Гледам Джилбърт май е пробутал Баболат на дървото Куери,

. Те ракетите се къстъмизират супер лесно. Всеки среден аматьор може да си вземе оловна лепенка и да прибавя тежест където му е нужно. Единственото различно е теглото и баланса.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.