Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Някой ще духа супата в 5-тия сет!нови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано29.01.12 23:33



Бях яко изнервен тогава. След грешката на ноле в тайбрека, при 5-4 за него. Добър сервис... Надал едвам я връща в очертанията, при което остава на 1-2 метра от мрежата и Ноле вместо да направи дропшот (Надал беше 2-3 метра зад основната линия), той взе че я прати в мрежата.

А щеше да бъде 6-4 за него и 2 мачпойнта (единият от които на негов сервис). Абе направо се сринах тогава. Вече го виждах как се хвърля по корта с кеф... а то какво? 5-ти сет и още повече драма... Не съм претърпявал толко тежък мач. Бях много развълнуван.
Това е най-драматичния мач ever.

Тия двамата са титани. Най-големите борци на корта. Заслужават много повече успехи. Евала и на двамата. Раздадоха се яко. 5-тия сет е да си го запише човек и да си го пуска от време на време...



Тема Re: Някой ще духа супата в 5-тия сет!нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.01.12 23:36



Съгласен съм с всичко
Само едно нещо.
Този финал не е по-велик от този на Уимбълдън' 2008 г. и не защото моят любимец не спечели и да беше спечелил същото щях да пиша, а просто защото имаше твърде много грешки и точно най-великите отигравания в най-великите моменти някак си убягваха.
Със сигурност един от най-великите мачове в историята, но има много по-качествени мачове от този.



Тема Re: Впрочемнови [re: Diavolo]  
Авторusopen6 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.12 23:39



to taia godina djoko ima diploma naprova da za6titava,no ne go li napravi mar6 pak u bude6teto za face and body lifting.6te mi se kefi toi u madridski sublekalni

za ma4a i sam vijda6 rafa e na praf put,i toi e 1 metur na pred.



Тема Re: Някой ще духа супата в 5-тия сет!нови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано29.01.12 23:40



Не качествен, най-драматичния.
За качествен не знам. За мен финалите на Уимбълдън 2007 и 2008 са много специални.





Тема Re: Ся се замислихнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано29.01.12 23:42



Хахахаха да да да. Аз като видях столчетата


Еле направо личицата им бяха за снимка, като седнаха на столовете
И двамата гледаха със загубен поглед в хоризонта... но поне слухаша
Евалация!



Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надалнови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано29.01.12 23:58



Той на Уимбълдън веднъж след мач си скъса фланелката, аз го видях, но не помня срещу кой беше, и не мога да го намеря в тубата. Иначе този момент си го спомням перфектно





Тема Re: нема значкатанови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано30.01.12 00:03



Вече писах в Тенисманията защо избрах 3:0, ако искаш, прочети коментара и ще разбереш.





Тема Re: И аз да питам като Орела - де са феновете на Ноле?нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано30.01.12 00:08




Като свърши мача, не знам кой изрева по-силно, дали Ноле или аз... даже му изпуснах реакцията накрая...

Прибрах се преди малко, сега смогвам да чета всички коментари, и пиша по малко, но ми се иска утре като се събера, да напиша нещо дългичко за мача, но не знам. Може и да не напиша
След малко ще се разровя в нета за някои детайли.



Тема Re: И аз да питам като Орела - де са феновете на Ноле?нови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано30.01.12 00:12



Аз спрях да пиша след грешката на Ноле при 5-4 в тайбрека.
Е тогава ми изгоря бушона, а и стриймовете ми прекъсваха... не бях на себе си


5-тия сет не го коментирах, макар да беше най-качествения
А след церемонията трябваше да изляза.



Тема Re: нема значкатанови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.01.12 00:48



Моля ти се...
3-0 означава липса на всякакво уважение към Надал и нагла самоувереност, типична за почти всички фенове на балканеца.
Надал е побеждавал 3-0 Ноле на ГШ, побеждавал е и Федерер с толкова. Ноле също е побеждавал 3-0 Федерер, но досега никога не е печелил чисто срещу Надал и щом досега в най-силните си мигове в своята кариера не успя, значи никога няма да успее.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.