Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 11.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надалнови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.01.12 16:53



Със значение, със - с голямо при това. Тая загуба на Надал може да значи страшно много неща в перспектива - точно както Маями според почти всички капацитети в клубчето.




Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надалнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.01.12 16:54



За 40-15 беше точката - летиииии воленцето в аут






Тема Re: Ся се замислихнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.01.12 16:55



Абе мачът беше яка драма, при това без да съм фен на никой. Ако не броиш, че съм анти-Надал де ;) Ако си фен на Надал е тежко, но... минава. От опит говоря, дето се вика.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ся се замислихнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.01.12 17:00



Мачът беше един път откъм драма. Иначе половината беше бледичък като качество, но последните два сета бяха супер - последният най-вече като битка на волята за победа. Това винаги е страхотно.




Тема Re: Ся се замислихнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.01.12 17:02



Ми аз само последните два глдах, явно съвсем на време със се събудил. Иначе хубво награждаване, ама много дълго бре... Малко заучени фрази и от двамата, но след 6 часа на корта е цяло чудо, че въобще можеха да говорят. А като гелдам на Рафчо физиономията и ми става жал чак.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ся се замислихнови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.01.12 17:05



Бе добре, че се сетиха да им донесат по едно столче. Трябваше системи и медицински сестри също - по три. За всяка сестра по един крак






Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надалнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.01.12 17:21



4-2
30-15
опразнен корт и бекхенд....?!


можеше и слайс бекхенд да направи, каквото си поиска, а то целеше линията?!

непростима грешка, грешка която Надал (и всички негови фенове) ше помнят цял живот. повратния момент в целия мач.
Иначе Надал с всеки следващ мач играе все по-силно срещу Джокович. Ако Джокович не беше на 100% за този мач, то Надал беше същия. Два уморени коня, които обаче показаха, че са на светлинни години от всичко останали.



Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надалнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано29.01.12 17:27



Бекхендът си го знаем,че не ни е най-силното оръжие,въпреки че е станало от близо

друго щеше да си е ако беше на форхенда



Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надалнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.01.12 17:28



Абе не съм съвсем съгласен, че са толкоз уморени били. От какво да са уморени - та това е началото на сезона. За мен и двамата не бяха кой знае колко далеч от оптималната си форма, даже Ноле беше по-далеч, отколкото Надал.




Тема Re: ФИНАЛ АО'12: Новак Джокович - Рафаел Надал [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.01.12 17:29



Джокович никога не беше печелил 2 поредни 5 сетови мача и никога не беше се вкарвал в 5 сета с Надал, ама ей го на, пак го закрили съдбата



П.П. Накрая като си скъса фланелката беше като великан, гладиатор, супермен, яко беше




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.