Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 12.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Класиране след 3 кръгнови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.01.12 15:23



Бандитчето ти е отговорил, неговото класиране е по-стилно и подробно, аз това което го пускам си го правя за себе си на компа, но реших да го пускам и тук, така имаме пълната гама от точки и класирания. :)
И не забравяй, че играем двойки, няма значение кой колко точки има индивидуално, ти гледай отбора си, а не дали имаш повече точки от мен или не. ;)



Тема Класиране след 4 кръгнови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.01.12 15:38



Класиране - 4 кръг
1. Значка/Мейджър 18+19=37
2. Нажа/Форест 19+12=31
3. Сандро/Мъри 16+13=29
4. Дявола/Анди 13+13=26
5. Бандито/Наки 9+16=25
5. Фогела/Хенман 13+12=25
7. Шевченко/Агаси 15+7=22
-
Сперанца/Джой ???

Бандитче, смятал съм ги по 2/3 точки, защото вече сме 4 кръг, нали се водим по класирането от тенисманията, та за това така.


ГЕНЕРАЛНО след 4 кръга
1. Дявола/Анди 48+44=92
2. Фогела/Хенман 39+44=83
3. Нажа/Форест 46+35=81
4. Шевченко/Агаси 42+34=76
5. Сандро/Мъри 37+37=74
6. Бандито/Наки 29+34=63
6. Значка/Мейджър 38+25=63
8. Сперанца/Джой 21+14=35



Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано25.01.12 16:25



мхм, сега почвам със смесените, жените и мъжете по-отделно



Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано25.01.12 16:28



Аз бях дотук.
В по-зле организирана игра отдавна не бях участвал и няма да давам толеранс на подобни игри.
Нито се знае кое играем, нито какви точки се дават, трябва да се задават постоянно въпроси, ти редактираш мнения на бандита, той сменя дербитата както си иска, после ти му казваш, че не може така, той маже и т.н. и т.н.
Изпуснали сме 1/2 финалите при жените, но за сметка на това са пуснати двойки девойки...


Ако искате мога да организирам игра за някой фютчърс

А пък и така ще е по-комфортно за "двете най-сериозни двойки".



Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано25.01.12 16:35



редактирах мнение защото мислех, че се е объркал, но грешката беше моя, а не на бандита и той доста бързо го каза, освен това това няма никакво значение, след като е пояснено вече.
дават се точките от тенисманията, споменато е в уводната тема.
това за юношите и девойките е абсурдно, Бандите махни ги моля те тия мачове ;)
като цяло Бандитчето се справя отлично, това е първа негова игра и трябва да бъде подкрепен точно от такива като теб...
аз бих казал, че я води добре играта.
И Аз имам много забележки към преките елиминации, но повече там няма да давам никакъв акъл и няма да се меся изобщо.



Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: shevchenko]  
Автор Banditoo ()
Публикувано25.01.12 16:46



Ако си наясно с програмата кога кои мачове се играят на тея тъпи двойки на този път турнир моля обясни ми, а не давай акъли. Защото всеки ден тук е различен и няма разписание кое кога ще се играе и трябва да се чака докато излезе програмата за да се види кое какво ще се играе. Ако не бях пуснал девойките нямаш да имаме шести кръг, но ги махнах вече. май това ще е единствения такъв турнир и точка. Защото тук като някой се опита да организира нещо.... няма да довърша изречението и все пак намирам време за да постват мачовете по сред това училище.



Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано25.01.12 16:46



Подкрепа и помощ винаги може да получи от мен, но когато нещо се прави генерално сбъркано, аз няма да казвам на черното-бяло.
Тук в този клуб винаги нещата са правени както трябва, така че изискванията са много високи.
Общо взето засега проектите на бандита са започвани с много ентусиазъм и след това потоп... Ако ще я кара така, няма смисъл изобщо да започва каквото и да е.
Толеранс винаги има и е ясно, че не може от първи път да организира както мен, теб, сандро, хенман или останалите, но трябва да има и за какво да се хванеш...



Тема Re: 5 кръгнови [re: Banditoo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано25.01.12 16:52



3 кръг смесени
Raymond/Bopanna - Vesnina/Paes 2-1
Mirza/Bhupathi - Huber/Fleming 2-0
Mattek-Sands/Tecau - Gajdosova/Soares 2-1

5 кръг мъже
Bryan/Bryan - Lindstedt/Tecau 2-0
Paes/Stepanek - Mirnyi/Nestor 1-2

5 кръг жени
Errani/Vinci - Kuznetsova/Zvonareva Final 1-2



Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: Banditoo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано25.01.12 17:01



Виж моето момче, това, че отделяш време и се опитваш да направиш нещо е много хубаво, и аз мога само да адмирирам. Но ако организацията ти тежи и не изпитваш удоволствие, то най-добре е изобщо да не се занимаваш.

Незнам защо очакваш, че когато правиш нещо не както трябва, ще получаваш само потупвания по рамото.

Никой от нас останалите организатори няма времето винаги да е пред компютъра и всеки от нас е искал помощ в определен момент и съответно я в получавал. Ти обаче си решил, че нямаш такава нужда, а желаният резултат не се получава.

Ако все пак имаш ентусиазъм все още и изпитваш удоволствие, то ето някои основни съвети, които ти давам:

1.) Най-важното е програмата да бъде поствана навреме. Без това няма как играта да просъществува, тъй като тенис мачовете са всеки ден и трябва да има достатъчно голям толеранс (поне 10-12 часа), за да могат всички желаещи да пуснат прогнозите си.

Това можеше да стане по следния начин. Ако към 12-14 часа бг време си свободен, когато има програмата за следващия ден на АО пускаш по 2-3 мача от трите типа двойки и си свиркаш. Ако си свободен в някой от дните, а в други не си, то когато не си молиш за помощ някой друг да пусне програмата. Можеш да използваш бележки към нас организаторите на останалите игри, а можеш и да пуснеш мнение тук в клуба. Сигурен съм, че винаги ще се намери кой да пусне програмата.

А понеже се прогнозират и по 2-3 мача на кръг, то спокойно можеш когато са готови първите 10-тина двойки от тях да избереш най-интересното и изобщо да не чакаш програмата за деня, така играчите ще имат още повече време за прогнози.

Подсигуряване. Да кажем си оплескал нещата, мислел си си че ще пуснеш, но е изникнало нещо, не си помолил никой за помощ и си увиснал. Влизаш, гледаш програмата и избираш най-интересените късни мачове. Така времето за прогнозиране също е достатъчно.

2.) Ясни и точни правила. Сега, аз съм задавал въпроси, според дяволето всичко било ясно, но всъщност той те подкрепя и знае, че е най-добре да е написано достатъчно точно, а сега не е... Различния брой кръгове в синглите, двойките мъже и жени и отделно смесените правят така, че е хубаво да уточниш кое кой кръг е и колко точно точки носи.

3.) Класиране. За да запазиш енстусиазма е нужно класиране навреме. Тука дяволето пуска някакво, ти пускаш други със закъснения, уж казваше, че ще има 3 различни класирания + генерално. Аз виждам една огромна каша.
Не винаги може да се пуска навреме, но е хубаво да се прави, защото иначе играчите губят интерес и няма драма откъм надлъгвания, тактически прогнози и т.н. , което внася допълнителен колорит.

4.) За да е още по-инетересно и да натрупаш интерес можеш към класираията да добавяш коментари, да споделяш ако някой мач е преминал през обрати какво е щяло да стане с класирането и т.н. Ако някой мач е познат от един двама участника само и т.н. и т.н.

Айде, следващия път като решиш да организираш игра се върни в тази тема, прочети какво съм ти написал, следвай го и виж дали няма да стане по-хубаво за всички, а след приключването на турнира - ти ще си доволен от това, което си свършил.

Успех





Тема Re: Класиране след 4 кръгнови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано25.01.12 17:06



Дяволе, благодаря ти за всички класирания. Оставям отделните класирания, че не мога повече. Утре ще поста ранклистата от всички свършени мачове от 5 кръг и всеки ден ще я обновявам, само за това имам време. Благодаря за разбирането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.