Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 13.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Обещаното - мъжката схема както я вижда азнови [re: alessandron]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано15.01.12 11:23



Браво Сандро,много добри анализи наистина,удоволствие да се четат ;)




Тема Re: Обещаното - мъжката схема както я вижда азнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано15.01.12 20:49



Отлична работа партньоре, дано си толкова плодовит и даровит и в двойките

Аз толкова и посмъртно трудно ще изпиша
Но прочетох всичко на един дъх както се вика.

Само някои неща, защо си пропуснал Цонга? Като той е най-горещия фаворит след топ 4 от почти всички специалисти и букита, а тук в Мелбърн настилката му пасва идеално.
Надал си го сложил при неизвестните величини, но манго да пропусне в трета поредна година поне полуфинал в Мелбърн ми изглежда от чисто статистическа страна шокиращо.
Също така не си писал за потенциалните изненади, след като има графа за разочарованията е логично да има и за изненадите.



Тема Re: Обещаното - мъжката схема както я вижда азнови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.01.12 21:32



Ами какво да ти кажа - с Цонга материалът много дълъг щеше да стане, а не ми се вярва той да успее да бие и Мъри, и Джокович. Докато например Дел Потро би могъл да се справи и с Федерер, и с Надал последователно, правил го е.
Колкото до Надал - видял си предполагам, че прогнозата ми е осминафинал/финал. Мисля си, че Рафа ако не бъде изхвърлен от един силно сервиращ Иснър (примерно както на Ю ЕС Оупън), но същевременно достатъчно свеж, то той ще набере достатъчно инерция, за да си стигне финала. Но в момента ми изглежда много мътно точно това, затова и го сложих "неизвестен" - 50/50 дет се вика, мине ли през силно сервиращ противник като американеца Надал ще набере скорост, ама може и да не мине ...
А изненади честно казано просто не виждам - Раонич само, но до Джоката - той и миналата година така беше, едва ли някой ще се учуди сега да повтори. Все пак за ново име, което не е влизало във втората седмица досега, освен евентуално Григор и може би Томич не знам ... Пък и тия неща ги писах така, че да са горе-долу на една нога с жените, че да не земе някой от шефовете ми да се обади как не било честно за мъжете повече да има - щото при жените отде да знам коя ше е в настроение да земе да избухне и да иде напред - може би някоя от третата четвъртина, където са Звонарьова/Шарапова/Уилямс ако земат трите да не издържат, че не са в добро състояние, ама де да знам ебати ... съответно как да сложа изненада при мъжете без да има и при жените?
Общо 3 часа и половина ми отнеха двата материала, нямах чак толкова време да мисля и да пиша допълнително, щото сега като си ги чета повторно намирам и още какво да добавя, ама нали знаеш - никой не те чака като имаш материал на дневен ред да го работиш твърде много и никой не ти дава време само с това да се занимаваш покрай другите ти задачи






Тема Re: Обещаното - мъжката схема както я вижда азнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано15.01.12 22:51



Ясно, ок е всичко





Тема Re: Australian Open - тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.01.12 00:23



дартс :)
На Горилата му сложиха едно червило, хахаха





Тема Re: Australian Open - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.01.12 00:48



Ха, нали беше ясно какво ще стане? :)

И двамата ми се видяха доста уморени и логично много по-младият спечели. Иначе за голямо мое съжаление не можах да хвана драмата Хенки - Кист в събота.

Графа май щял да ходи в другата федерация, при Фил "Силата" Тейлър. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.

Редактирано от Henman на 16.01.12 00:49.



Тема Re: Australian Open - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.01.12 01:06



еми то в тая федерация ще остане само добрия стар вълк :о :/ доста е зле положението.
аз го гледах снощи, голяма драма. Хенки имаше мачбол, пропиля го и се срина тотално, накрая започна да мята стреличките без да гледа

А се заяде мощно с феновете на които и без това не е кой знае какъв любимец заради скандалния си нрав



Тема Дел Понови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.01.12 02:40



Много мощно го разнася засега Манарино, мега шокиращо направо?!


Да видим докога ще продължи това, просто нереално, кулата от Тандил не може да намери корта, а французина праска ебати ретурите и изобщо остро го атакува от всички места на корта :О

Радванска и тя го закърши, това поне няма да е изненада за мен ако полякинята отпадне, макар че не ми се вярва.



Тема Re: Дел Понови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.01.12 03:18



Aлмагро е изял франзелка първия сет... омг.





Тема Re: Дел Понови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.01.12 03:35



ама Азаренка машинка, едно геймче даде, то тая другата даже от осанка не го докарваше.
Гледам ESPN цяла нощ ще предават, аре да минава тоя АО, че трудно се гледа тука, все посред нощите или малките часове






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.