Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 22.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема * Тенисмания *~ AUS Open' 2012 ~ - Интервютанови  
Автор Banditoo ()
Публикувано03.01.12 10:35



Тази година ще се опитам да направя интервюирам малко повечко. Интервюта ще има след преди началото на състезанието, след 1 кръг, след 3 кръг, след 5, след 6 кръг и след 7 кръг. Разбира се търсят де хора, които да помагат или такива, които имат голямо желание да интервюират.

Аз от много съм казал, че ще организирам интервюта за турнирите от ГШ. Тази година може и за Маями и ТМЦ за жените. Няма да е лошо някой друг да се включи и за другите големи турнири. Няма да е лошо.

Ще има и специално запитване до феновете дали искат да има двойково състезание на АО. Интервютата започват от днес, официално. Който иска да казва!

! В последните два кръга ще интервюирам основните четири претендента.



Тема Хехенови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.01.12 11:00



След като ти си интервюиращият и водещият на рубриката така да се каже, ти избираш кого да питаш, а не питаш кой иска - основен принцип в журналистиката. А след това редиш интервютата както на теб ти харесва, без да изопачаваш, но можеш да излагаш позиции и контрапозиции, ако има такива в думите на един клубар или друг и съответно да има екшън. Давам ти го като съвет, но аз ангажимент да ти помагам с интервютата не поемам - готов съм да ти отговарям на каквито въпроси имаш по организации на тоя тип интервюта, но аз лично няма да правя интервюта






Тема Re: Хехенови [re: alessandron]  
Автор Banditoo ()
Публикувано03.01.12 11:07



Приемам, че всички сте съгласни да бъдете интервюирани, тогава. Аз мога да се справя със всички интервюта, не че ми тежи, но не отказвам помощ.



Тема Една седмица преди началото на турниранови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 12:42



Ще бъдат интервюирани всички

Редактирано от Banditoo на 05.01.12 12:45.



Тема Андърнови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 12:45



1. Какво очакваш от новия сезон? Как прекара празниците?

Надявам се най-малкото да успея даиграя във всички турнири,че миналаа година изтървах дирята във втората половина от сезона и почти не участвах заради травма ,която на този етап си мисля,че е напълно отшумяла.

Празниците бяха ок,трябват ми допълнителни тренировки да сваля натрупаните килца от тях,за да не ми пречат за сезона..

2. Имаш ли шанс на тазгодишния АО? Хората те сочат като най-талантливия нов играч?

Дявола много пъти ми е казвал,че имам голям потенциал,който за жалост не успявам да разгърна в напълно в игрите. Въпреки големите изненади,които се случват на път и под път при жените се надявам да имам повече успехи там,понеже истината е че следя WTA дори повече от ATP но по турнирите не се забелязва въобще. Обичам да сдухвам положението към края на всеки турнир така че се надявам АО да е началото на обрата за мен и да имам силно и постоянно представяне. Топ 3 е поставената цел за този турнир :)

3. Би ли играл двойков турнир? И кой си би избрал за партньор?


С удоволствие! Дявола разбира се :) speranza ако е смесени двойки ;) Извън играта Родик и Лисики

4. Кои са основните фаворити за първия турнир от Шлема и кой може да разруши хегемонията на старите клубари?

Дявола,Сандро,Шевата за мен са си фаворитите както тук така и на всеки турнир в който участват. Надявам се някои от по-неопитните да разруши хегемонията,като Мъри примерно,но ще се постарая аз да съм един от тях..Имаме много талантливи играчи,които за жалост не успяват да държат нивото 2 седмици,дано успеят сега и имаме най-оспорваният турнир от години насам



Тема Диаболонови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 12:48



1. Какво те насърчи за да продължиш кариерата си в Тенисмания? Преди година казваше, че това ти е последната година в играта? Какви са ти плановете за напред?

Ами да, така мислех. Да приключа с игрите в края на 2011 г. но първоначално честно ти казвам не мислех, че ще завърша втори в края на годината, а да се откажеш когато си подгласник е гадно и на мен не ми е присъщо. Човек се отказва или на върха или ако яко е затънал в посредственост, но второто място е може би най-неприятното място което съществува на този свят и това е причината да продължа. Другата причина е, че обичам клуба и че ако се откажа това ще се отрази негативно на игрите в клуба като цяло и не само и не искам аз да съм причината за подобно нещо...
Плановете са да се откажа от игрите ако завърша първи ранглистата за 2012 г. или извън тройката, но това не значи да се откажа от клуба, даже може да организирам игри и много други неща. Самото прогнозиране ме затормозява и понеже вече се насъбраха много годинки ме умаря чисто психологически и ако това нещо изчезне, то ще имам повече време и ентусиазъм за други неща, свързано е просто :) Но ще видим, това са първоначални идеи, кой знае какво ще ми щукне в края на годината. Феновете ми нека са спокойни и нека няма евтини сензации, само нахвърлям някои идеи, нищо категорично не заявявам, това държа да се подчертае задължително.

2. Какво очакваш от новия сезон? Кои са фаворитите за АО? И да очакваме ли да биеш подред?

Очаквам най-вече победа на ОИ в Лондон. Това ми е цел номер 1 за сезона. Нямам единствено олимпийско злато, а и този сезон това ще е официален турнир от календара, а не пилотен/експериментален вариант както беше 2008 г. Аз лично ще организирам играта и я въвеждам в календара едностранно едва ли не, защото мисля, че това ще е петия шлем тази година, може би и заради мястото и настилката, а и 90% от световния тенис елит иска да играе и не само да играе, но да печели и медали.
Другата голяма цел която стои пред мен за сезона е да си върна първото място в ранглистата, но не само за една/две седмици, а да завърша като номер 1.
Фаворите за АО сме главно Аз и Шевченко, много трудно ще спечели някой друг, без да подценявам абсолютно никой.
Дали ще бия подред, по-скоро не, моите най-добри години отминаха, сега целта е да се представям силно на най-големите и точконосещи турнири. А има и доста млади и нахъсани имена, които горят от желание за изява както аз преди 4, 5 години.

3. Има слухове, че си сменил треньора и ракетата? Това вярно ли е?

Той Дявола е всеизвестно, че е самороден талант и че никога не е имал истински треньор, тези които са били моят щаб са били там най-вече като морална и психологическа опора, за мен няма тайни в прогнозирането и трудно някой ще ме научи на нещо ново. Минал съм през всякакви варианти на прогнозиране, въпросът е сложен и многопластов, няма как да се обясни накратко.
Относно ракетата, ами същия модел е, но е по-тежка, надявам се бързо да свикна, ще ми помага в сервирането, ъъъ точните прогнози в дерби мачовете, това беше една от слабостите ми през изминалата година.

4. Би ли участвал в двойков турнир и с кой с би партнирал?

Да, бих участвал, но би ли разяснил за какво точно става въпрос, защото чета и слушам, че си подел някаква подобна инициатива, върти се нещо в главата ти, но не знам никакви подробности?

Иначе с удоволствие бих си партнирал с моят добър приятел, Анди Родик.

Затова болднатото, Бандита, ще го разкрие малко по-късно.



Тема alessandronнови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 15:52



1. Как прекара седмиците между двата сезона? Как оценяваш представянето си за 2011?
Пиянствах до безпаметност т.е. тренирах много здраво . Иначе не съм доволен от резултатите си през миналата година, наивно изпуснах победите на Аустрелиън Оупън и Маями, единствено от представянето си на Финалния Мъжки Мастърс съм доволен, както и от победата си в Рим, когато те бих с рутина На ГШ с изключение на АО бях трагичен за стандартите си.

2. Какво очакваш от 2012? Как виждаш своето представяне през новия сезон?
Ще се опитам да бъда по-съсредоточен и постоянен в играта си, защото твърде често става жертва на хазартни настроения и по този начин бламирам шансовете си за победа заради безумни опити за красиви отигравания. С други думи - требе да си бот, то е ясно. Надявам се да се изкача в ранглистата и защо не да взема първото място, макар че ще е много, много трудно.

3. Кои са основните фаворити за АО'12?Новите лица все още не се са изявили достатъчно добре в турнирите от ГШ.. Според теб как може това да се подобри и какво очакваш от тях за първия турнир от Шлема?
Дявола, Шевата, Хенман, аз и Мъри. Новаците им трябва повечко стаж и постоянство и най-важното - да не се поддават на настроения при ключови мачове, които решават крайното класиране. Иначе не вярвам някой да стане шампион на АО извън тези имена, които вече изброих като фаворити.
И за Дявола специално - виждам, че сменя ракети, прави кампании и счита само Шевата за съперник - ще се помъча с всички сили да му покажа, а и вярвам Хенман и Мъри също, че си прави сметките като Надал без Джокович така да се каже

4. Би ли одобрил двойков турнир за АО? И с кой си би партнирал?
Не бих играл двойки. Най-малкото защото не съм чул каква ти е идеята. Ако е обоснована, бих играл с Хенман, защото отдавна сме в един отбор в ПМЛ и мисля можем да направим добро партньорство.



Тема Henmanнови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 16:35



1. Как прекара празниците? На какво наблегна в тренировките по време на почивката?

Празниците затова са празници - човек почива, а не тренира. Календарът е изключително натоварен, така че според мен е редно играчите да не се натоварват по време на месеца пауза, а да се отдадат на пълен релакс, без да прекаляват с яденето и пиенето, разбира се.

2. Кои са фаворитите за АО? Как възприемаш формата си и какви са ти очакванията от турнира?


Фаворитите са ясни, но съм забелязал, че Наки винаги се представя доста силно в началото на сезона, така че негова титла не би ме учудила. Иначе смятам, че завърших миналата година подобаващо, просто трябва да продължа в същия дух и ще имам всички шансове за крайна победа. Вече започнах да тренирам усилено, определено чувствам добре ударите си и сега задачата е да пренеса формата си от тренировките в състезателни условия.

3. Какво би си подобрил в играта от сега нататък?


Искам да избегна губенето на лесни точки от така наречените ботски мачове в началото на турнира. Струва ми се, че ако вляза във втората седмица, водейки в класирането или на няколко точки от върха, ще бъда изключително опасен за всеки.

4. Би ли участвал в двойков турнир на АО? И с кой би си партнирал?


Разбира се, макар че би било хубаво да ни разясниш правилата на този двойков турнир. С радост бих си партнирал с Фогела, ако, разбира се, се е излекувал от мононуклеозата, която го мъчи вече няколко сезона. Със Сандро също бихме могли да направим успешен тандем.



Тема Re: Henmanнови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 16:37



Чакам още едно много важно съгласие и всичко ще излезе наяве.





Тема Шевченконови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано06.01.12 20:43



1. Как изкара празниците? Почива ли или се подготви за новия сезон?

- Почивах си, в края на годината хвърлих по едно око на случващото се в Абу Даби, като първи стъпки в подготовката за новия сезон, но основната част ще е последната седмица преди Мелбърн, в която трябва да сме наясно с тенденциите, които ни очакват на кортовете в Австралия...

2. Какво очакваш от новия сезон? Готов ли си физически да повториш стореното от миналия сезон?

- Да, не би трябвало да имам проблеми. В края на миналия сезон, след УСО, играх малко експериментално, опитах някои нови неща, което не ми позволи да се докосна до някои от рекордите за най-добър сезон, но сега вече право на опити нямам. Трябва да защитя резултатите от миналия сезон, за да покажа, че няма нищо случайно. Това е и олимпийска година, така че гвоздея ще е от началото на лятото до началото на есента, когато има три ГС + Олимпиадата. Досега не съм печелил на Уимбълдън, така че се надявам да взема поне един от двата големи турнира в Лондон тази година, което означава или защита на олимпийската титла или че и последният изплъщваш за ГС ще е в колекцията....

3. Кои ще са основните фаворити и аутсайдерите на тазгодишния АО, според теб? Кой е основния ти противник и кой би бил изненадата на сезона?


Ами обичайните заподозрени, дявола винаги е фаворит, а освен него заплаха са Сандро и Хенман. Надявам се, че тази година ще има бум на накой от новаците. Откакто се състезаваме, единствено отказалия се вече Фернандо Торес и Мъри са идвали и веднага са нарушавали статуквото, дано скоро видим някой нов талант...

4.Би ли участвал в двойков турнир и с кой би го направил?

Да, разбира се. Така ще се отдели повече внимание и на двойките, което ще е допълнителен бонус към и без това богатите ни тенис познания.
Бих играл с всеки, който ме покани. През годините Дявола и фогела (първите 2-3 години) бяха най-големите ми противници, така че не си се представям в такъв отбор... Може би с Агаси или с някой от другите Ноле фенове - Сперанца и Няма значка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.