Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 25.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Турнир на Двойки АО'12нови  
Автор Banditoo ()
Публикувано05.01.12 17:31



В тази тема ще ви помоля да обсъждате, предлагате и критикувате всичко свързано със стартирането на турнира. Също така моля тук казвайте/уговаряйте с кой бихте си партнирали. Ето и писмото, което пратих на Шевченко, Дявола и Сандро, където се разкрива почти всичко за турнира:


1. Първо, искам да уточня, че няма значение пола на състезателите от един отбор. Един отбор може да се състои от жена/жена, мъж/жена както и мъж/мъж. Няма да има отделни правила за половете и всички ще се считат за еднакви.
2. Преди три-четири дни ще се отвори тема, в която разберат отборите (ако има желаещи за играта). Всеки има право да си избира партньор, с който ще играе цял един турнир. Има възможност да се сменят по различните турнири.
3. Играта ще е сходна на тенисмания, но ще се прогнозират двойкови мачове. Мъжки, женски и смесени. По 2-3 от всеки вид на всеки ден.
4. Броенето на точките ще е по същия начин както при тенисмания отново... И затова май трябва някой да ми обясни по-обширно за правилата. Плюс това за мен ще е нещо като генерална репетиция за Монте Карло. След всеки кръг отново ще се смята рейса, но не на играчите, а на отборите. Не е важно дали прогнозите на един от играчите от отбора съответства на другият, и обратното.
5. Разбира се пак ще има две теми. Едната за прогнози, където вие ще си поствате прогнозите и друга, където аз ще ви информирам за класирането до съответния ден. ще има класиране за женски двойки, мъжки двойки и смесени двойки, разбира се. всички ще са различни.

Това са ми основните идеи за сега.

Причина (специално за Сандро): Причините са няколко. Първата, е за да има ФЪН. Това не е толкова сериозно, колкото тенисмания. И няма да се провежда, толкова често, колкото тенисмания. Целият турнир бих искал да се приема като демонстративен турнир, поне за сега. Второ, тази година ще се състоят ОИ. Там ще има турнири също и на двойки.... Добре ще бъде да си разширим светогледа и да почнем да наблюдаваме и повече такъв тип тенис, където на корта не са само двама, а цели четирима тенисисти/ки. Така хем ще знаем повече за двойковите мачове, хем ще се подготвим за едно бъдещо представяне на Цвети и Гришо на ОИ. Р България много малко хора гледат тенис, камо ли двойки... Би било доста интересно да видим колко знаем тук. Трето, тук няма да има никаква ваша хегемония, на старите, няма да има нито фаворити. На нас новите ни е много трудно да пробием на сингъл, за да ободрим обстановката породена от разгромителните победи на вас над нас и за да ви го можем да ви го върнем, единственият начин е един такъв турнир. Това са основните три.


Също така едно интересно предложение на Шевченко, с което съм съгласен:

В последните дни можеш да включиш и финала на джуниарите (момчета и девойки сингъл) !

Сега е ваш ред! ;)



Тема Re: Турнир на Двойки АО'12нови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано05.01.12 17:42



Браво, дете, на мен много ми харесва идеята, макар, че не следя двойките с интерес. Според мен след време ще е интересно да опитаме този вариант и на синглите, ако потръгне сега.

Единственото, което ме притеснява е, че много се панирам, ако проваля отбора, но какво толкова.



Тема Re: Турнир на Двойки АО'12нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.01.12 14:41



Вече ти писах бележка, иначе Анди Родик, дай да направим една непобеидма двойка, хаха :)) Не знам дали някой друг тук следи двойките, не че това е гаранция за успех де.





Тема Re: Турнир на Двойки АО'12нови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано06.01.12 19:57



ооооо да!!!!






Тема Отборитенови [re: Banditoo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано07.01.12 11:03



Дявола/Андър - официално
Сандро/Хедман - ?
Спецана/Джой - ?
Шевшенко/ тук не знам кой ще си избере между Няма Значка и Агаси
Бандито/ чакам желаещи.





Тема Re: Отборитенови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.01.12 14:32



Ох, сега да не прозвуча като Наки, ама как можа почти всички никове да объркаш

.

Иначе, не сметна за нужно да ме интервюираш, но успя да решиш с кого ще играя



Тема Re: Отборитенови [re: speranza]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано07.01.12 14:42



Понеже аз те пожелах, ама не се сети детето, че и Шевата ти се точи, и може да избереш него ;).



Тема Re: Турнир на Двойки АО'12нови [re: Banditoo]  
Автор Forest fan (пътуващ)
Публикувано07.01.12 14:55



Подавам официална молба за участие (стига да не съм пропуснал някой срок)



Нямам претенции за евентуален бъдещ партньор, може би naja haje, така или иначе сме в една часова зона.



Тема Re: Отборитенови [re: joy_r]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано07.01.12 15:10



И аз теб пожелавам, ама той не ме и попита. Може да е попитал Спецана



Може да се кръстим 'розовите пантери'



Тема Re: Турнир на Двойки АО'12нови [re: Forest fan]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано07.01.12 15:33



Чудесно, заформяме двойка-трепач.

П.С. А, и добре дошъл в Крумовград, макар че още не си се отчел в хоремага



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.