Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 17.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.11.11 20:51



Утре е жребия от 14:30 ч. бг време

1. Джокович
2. Надал
3. Мъри
4. Федерер
5. Ферер
6. Цонга
7. Бердих
8. Фиш
-
Първа резерва: Типсаревич
Втора резерва: Алмагро


Букитата:
Фед - 3.0
Мъри - 3.5
Ноле - 4.5
Надал - 5.5
Цонга - 12.0
Бердих - 23.0
Пикс - 29.0
Фиш - 51.0


Ако Фед спечели титлата само с победи, а Мъри отпадне на 1/2 финалите, Роджър става номер 3.
Другия такъв вариант е доста нереален, а именно: Фед да играе поне финал, а Мъри да загуби и трите си мача в групата.
Ако Мъри се класира за 1/2 финал, а Роджър стори същото, но допусне една загуба в групата си, то Анди ще завърши под номер 3 годината.

Няма как съседни номера от ранкинга да попаднат в една група, т.е. Мъри и Фед няма да са в една група, както Цонга/Ферер и Бердих/Фиш, ясно е, че Ноле и Рафа ще са водачите на групите.

Прави впечатление как Надал е доста сериозно орязан от букитата, което ме изумява меко казано...
Лично за мен той е големия фаворит за титлата. Напрежението няма да е върху него, а върху Федерер, Джокович и особено Мъри, отпочина си последния месец, миналата година игра финал и взе сет на един играещ съвършен тенис, Федерер, показал игра като тази от периода 2004-2007 г.
Вярно, че Рафа не е със същото самочувствие, но на него му трябват няколко победи да се надъха и да се превърне в добре познатия звяр.


Предпочитание за групата нямам и все пак:
Надал, Федерер, Ферер, Фиш :)
-
ще е доста зле ако имаме:
Надал, Мъри, Цонга и Бердих :О










Редактирано от Diavolo на 21.11.11 01:00.



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано14.11.11 20:59



В отговор на:

Ако Фед спечели титлата само с победи, а Мъри отпадне на 1/2 финалите, Роджър става номер 1.




Знаех си, че за теб Родж винаги е номер 1

По темата - според мен напълно реална преценка на букитата, Надал дори в топ форма в зала си е победим от другите в топ 4, а да не говорим, че точно за Финалния Мастърс Рафа никога не е в максимално добра кондиция - най-доброто му представяне беше миналата година след най-добрия му сезон изобщо и пак загуби, а сега след тази преходна година и 6 финала назад спрямо Ноле съм убеден, че няма да спечели титлата и изобщо не е главен фаворит, ами си е точно там, където го слагат букитата. Приказките за психологическото напрежение са изтъркани, защото то играе, когато имаме равностойна форма на топ 4, а сега това не е налице. Според мен Мъри трябва да се брои за другото голямо име, което може да е шампион, освен Фед. Надявам се Фиш да не е само пълнеж, макар че е много малко вероятно. С интерес ще следя Джокович, който според мен в Лондон ще се напъне максимално, но пък няма да е във формата до У СО.

п.п. И да редактираш, късно е - написа си Роджър номер 1


Редактирано от alessandron на 14.11.11 20:59.



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано14.11.11 21:25



Ето моята прогноза :

Мъри и Надал са в една група и Мъри печели, а Рафа е втори.
В другата Федерер бие Ноле.
На 1/2 финалите обаче Надал бие Федерер, а Ноле - Мъри и на финала имаме седма плескавица за годината. Все пак седем е приказното число и е редно приказката да завърши подобаващо.





Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано14.11.11 21:26



Много ще му стане на Федерер трета поредна титла, а Мъри си взе своето в Азия. Очаквам след 2 седмици Мъри да пусне нова тема за зоб



Редактирано от shevchenko на 14.11.11 21:27.



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.11.11 00:10



Аз пък очаквам точно Надал, Мъри и Цонга да са в една група, да се изпогърмят здравата. А в другата ест че искам Ноле-Фед.

Иначе не вярвам Ноле да спечели, защото не само че не е на 100%, също така предполагам че ще има болки в рамото. Хич не ми се иска пак да се отказва... ама май Типси ще трябва да загрява. Все пак, пепел ми на устата!!!

Ако Джоката не го боли нищо, само Фед може да го бие, и ще се накефя на финал Фед-Ноле.

Фаворити: Фед и Мъри, ама залагам за ГОАТ.



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.11.11 00:49



седмицата е магическото число за дявола (аз), тъй че поредна победа под номер 7 няма да има никога, дали в Лондон, дали в Мелбърн догодина или след 5 години в Казабланка, Надал ще спечели седмия мач. Казах. Запемети този пост.


И Рафа отново ще стане номер 1.



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.11.11 00:53



Мъри няма шанс според мен. Ест. той е сред фаворитите и ако спечели не бива да ни учудва, но аз не му вярвам и лично аз ще бъда за себе си изненадан при негов успех... Ноле видимо има проблеми, Фед както казва Шевата твърде много ще му стане, кой остава? Надал естествено, ако искаш да спечелиш играта Шампион послушай големия шампион и познавач. За Квитова познах, сигурен съм, че и тук ще позная.
И още нещо, Рафа не може да остане капо и без тази титла, твърде е велик за да има такъв пропуск. Казваха, че никога няма да спечели в Ню Йорк, но беше сравнително близко дори до втора титла. Такъв велик спортист, един от най-великите за всички времена все някога ще спечели ТМЦ, е мисля тази година има всички предпоставки за това.



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано15.11.11 11:24



Вероятно няма да се стигне до 7 плескавица ако в една група с Надал са Бердих, Цонга и Мъри. Рафчо отново ще отпадне в такава група. При друг жребии може и да мине. Вие обаче си се гответе да поемете мощно швейцарският винервурст.




Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано15.11.11 11:25



Истината излезе наяве






Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.11.11 14:46



Хехе и на Ноле му станаха много 3 ГШ, ама ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.