Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 28.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Айде Феднови [re: Christianssen]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано15.11.11 22:30



Аве на ФИШ май не му е сериозна контузията

, гледайте поне сет да вземете тая година.

Редактирано от OrelaWTW на 15.11.11 22:30.



Тема Re: Айде Феднови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано15.11.11 22:33



хахаха, това е добро



не е фед, домакинът ми е - такава програма ми е спретнал за жалките 3,75 дни, че ум да ти заяде ... тенис - ЙОК

обаче аз естествено се пробвах, ама не стана - този път гостенското е по друг повод, не като юни и уимбли ... обаче поне се опита да ме омилостиви - с билети за догодина юни ...ще видим, де ....



Тема Re: Айде Феднови [re: petitta]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано15.11.11 22:40



Лондон може в следващите 50 години да овършееш Nпъти, този Мастърс обаче ще по-як и от м.г. Поне ФЕД-Надал не изпускай.




Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано15.11.11 22:44



В понеделник ще стане ясно как е Джоко, възможно най-тежкият стартов мач е за него.




Тема Re: Айде Феднови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано15.11.11 22:55



недей, моля, не сипвай сол в раната ... сериозна съм, ще съм там, ама без тенис ... има си основателни (за трети лица) причини...



а аз на лондон няма какво да му гледам вече - от известно време го гледам на всеки 3 или 4 месеца ... ама чувствата задължават ... мамка мууууууу



Тема Re: ТМЦ/Лондон - тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор mopsus (!)
Публикувано15.11.11 23:19



Хм, иска ми се Бердих да направи фурор на това ТМЦ, някак ме кефи Тоя. Примерно да стигне на финал с/у Фед... и там ГОАТ да го разкъса



П.п. Но все пак, залагам на обичайните заподозряни... т.е топ 4!

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Айде Феднови [re: OrelaWTW]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано16.11.11 09:31



Миналата година взехме достатъчен брой сетове.Надявам се тази година броят им да е поне същият,а може и с 1-2 сетчета отгоре





Тема Re: Айде Феднови [re: Christianssen]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано16.11.11 10:02



Добре че Джоко си бръкна в окото та отидохте на финал и си пооправихме баланса. Тая година няма такива изгледи и ще чакате синия песък.







Тема Re: Айде Феднови [re: OrelaWTW]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.11.11 10:39



хаха, Надал победи Родик и Бердих в групата, така че и да беше загубил от Джокович пак щеше да е на полуфинал. И Ноле да не си беше бръкнал в окото пак щеше да падне тогава.



Тема Re: Айде Феднови [re: alessandron]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано16.11.11 10:47



Абе сега като се замисля,Федерер може и да ни бие...ако мача им е последен в групата и Рафчо преди това вземе 2 победи с по 2-0 сета,накрая да съдейства на аверчето си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.