Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 28.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | (покажи всички)
Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.11.11 14:36



Палякът си ти с подобни изказвания. Нали знаеш който първи обижда обикновено е настъпен по мазола и няма какво друго да каже.
Надал ще победи Цонга, ще победи и Ноле ако трябва. Надал е много по-велик от Ноле, примири се. Догодина ще си припомниш миналото-незабравимо.



Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано22.11.11 14:55



Достатъчно толеранс съм ти дал да си пишеш надалските моабети, но от време на време не е лошо да бъдеш приземяван, че току виж скоро си станал като наш Мъри, накъдето упорито си се запътил.
Никакъв мазол не си настъпил, просто ми омръзна от палячовишки изпълнения. Странна година, аре кажи с прав текст за какво говориш ? Или като играч на Барселона тъничко пускаш провокации и попоглеждащ междупръстите какво ще стане ?
Ноле игра специален тенис в края на 2007, първата поливина на 2008(на олимпиадата също, която беше от втората част), на клей сезона през 2009, на УСО'10 също игра феноменално. Така, че глупостите, че бил играл един и същ тенис 5,6 години можеш и евтините провокациийки си ги заври отзад.

Иначе ако вчера беше Надал, а не Ноле щеше да пишеш какъв великан е Рафи, как се е спасил след мачбол, как е успял да победи много силен Бердих, въпреки че не е бил на максимума си и т.н. Всички ги знаем твоите двойни критерии.



Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.11.11 15:33



Хаха, с такива изказвния освен да си навлечеш гнева на Джой друго няма да постигнеш. Дяволчето и радиото никой не мож ги надприказва. А за двойните стандарти се шегуваш сигурно - няма такова нещо, чисти като сълза и винаги честни, умни и красиви са всички фенове на Надал. Освен чичо Тони де



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.11.11 15:49



А не може - Фогела просто надрасна клуб "Тенис", за свой срам и позор






Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.11.11 16:33



Точно ще ме приземиш с подобни писаници :))
Знам много добре силните периоди на Джокович, гледал съм му мачовете както и ти. И мисля го написах, забравих вече къде, че е много добър, опасен, с шампионска закалка, феноменална защита и какво ли още не, но изглеждащ обикновено и винаги имаше опасност в някой етап от турнира да бъде победен, както стана снощи. Ноле няма проблеми с рамото в момента, но е далеч от нивото си през годината, т.е. явно горивото е попривършило, а какво точно гориво, един дявол знае...



За последното си прав донякъде (макар че виж ми коментара за Рафа - Марди), но нали това е да си фен на някого и малко по-пристрастен... Аз пък не прочетох от теб да напишеш, че Ноле игра слабо и най-вече, пасивно.



Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано22.11.11 16:41



Е сега, за какво да пиша, че Ноле е пасивен и е играл слабо и да ви разваля дискусиите с петита за книги и разказите на Джой какво прави по други форуми ?
Ноле влезна бавно в мача, а след загубата на първия сет не беше склонен да рискува. От друга страна, единствения пробив на Бердих след 4-0 беше в третия сет, когато направи феноменални изпълнения и реално Джокович няма какво да противопостави... Очаквам в хода на турнира да вдигне нивото. Е няма да стигне до това от 1/2 финала и финала на УСО или това в Австралия, но реално не виждам друг освен Федерер, който може да го победи





Тема Али - Рибокнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.11.11 17:14



Страхотен тенис, най-хубавия сет в Лондон досега.
Най-накрая да видим нещо страхотно.

Общо уинъри/ънфорси: 37/18

Цонга: 21/10
Фиш: 16/8





Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано22.11.11 18:04



Спри се вече де, твоите натяквания са повече от спама тук.



Тема Re: Бердих КАМИКАДЗЕЕЕЕЕ!!!нови [re: joy_r]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано22.11.11 18:35



Знам че съм нов тук, ама бива да си кажа мнението. Шевата е прав, 277 коментара от които над 200 са спам!





Тема ФФнови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.11.11 19:57



Иначе казано: Форца Федко! Доживях и аз да съм с пълно гърло за швейцарския бот :)






Страници по тази тема: << 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.