Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 19.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.10.11 00:40



за всички ценители







Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.10.11 00:45



еее стига с тия дублажи бе :) ДЕЛИЙЙЙЙЙТ ПЛИЙС :)

VAMOS!



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: A.Agassi]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано22.10.11 01:01



* Петита те изпревари.


* Забравил си, че е част 8, което е важно.
* Много груб език...




Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.10.11 01:03



аз нямам проблем да я изтрия, ама другата защо си я заключил?



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: petitta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано22.10.11 01:04



Според мен не той, а модератор(ите) са я заключили.




Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.10.11 01:05



не съм аз... Дявола ше да е, само не разбирам защо. но както и да е де- поне може да се чете, ако не ще го копна и пейстна тука... ако господин модератора разреши де

VAMOS!



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.10.11 01:11



май наки има право - сега погледнах, че съм избързала явно

и съм пуснала преди теб, не е нарочно ... а може и да е

не можеш ли да си копираш мнението от онази и да я изтриеш (ако държиш да се чете)?



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо издание [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.10.11 01:11



нищо де, каквото си искала да го коментираш там, го направи тука, айде че не ми се спи още, да си почешем малко езиците ;)

VAMOS!



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо издание [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано22.10.11 01:13



мога :)

оная тема вече е невъзможна за следене, отговаряне и отваряне, така че предлагам да пренесем емоциите тука.
четох неадекватното включване на форумния Мъри по темата за музиката, чалгата и т.н. и за малко да се задавя от смях. абе братле, ти си пълен сдуханяк бе, да го еба. служиш си само с клишета- чалга= мутри, ланци, пари, коли, курви и т.н. тва е защото се оставяш на инерцията да те води и не мислиш като самостоятелна единица. кво те боли тебе за мутрите и курвите, ти си ходиш там да си правиш купона и да ти се отпусне душата. личи си,че само по приказки си слушал за чалга дискотеките и се правиш на важен.
а с тия приказки къде какви пички имало и даже и рецепти даваш за сваляне... брей дееба, голем Дон Жуан ще излезеш.. то нали знаеш тия дето много акъл дават и голем го вадат, накрая заспиват с плюшените играчки до тях. за кви пички ми говориш, не си ли вече с Катето (дето ходеше у тех на гости с мама,бати,тати и не знам си кой?) и да те предупредя само- внимавай с квалификациите, ако има сбирка на клубчето около Нова година като си дойда и ти решиш да присъстваш, те съветвам да не се изтърчваш като пърле пред майка си и да ми се правиш на провокатор и на интересен със същия стил от клубчето, щото ако съм натръпнал може да ми се удариш в плесницата няколко пъти (така случайно де...). голем хит си пуснал иначе (Данса Кудуро)- сигурно си мислиш, че отваряш на некой очите? тая песен от половин година я въртат тука по дискотеките, но добре че се появи ТИ- фенът на хаус, транс (тва от транссексуален ли идва :), латино и т.н), та да ни покажеш правия път...фани ми преведи текста ако искаш, та да разбера какво се пее ако можеш де?!
Изобщо с 2 думи- присра ми се от твойте мнения. приятно хаус парти- сигурно ще пийнеш 2 лимонади, ще се убедиш, че положително няма коя да ти върже, въпреки, че на тия партита мацките не гледат парите и дрехите и ще се прибереш към вкъщи потънал в мисли за твоя шотландски грозник!

Ае дерзай

VAMOS!



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо издание [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.10.11 01:14



езиците или клавиатурите



ще те разочаровам, ама аз вече съм офф... нещо много емоции ми се насъбраха последната седмица, а и не мога да се съревновавам с вас на тема музика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.