Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Balleta]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.10.11 04:18



А тези спомняш ли си ги:



... във времената, в които аспартамът още не беше намерил такова приложение...





Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Balleta]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.10.11 04:24



Баце, специален поздрав:







...

И с това:





Редактирано от Meйджъp на 22.10.11 04:26.



Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 05:38



ахахахахаха велико, с две дупки ставаше най-якия айрян евър



А помниш ли бутилките от Веро, с тях се пръскахме, също и с бибероните, това беше класика.
Парче плексиглас в станиол от цигари Арда - перфектната димка за балкона на съседката, която крещи от гняв, когато в 2 следобед играем джитбол на улицата, на игрище разчертано с тебешир
Фишеци (фунийки) от списание Жената днес с усилен връх намазан с лак за нокти от архива на майка ти. За по екстремно топлийка, за да няма дразги дали си убит, забива се директно в кожата
Школник без калници или Лястовица - най-бързите колелета евър
Ключа за вкъщи под изтривалката, а циганката като мете стълбището го слага прилежно обратно
Топка от 6.10 и маратонки Ромика
Снежанка, кифла с мармалад, баничка от 26 стотинки, рогче, сладко от конфитюр с чаша вода на гости на баба си

Еее баце върнахме се в най-яките години евър Еваларка

Редактирано от Balleta на 22.10.11 05:48.



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: Balleta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано22.10.11 08:46



Е той Хътчинс щото не беше депресар, да не му ровиме костите, лека му пръст.



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: Balleta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.10.11 09:52



петита се върза, че верно ще го докарате до край и ще направите темата с нейни снимки и побърза да пусне нещо красиво...





Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Balleta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано22.10.11 09:55



и як БГ саунд:

,
"ще ударя капата в земята"



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: joy_r]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано22.10.11 09:57



ето такива събития изпускате като не стоите в БГ:





Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: A.Agassi]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано22.10.11 11:13



Хахаха ето го фенът на Левски бе


Рогче кога ще почнете да викате и вие от Сектор Би, ''Гонзо кретен, защо не си в Рен'' Никога не е късно, хаха, ще има ли зона Лига Европа този сезон?

Като ти чета заплахите и сдуханяшките коментари тук и в ЕФ, то изглежда ти си този който е имал проблеми с момичетата като по-малък...
За какви сбирки ми говориш, не съм получавал покана и честно казано след подобни лични нападки без да ме познаваш как да седна на една маса с теб, а Сандро навремето също ме заплашваше нещо, макар че той е пич

Айнщайн, че аз Катето (брей как помниш всичко) къде мислиш се запознах с нея, именно на подобни парти, харесахме се и така. После разбрах, че е тенисистка и освен музиката имаме още една обща страст. С такова парче като моята не се безпокой само хвърлям поглед към нещо изключително ако видя, за друго и не помислям. А иначе за годините си имам не малко опит с момичетата. Имам и доста приятели, всичките учат, повечето знаят чужди езици, вълнуват се от проблемите на България и т.н. И никой не слуша чалга.
Нищо не си разбрал от поста ми, за разлика от други хора, но не се и съмнявам, бях сигурен, че така ще стане.
Хаха викаш да се абстрахирам от обстановката, да не слушам текста (който е изключително елементарен и повърхностен) и заобикалящата ме простотия и да се кефя на музиката и купона? Е, ок ама когато около мен млади момичета се държат като изпаднали проституки, а на масите наоколо са накацали народилъри, автоджамбази, убийци, сводници и всякаква свлоч няма как да се оптусна, напротив по-скоро бих извадил калашника. Аз в подобна компания няма как да се кефя на музиката.
Забавлявайте се, хвърляйте салфетки, трошете чинии, не ме вълнува, само не натрапвайте мнението си така нагло, а като изчетох мненията вие започнахте тази война срещу Джой без тя да ви е засегнала извратените вкусове по никакъв начин.



Тема Re:нови [re: Murray]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.10.11 12:45



Чалготеките действително са доста противни дупки, пълни с какви ли не отрепки от всички етажи на социалната стълбичка. То въобще дискотеките са гадни места и сигурно най-тъпото място да си хванеш гадже, ама има и приятни изключения де :)

Обаче тук ставаше дума за друго - защо като се съберат приятели на купонче или на маса (разбирай, няма гледащи лошо мутри, ланци, меркантилни курволяци), винаги се намират по няколко "ентелегента" да сдухат обстановката с превзетия си музикален вкус против чалгата и фолка като цяло (и тук не става дума за разни гадни кючеци, ами за съвсем нормални сръбски, гръцки, македонски, български и прочие вечни песни за маса). И най-тъпото знаеш ли кое е - че това деградивно поведение не е до музикален вкус (щото в крайна сметка музикалният вкус е нещо индивидуално и трябва да се уважава, колкото и да залита човек в някакви странни крайности като Алис), ами до изкривено от клишета стадно мислене, робуване на стереотипи и т.н. Или иначе казано - превземки, чувство за превъзходство и други подобни комплексарски себеизяви.

п.п. Моля-моля, Джой започна "войната". Към един момент нейни бяха 80% от отговорите в темата, до един пълни с някакви сдуханяшки песни, скланящи към тежки депресарски състояния... В крайна сметка отговорност на всеки съвестен юзър е да заклейми такава долнопробна жицарска пропаганда, лансираща увреждащи психиката и хармоничното себеусещане музикални диарии







Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.10.11 13:02



Единствената песен на Риана, която харесам:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.