Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 03:11



еееее най-после да ми уцелиш една от групите, по едно време имах чувството, че пишеш в сърча на туба - 'безквкусно безизвестни депресари' и каквото излезе го постваш



Редактирано от Balleta на 22.10.11 03:16.



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: Balleta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано22.10.11 03:19



Хайде моля те не почвай и ти- не моят музикален вкус е под въпрос тук

. Ама на австралийците как пък успя да им улучиш най-тривиалната песен, дай нещо по-така




Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: joy_r]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.10.11 03:26



Да ти кажа, май точно твоят музикален вкус е под най-голям въпрос от няколко дена насам... Някои така и не разбрахме Алес мъж ли е, жена ли е, или група от хора с депресарски наклонности?!?







Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: joy_r]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 03:30



как може да кажеш за Ориджинал Син тривиална и Мистифай ли ти е тривиална





Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Balleta]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.10.11 03:36



Абе не ми говори за "доматите на баба", щото ми е много болна тема. Не може страна с такъв земеделски потенциал и хилядолетни традиции в земеделието, да яде боклуци и "пластмасов" плод и зеленчук внос откъде ли не. За Америка пък да не говорим. Това е абсолютен ГЕНОЦИД за мен!







Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 03:50



абе то не е болна тема, а реалност. Обяснението е много просто - огромните супермаркети - Била, Мила, Пикадили. Кажи ми сега, как единн такъв магазин ще зареди "домата на баба ти" дето трае ден и половина преди да се развали и го чакат три месеца да узрее е нема как да стане, това е положенето.





Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 03:55



баце, спомняш ли си навремето тия стъклените бурканчета кисело мляко с алуминива капачка (класика) колко траеха - еми има няма два, три дена, сега баце 2 месеца в хладилника стои и не мърда - е кажи ми кво ядем





Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Balleta]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.10.11 04:03



Тъкмо ти пишех как днес съм в супера и гледам едни традиционни вафлички, дето ги има от време оно. Викам си - това е моята закуска днес, ама погледнах съдържанието по стар навик и се натъкнах на 100 Е-та, консерванти, оцветители и какви ли не шитс.
Абе, майкавишееба мръсна, някои по-краткотрайни стоки да ги обработвате за някаква дълготрайност - някакси бих го разбрал донякъде, ама защо посегнахте и на вафличките бе, уроди нещастни!!!







Тема Петанови [re: petitta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 04:07



Еваларка за мацката. Мен пък ми свърши уискито и минах на водка и салата щото тука си е ракиено време.







Тема Re: Помоооощ! ГЛИГАН!!! [otkacham]нови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.10.11 04:12



еми тва е положението, а плодовите млекца дето им късахме единия край и смучехме по пътя за училище


Като бях в казармата пък, нямаше по яко нещо от зелена лимонада с обикновенни вафли или паста ''Балкан'' Сега всичко е бълвоч




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.