Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Петита, поздравченови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.10.11 18:01



абе не е той виновен, а народът дето го слуша зяпнал и иска да му пипне мускула





Тема Re: Петита, поздравченови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано23.10.11 18:04



Виновен е за врътките в организацията на тези избори, как ще да не е виновен





Тема Re: Петита, поздравченови [re: joyr]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.10.11 18:08



ами не е виновен тоя дето яде баницата, а онзи, който му я дава



ти иначе от милиционер какво си очаквала ...



Тема Re: Петита, поздравченови [re: petitta]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано23.10.11 18:10



Нищо, ама аз баница не съм му давала





Тема Re:нови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.10.11 18:11



Еми виж сега, на група, която свири от 30 години (лелееее, не си бях да сметка, че са толкова много) каква да е публиката и съответно концерта от гледна точка на съвременната младеж? Аз пък съм бил на 5, явно ми харесва. Чудното е по-скоро как оща са ми здрави вените



А иначе е ОК да имаш позиция и да те вълнуват тия неща, аз съм просто много циничен вече, с което не се гордея особено, но... дано Хиподил спечели

A man only sees what he wants to see...

Тема Re:нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано23.10.11 18:18



Режи, по-скоро режи, как не те е срам

. Не мисля, че беше проблемът публиката. Бях на този концерт с приятели, от които само една крехка девойка като мен, и съответно се насочихме назад за осигуряване на безопасно удоволствие. Останалите десет диванета бяха тръгнали с желанието за огромно меле, и се насочиха най-отпред. Впечатления от двете групи- аз и приятелката дремахме отзад, лош звук, никакъв ентусиазъм на публиката. Отпред- лош звук, диво меле, ама за 20-тина минути, след това разочарованието от заспалата група е приспало и ентусиазираните диванета. В същото време Анселмо- е, няма такова животно, ноие пропуснахме част от тарапаната, но всичко живо беше в див възторг. А колко е хубав, оххх



Тема Re:нови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.10.11 18:26



Аз на 2 съм бил сам даже, така че няма как да ми е скучно :) Все пка до Ню Йорк сам не отидох, макар че един месец се чудих и още ме е яд, ама само мъничко. Ама то така става, живеем в миналото вече... а на най-първия в Пловдив бяхме деца невръстни... Нищо де, още ставаме, може би :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re:нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано23.10.11 18:33



Аууу, какви легенди съм чувала за пловдивския концерт, завид, завид

.

Иначе моят концертен пик са те и БОЖЕСТВОТО . Няма друг като него просто, велик



Тема Re:нови [re: joyr]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.10.11 18:39



Е той беше преди (срам ме е...) 20 години пловдивския концерт, вярно вече отива към легендарен статус :) Иначе най-якият, на който бях, беше Рок Им Парк в Кьо...., ъъъ, Нюрнберг де, да ме прощава Петита :)

А иначе тоя Фейт да не е приятеля на Алис?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re:нови [re: naja_haje]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано23.10.11 18:46



Мдааа, с нетърпение чакам да си направят детенце, ще е самото съвършенство

.

Хайде лека вечер, отивам да пийна мохитце




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.