Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 10.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.10.11 01:36



супер звучи, ама ми липсва снимковия матРиЯл като илюстрация на думите ти



Тема Re: Бисери на кандидат-президентинови [re: petitta]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.10.11 03:21



Аз съм де мотивирал да гласувам и гласът ми ще е 100% анти патриотарските отрепки от Атака и бандитско-мутренските креатури на Герб...







Тема Re:нови [re: joy_r]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.10.11 03:38



Първо, аз мога и да те подминавам с надменност, но тук четат и малки деца, тъй че следва да се съобразяваш малко повече и да избягваш да парадираш със странния си музикален вкус, защото като нищо може да докараш тежка депресия на някоя по-лабилна психика с тоя твой урод Алис и нему подобните производители на музикална диария :(

Второ, на обществено място, каквото е клубчето, дори при най-голямо желание от моя страна, много трудно бих подминал безвкусните ти сигнатури. В такива моменти псувам дирчето, че още не са измислили и приложили опцията "ignore user".

Трето, битки са само в твоя розов мозък... За мен са художествено обработени дискусии с елементи на пиперливост, които, явно, вървят само при широкоскроени натури. Останалите го възприемат като заяждане и не пропускат възможността да се наежат насреща с неадекватност и необяснима агресия.

Четвърто, много сериозно взехте да се изявявате някои хора, все едно офтопикът е някаква тема от фундаментално значение за Аз-а, а не обикновен микс от лиготии и майтапи...

Пето, специален поздрав:








Редактирано от Meйджъp на 23.10.11 03:39.



Тема Да ви е честито!нови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.10.11 11:39



Madonna Top-Selling Female Recording Artist in Guinness World Records 2011

Madonna (USA) holds the record for album sales up to December 2009 of 75 million in the USA and 200 million abroad.
She is also listed as the woman with the most #1 albums in the UK.



Тема Re: Бисери на кандидат-президентинови [re: Meйджъp]  
АвторДжoko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.11 12:17



Така и не е ясно ще гласуваш или няма?
Но ако не гласуваш в същност гласуваш за всички - гласът ти се разпределя процентно - знаеш как.
Дори и Бай Ганьо знае - ". . . всички са маскари . . . ", но ние знаем, че някои са и престъпници.
Както и наказателно да гласуваш - не гласувай за тях.



Тема Re: Бисери на кандидат-президентинови [re: Джoko]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.10.11 13:22



те тва е







Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 8-мо изданиенови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.11 13:38



Хехе, айде сега, заплашвал - аз съм заплашвал истински един друг само, ти си забавен просто - псуването покрай прогнозите го избълвах наистина щото бях вбесен и щото ти след като си се отказал от тая игра, най-малко трябва да даваш акъл, но както и да е - разбрахме се. Провокаторче си в добър Дир стил, обаче за чалгата не е баш така, както пишеш, но нямам намерение да те убеждавам - който не го кефи, не слуша






Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано23.10.11 13:42



Ти си сериозно ненормален





Тема Re:нови [re: Murray]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.11 13:53



Недей тегли твърде много черти, че ти е останало бяло край нослето






Тема Re:нови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.11 13:55



Не виждам, баце, що се обясняваш, като на Мърката редовния му номер е да генерализира ей така, набързо и с хиляда изопачавания теми от по 700 мнения. Всъщност това му е вторият редовен номер - първият е да е некъде на най-гъзарското място, докато неговия любимец яде поредния бой по турнирите от ГШ ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.