Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 26.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор mopsus (!)
Публикувано20.10.11 01:16



Виж сега каква дилема ми отваряш... На доктора ли да вярвам или на младежа, респективно на теб? Ха, сега де?

...

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Какви са тези буламачи бе ахахаханови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано20.10.11 01:19



понеже гледам всеки е пуснал по някоя своя любима песен (ако някой от тях могат да се нарекат с този термин- като буламачите на джой примерно) рекох и аз да постна нещо от мойте луди студентски години- който му харесва- супер, който не му харесва нема вкус. айде



VAMOS!

Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: mopsus]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано20.10.11 01:20



Вярвай винаги на девойката, тя е тази, която ще те научи how to fly





Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано20.10.11 01:21



Теб и твоите приятелки-принцеси най-добре ще е да ви оценя в БИАД





Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: lchWill]  
Автор mopsus (!)
Публикувано20.10.11 01:24



Поне остави музикално наследство след себе си, което ще се помни вечно! R.I.P.

Бтв, т'ва с рака не го разбирам? В 21-и век и да няма лек? Убеден съм, че някъде, в някоя лаборатория има хап за Него ама гадните пари диктуват правилата, мамка му!



You can't judge a book by its cover!

Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано20.10.11 01:24



Ама ти извън БИАД очи немаш ли

?



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: mopsus]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано20.10.11 01:26



Не си прав, медицината има още много мегдан за развитие, това да не ти е физика или химия все пак.



Тема Re: Какви са тези буламачи бе ахахаханови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано20.10.11 01:27



бай дъ уей, искам да отбележа, че моята музикална култура по всеобщи признания на хората около мен

, е прилично над средното ниво и преди некой да ме нападне,че съм жертва на чалга културата, само да уточня, че аз харесвам доста видове музика, в зависимост от настроението, компанията и повода и не си слагам никакви граници, но има някои неща, които в никакво състояние и положение не мога да изтърпя.
И въпреки,че музикалните ми знания не са никак за подценяване, групата Alice in Chains , която бе провъзгласена за по-популярна от класическата изпълнителка в ранния 21 век АНДРЕА , не съм я чувал дори в метъл средите, от хора със самоубийствени наклоностти, които в определен период от живота ми съм познавал... такъв тип музика може да ме накара да си прережа вените точно на 2рата минута и намирам всяко сравнение с класически чалга песни, на които сме изпивали по 3-4 кила уиски и сръбски вековни злани хитове за пълно КОЩУНСТВО!
Казах...

VAMOS!

Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 7-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор mopsus (!)
Публикувано20.10.11 01:29



Ей, ма си и ти!

Казват, че ако качиш девойка на кораб-ще потъне, обаче ти ми казваш, че ще ме научи да летя, хех,... че странно!?

You can't judge a book by its cover!

Тема Re: Какви са тези буламачи бе ахахаханови [re: A.Agassi]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано20.10.11 01:32



Копеле, и аз за пръв път я чух днес, ама досега ме беше срам да си призная, че току виж се оказали някои много известни...
Трябва да призная обаче, че открието на вечерта за мен е че фогела всъщност било немска музикална група. Ахахахах, ще се пръсна копеле, нямам сили повече !!






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.