Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 08.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | (покажи всички)
Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.10.11 17:58



не така, скъпи, не се сърди, ти си по-напред от тях в сърцето ми

знаеш чувствата ми към теб, но сърцето ми е голямо и има място и за други младежи

п.с. сериозна съм, като казвам, че ми харесва донякъде, не като мъж, а като интелект ...



Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.11 18:01



Напротив, много съм прав даже. Какво си видяла ти и какво средностатистическия софиянец (как я обичам тая дума) са две различни неща. Боко едно силно нещо има и това е Пи Ар-а му - знам ги кои са там, а те си разбират от работата.




Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.11 18:02








Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано16.10.11 18:06



Удвоявам емотиконите на Сандро, хем не съм анти-червена



Този филм сполучи да ме приспи за 20-тина минути, след репликата "Your vagina is a temple" го поспрях в размисъл да се мъча ли още



Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.10.11 18:10



аз не споря за пи-арите му и даже заради щаба му се надявах, че той осъзнава границите на собствената си некомпетентност и интелект, за да се обгради с компетентни министри, ама егото му се оказа прекалено голямо, за такъв малък човек ...

п.с. колко е висок шварценегер, някой знае ли?



Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.11 18:15



1,85 някъде, доколкото помня от състезанията му в Мистър Олимпия. В никакъв случай обаче не е нисък.




Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.10.11 18:20



"Your vagina is a temple"

хахахахаха, култово, е нееее, хахахах


иначе не удвоява емотиконките на сандро, че виж как успях да го размекна



след последните години управление на немногоклетъчни индивиди, развити единствено на полова система и мускулна маса, се стига и до такива извращения като да ти хареса първанов, само защото умее да се изразява, да усетиш мисъл и мисловна дейност и това че когато говори има структура, запетайки и точки.

а р. петков е определено много интелигентен, свръхарогантен и умее да говори добре



Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.10.11 18:23



ок



не бил нисък, хахаха, то ти за малко да минеш за джобно гадже ...

както и да е, това значи, че боко е около 1,80 м и то на токчета



Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано16.10.11 18:23



Има нов лаф за изборите тази година: Скрий личната карта на баба си, спаси България!




Предавам се, ще акам!

Тема Re: Я кажете, ще гласувате ли другата седмицанови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.10.11 18:25



е те това ми е определящо за комплексарската ни нация. вместо да се крият лични карти, да вземат внуците и да идат да гласуват, а не да се отнасят с такова пренебрежение към възрастните



знам, че го пускаш като бъзик, ама при мен толерансът на тема цигани, турци и пенсионери предопределят избора е нулев, че и отрицателен




Страници по тази тема: << 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.