Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 05.07.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | (покажи всички)
Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано16.10.11 13:29



Мило, този от сигата няма как да ни пее, мъртъв е от почти десетилетие

. Но пък тези на Шевченко по-добре да държат не микрофон, а нещо друго в близост до устата си, по-здравословно ще е за околните.



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.11 13:29



Това не са жени.




Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.11 13:32



Я припомни от какво е умрял? А и сред тези, дето пуска Шевата, има такива с гласове, друг е въпросът какво пеят. Па да не мислиш, че на колкото казах ракии много ше ги слушам какво пеят






Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано16.10.11 13:33



За теб един поздрав, макар и на друга група:




Предавам се, ще акам!

Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано16.10.11 13:40



Обичайното за сиатълците- свръхдоза, като в последните 5 години от живота си никъде не е излизал. Въпреки това 99-та има една невероятна кавър-версия на "Пинк Флойд"

. Изумителният глас е още там, макар и звукоизвличането да е друго, заради липсата на зъби
И не слагай чалгарките редом, някои имат глас наистина, но не издивявай да ги слагаш в изречение заедно с такава легенда. Всъщност аз като се замисля, надали ще изброя двама-трима с подобен талант



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: lchWill]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано16.10.11 13:41



Малко нетактично е да поздравяваш с "Металика", когато се говори за AIC





Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.10.11 13:43



какво пуска шевата и как съм го пропуснала



иначе се очертава една изключително мъжка среща на клуба, ако изхождаме от сандровата картинка - ти, аз, за сперанца съм убедена почти на 100% си уважаваме слуха прекалено много, че да се присъединим към чалготеката, а их вилл трудно ще бъде придумана да се появи към софия (нейните музикални предпочитания не са ми известни)

според мен мъжете имат извинение донякъде да "слушат" този тип музика, щото не вярвам да я слушат, по-скоро гледат и фантазират



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.10.11 13:44



Виж сега, ако ще да е най-големия гений на света (аз от музика не се интересувам много), никога няма да погледна с добро око на човек, който е намерил решение на проблемите си в дрогата. И да, аз слушам чалга, когато съм подпийнал, защото ми импонира - естествено, в ежедневието си не слушам, даже всъщност рядко слушам музика, предпочитания нямам - ако ми хване ухото такт или съм в настроение, каквото навява песента, способен съм да харесам всякаква музика. Не обичам обаче тежки стилове.




Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано16.10.11 13:50



Е, как ще да не ги знаеш, ника и не ти ли говори сам за себе си?



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано16.10.11 13:53



Наркотиците вземат, но и дават- част от гения на тази група е точно в страданието и мрака. Така е и с "Нирвана" (при тях особено, защото с кой знае какви музикални качества не блестят), и с "Пърл Джем" донякъде.
Относно тежката музика- тук аз май съм най-напред с материала, слушам и дет метъл даже, когато ми е кеф






Страници по тази тема: << 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.