Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 29.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: petitta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано08.10.11 20:23



Ами, просто не знам какво да очаквам, за това не ги взимам на сериозно... в интернет информацията се манипулира лесно... и не само в интернет.
Дали ти вярвам или не, няма значение, нищо не ми допринася тази инфо... просто ей така, любопитство. Ако искаш, не отговаряй





Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано08.10.11 20:29



аз определено правя, каквото си искам



но ми даде идея - да се съберем на вещерски съвет и да си направим публични профили - ръст, кг, обиколки, цвят на косата, очите, ки и модели на метлите и да ги пратим на дявола или шевата да ги заковат в някоя тема най-горе за бъдещите поколения



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: petitta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано08.10.11 21:19



Мислиш ли че хората ще са откровени в този "профил"?


Ако се познавате на живо, няма смисъл от тази инфо.
Който иска споделя каквото прецени тук.
А за бъдещите поколения, на който го интересува, да пита



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.10.11 21:21



Хахаха, в кой сън това?






Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано08.10.11 21:27



пшшшт, тихо, бе предател, такъв



вместо да потвърдиш, че на токчета съм една глава над теб, ти така да вкарваш в заблуждение невинното форумно общество

много го обърка днес, вече съм на път на метлата към далечни екзотични дестинации за редки отровни субстанции



Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.10.11 21:37



Аз пък разпалвам кладата - изпитан метод






Тема Re: OFF - спорт, тенис и още много - 6-то изданиенови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано08.10.11 21:43



изпитан, изпитан - колко да е изпитан - на, оцелели сме и се множим



п.с. внимателно с разпалването, че да не се изгориш, нали знаеш, че малките деца не следва да си играят с огИня



Тема самокритично за женския полнови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано08.10.11 22:02



старо, но лачено (ако джой го е проспала у другийо форум)

Направили 6 етажен магазин в който продавали мъже.
- На 1вия етаж според табелката продавали красиви мъже, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 2рия етаж според табелката продавали красиви и надарени мъже, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 3тия етаж според табелката продавали красиви надарени и богати мъже, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 4тия етаж според табелката продавали красиви, надарени, богати и мнго добри любовници, на етажа нямало нито една клиентка.
- На 5тия етаж според табелката продавали красиви, надарени, богати и мнго добри любовници, невероятни романтици, на етажа нямало нито една клиентка.
- На табелката на 6тия етаж пишело: ЖЕНИ НАПРАВИХМЕ този етаж за да ВИ покажем, че незнаете какво искате.
След 2 седмици направали 6етажен магазин в който продавали жени. На 1вия етаж според табелката продавали красиви руси жени с големи гърди, на втория етаж никой не се е качвал!!!!!!



Тема Re: самокритично за женския полнови [re: petitta]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано08.10.11 22:38



Това с С/Р ли го взе или от клавиатурата???? Все пак събота вечер е?!?



Тема Re: самокритично за женския полнови [re: Orel(WTW)]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано08.10.11 22:43



С/Р естествено



събота или сряда няма значение за гадните вируси, така че се налага да пазя леглото ... или дивана в конкретния случай




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.