Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 06.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чешанков:нови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.10.11 23:51







Тема Re: Чешанков:нови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.10.11 09:36



Ми много ясно - имат по една ракета, маат с нея, значи еднакъв стил.




Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано07.10.11 15:48



Мъри продължава да показва чудесна форма и днес показа единствено колебания при два сервиз гейма в края на втория сет, когато не успя да затвори мача.

Гледах края на втория сет между Степанек и Ферер. Много високо ниво на игра, Ферер с изключително солидни и стабилни удари от основната линия, а Степко правеше изключителни неща на мрежата, къси и въобще шоу... Степанек поведе с пробив и сервираше за сета, но тогава Давид изигра изключителен гейм и проби на нула, а след това затвори и тайбрека.

Рафа му гледах само отделни фрагменти от мачовете досега, но не ми вдъхва доверие особено. Все пак утре си е фаворит с Фиш, но за финала бих заложил на Мъри освен ако утре не стане някакъв напечен 1/2 финал между Анди и Давид, но очаквам два близки сета за шотландеца.

В Пекин в момента съм пуснал Андерсон и Чилич, които ще спукат топчето, доста грозен мач се получава, а победителя ще срещне Любичич, който се справи по-рано с Южни.

Голямата сензация засега идва от Бердих обаче, който раздава смело гевреци. След победата си в първи кръг срещу Мелцер, чехът е дал общо 3 гейма на Колшрайбер и Вердаско, които са изяли по един лешник.

Очаква се с голям интерес мача утре между ЦОнга и Бердих, а двамата досега не са играли на ниво АТП тур.



Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.10.11 16:24



Тоя Вердаско, кой не го направи смешен тая година





Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: Murray]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано08.10.11 14:02



Еее, ще мачка ли Мъри утре Рафа ?!
Днес не можах да гледам мача с Ферер, ама съм много доволен от формата му, утре трябва да бие на всяка цена, ако иска да покаже, че може да печели големи мачове...
Само лошо, че мача е от 08'00 и пак ще трябва да се става рано...



Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.10.11 14:04



Големи мачове? На турнир категория коя? Стига бе, баце, толкоз ти е зор и "Шампион" ли да земеш?






Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано08.10.11 14:09



Хаха, е бате, това е финал срещу Надал, аре сега голям мач си е... Ако и във формата му на живота както казва неговия фен тук не може да спечели срещу неоптимален Надал в 2 от 3 сета на бърз хард, то ще е пореден психолгически удар по него...



Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано08.10.11 14:10



Мъри играе уникално в Банкок и сега в Токио, така не е играл през тази година и се връща към най-силната си 2008 г. Догодина ако бръмбарите в главата изчезнат очаквам здраво да бие Джокович, за това и си пожелавам 1/2 финал с него в Мелбърн, а не с Надал, защото според мен Мъри в момента игра играта да направи труден живота на един Джокович, докато с Надал по-трудничко някак си, не знам защо така :о
А и тук некви ламъри ми говорят, че съм бил станал фен на Ноле като едва ли не му пожелавам по този начин безпрепятствено класиране на финал, сякаш забравят годинките на Роджър и това, че последния се превърна в абсолютен клиент на Ноле, а точно в Мелбърн е падал два пъти от Ноле без да вземе сет, хаха




Иначе за утре, феновете на Надал да си приготвят конска туба с вазелин...



Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.10.11 14:14



Ми гледам, че фенът на Мъри твърди, че и Надал играел добре. Вие тая седмица сте гледали явно, защото аз тенис не съм гледал от финала в Ню Йорк. Но вероятно в 8 в неделя сутринта нема да стана квото ще да е, след като днес ми приключва работната седмица ...




Тема Re: Пекин/Токио - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано08.10.11 14:22



Аз като го гледах играеше некви плиткажи, ама няма кой да му ги завършва...
Но това е Рафа, така че нищо не се знае...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.