Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 23:14



Може и да е рано, но то за подобни прогнози винаги ще е рано...
Някой може да се контузи и преди Мелбърн, всичко може да стане, така че приемаме и се надяваме, че всички са ОК догодина.
Как го виждате разпределението на турнирите от ГШ, догодина?
Този сезон свърши, остават келяви турнири, айде има едно ТМЦ и купа Дейвис и това е.
При жените е много по-интересно и ще наблегна повече върху женския тенис, където ще има борба за първото място и борба на Серина да се класира за Истанбул за ужас и потрес на останалите.
докато при мъжете нещо хич не ми се гледа тенис.




И тъй вашите прогнози/мнения?

Australian Open

Roland Garros

Wimbledon

US Open









Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 23:21



Australian Open
Рафаел Надал
Серина Уилямс

Roland Garros
Рафаел Надал
Саманта Стоусър

Wimbledon
Анди Мъри (хм хм, но айде...)
Серина Уилямс

US Open
Новак Джокович
Серина Уилямс


Значи при жените е малко рисково, защото знаем за проблемите с контузии на Серина, а и Ким ще направи последния си сезон, освен това Квитова и Азаренка, а и Шарапова ще са основен фактор. Но аз гледам от това, че Серина без никаква практика тази година с лекота си печели титли и гази съпернички, а ако няма контузии и при една правилна програма за догодина, много трудно някой ще я спре. Много ми се гледа финал, Серина - Квитова, ще е триумф на супер агресията и мощта.
Нека не отписваме и Винъс, най-вече за Уимбълдън!

При мъжете предчувствието ми казва Надал за Мелбърн, за РГ не съм чак толкова сигурен, защото на Новак главната цел догодина ще е кариерния шлем. За Уимбълдън пак залагам малко на предчувствие (може би последен шанс за Мъри, на 24 години е вече а титлата не идва, догодина става на 25), но там Надал ще е основен фаворит на букитата, а Фед си е Фед. За Ню Йорк, особено ако има някакви проблеми през сезона и отпада рано на някои турнири, Ноле ще е във форма, по отпочинал и ако се е провалил на предните три турнира ще е много мотивиран, а и това му е най-удобната настилка като цяло.

Редактирано от Diavolo на 14.09.11 23:22.



Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано15.09.11 00:29



Буахаха, Серина с 3 Шлема, това да не е някой виц?



АО - Джокович и Стоусър
РГ - Джокович и Стоусър
Уимби - Джокович и Серина
ЮС - Дел Потро и Квитова



Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано15.09.11 00:43



Еее, батка да ти имам и ентусиазма...
Ноле играе супер силно в мелбърн и настилката адски много му пасва, така че за мен той е основен фаворит, а след това зависи много от това какво ще се случва на петте мастърса...

По-интерсни и реални прогнози биха могли да се правят за Купа Дейвис и оставащото до края на сезона... За мен е много интересно да видим каква ще е реакцията на Ноле, дали ще се бори на всяка цена за рекорди, за най-добър сезон (медиите правят сравнения с Фед'06 и Макенроу'84), дали ще опита да помогне на Сърбия да постигне нещо наистина фундаментално като защита на Дейвис и т.н.
И дали Надал ще му падне нивото както винаги в тази част на сезона...
Иначе Ноле е заявил двата азиатски турнира, Базел, Берси и ТМЦ, а отказ за Дейвис липсва. Няма спирка, май нашия Мъри ще има още храна за писане на теми





Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.09.11 01:13



мухаха, 2010 г. точно това щеше да стане, Серина беше извънземна и извън всякаква конкуренция, спечели Уимбълдън (а кой бие на финала в Мелбърн?

) и щеше да е фаворит номер 1 за US Open, ето ти 3 шлема.
Никога не подценявай, Серина, виж и само стата в Мелбърн, там като че ли и е по-удобно отколкото в Ню Йорк. А на Уимби сие страшилище така или иначе. По-скоро за US Open имам опасения, че е последен шанс и може да има много натрупана умора или болежки.



Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.09.11 01:21



добре де да йси прогнозите, за това е темата.
Това не е кой знае каква показателна тема, просто проверка на мнението и погледа върху догодина ама като гледам ще си има фенски прогнози ама това явно си е неминуемо... :)

Иначе 101% Ноле взима и Пекин, виж само каква ще е конкуренцията там...


Иначе Рафа и Мъри ще са в Токио, а Фед пропуска и двата турнира.

В Базел може да има нов култов дуел, Фед - Ноле

Купа Дейвис е за Испания надявам се, а и са най-добрия състав. Надявам се втората ракета на Сърбия да бъде пробита и Лало и Нандо да вземат двойките.
Иначе теб остатъка от сезона има за какво да те вълнува, но мен лично не ми се гледа и искам да идва 2012 г.



Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Henman]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.09.11 01:33



Ахаххахха, твоите прогнози са по-смешни





Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.09.11 01:36



Ето и моите прогнози:

АО
Мария Шарапова
Роджър Федерер

РГ
Рафаел Надал
Франческа Скиавоне (това просто защото така ми се иска)

Уимбълдън
Рафаел Надал
Серина Уилямс

US Open
Дел Потро
Серина



Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодина [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано15.09.11 02:19



АО- Джокович и Серена
РГ- Надал и Стоусър
Уимби- Федерер и Шарапова
УСО- Джокович и Серена

При жените праскам изцяло на сляпо- на базата на моментна форма и предпочитания.
При мъжете- в Австралия Ноле е най-силен, а и инерцията няма да е преминала дотогава, все пак мисля до РГ ще се усети някакво пресищане, а и напрежението от кариерния шлем ще си каже думата. Надал ще вземе може би последния си РГ, тъй като историята започва да го застига. на Уимби предусещам последното голямо избухване на Фед, съдбата все някакси ще му върне за ултра болезнените загуби след мачбол в НЮ. На хард Ноле е много трудно да бъде спрян и според мен ще попълни колекцията си на последния шлем за годината с още една титла. Разбира се тези прогнози може да са напълно несъстоятелни поради редица фактори, но на мен така ми говорят звездите

. не виждам как Мъри ще вземе титла, а за ДелПо пък изобщо.според мен се очертава последната година на трибой на върха, след която нивото на Фед вече няма да е достатъчно дори за полуфинали, а за съжаление очаквам и Рафа да посдаде багажа. дано да греша за последното...

VAMOS!

Тема Re: Как ги вижате / прогнози шлемовете догодинанови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано15.09.11 03:08



Australian Open - Джокович, Возняки

Roland Garros - Надал, Шарапова

Wimbledon - Надал, Серена

US Open - Джокович, Клайстерс



Кви жени бе баце, там е по зле и от азиатско черно тото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.