Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 24.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: shevchenko]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.11 21:45



Да, баце. Когато Надал пробие Ноле, това е защото Ноле си е правил пишки.
Иначе като не си прави пишки е Господ Бог, усещаш ли как почваш да се държиш като феновете на ''ГОАТ'' с които толкова често си спорил, хаха

Колкото до ретурите. Изобщо няма място да се дискутира за мен, тук мисля като Фогела. Джокович има най-добрия ретур в момента в света (заедно с Мъри, Ферер, Надал и Федерер, но най-вече Анди и Пикс), но е далеч от този на Агаси.



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано14.09.11 00:59



Я да те питам, че забравих като заговорихме за конкуренцията извън топ 4... Според теб какво ще стане с Раонич - поредния умрял талант от типа Чилич/Гулбис или има сили за подвизи - ГШ титли, номер 1 и т.н.?





Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: Henman]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано14.09.11 01:06



Е от Гулбис няма как да е по-зле, хаха. Виж, за Чилич нямам обяснение за обема на спада му, като на шега от застопорен в топ 10 мина в миманса...

Според мен Раонич ще се установи в топ 20 и ще има някой голям удар (АМС, финал на Шлема), но не повече - твърде податлив на контузии ми се струва с този начин на игра и физика, плюс че трудно мога да си го представя и да поддържа едно ниво на игра - общ проблем за биг хитърите. Ако забележиш, най-големите амплитуди в нечия игра са точно тези на бигхитърите - примерно един Пикс, ако е окей, ще си взима сигурните мачове и няма да има много изненадващи загуби, което се отразява на ранкинга. От друга страна, никой не знае дали след 2-3 години примерно няма да стане супер мъртвило покрай спада на топ 4 и тогава такива като Раонич да пробият с все сила. :)



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано14.09.11 01:17



Аз пък мисля, че Раонич е по-специален - и като психика, и като отношение към играта. Едва ли ще стане звезда от ранга на Федерер, Надал и Джокович, разбира се, но според мен, стига да се опази от контузии, има шанс за топ 10 и поне една ГШ титла. Абе интересно ще е след няколко години, когато топ 4 западнат, кой ще дойде на тяхно място, защото засега поне не се вижда, а помня примерно за Род, Хюит, Сафката как се шумеше далеч преди да се утвърдят истински.



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 01:22



В никакъв случай!
Това момче е бъдещ номер 1, само да не се окаже, че е чуплив...



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 01:27



Според мен когато това уникално поколение тенисисти сдаде окончателно трона ще има няколко много скучни години докато не се появи някое ново чудо и така :)
Не ми се иска това да свършва,е твърде инетерсно взе да става.
Първо Фед чупи всякакви рекорди и то най-важните, после Надал прави чудеса, а сега Ноле с претенции за най-великия сезон изобщо в историята, но аз чакам все още за това, да видим как ще завърши годината. Към днешна дата е потчи 50 на 50 за мен с Фед от 2006 г., но да видим все пак.
Роджър тогава взе само 4 мастърса ама игра финал на другия шлем и завърши с ТМЦ. А и показателят победи - загуби също е важен.
Силния коз за Ноле обаче е, че побеждаваше редовно Надал, Федерер и Мъри, докато Федерер 2006 г. губеше от Надал и... Мъри :)



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: Diavolo]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано14.09.11 01:31



Е, Мъри тогава не беше никакъв претендент, помня, че Хенман за малко не го би в 1 кръг, тогава Фед просто падна, за да е на 100 % за Ню Йорк.



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 01:57



Ноле обаче изобщо не си и помисли да се пести на Синси и Шевченко с основание се притесняваше и всички хора по света които следят много отблизо тениса имаше защо да се съмняват, но той направи по-силен Юсо отколкото Уимбълдън и много по-внушителен отколкото продукцията му на ИУ и Маями. Както и да е.



Тема Специално Надалнови [re: vogelfrei]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано14.09.11 02:58



вече тренира на 42 градуса температура в Кордоба

Луд за връзване



Тема Re: Сериозна тема за финаланови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано14.09.11 23:43



И двамата не трябва да играят. Ноле трябва да играе на двата азиатски турнира + ТМЦ и евентуално финала на Дейвис, ако другите класират сърбите... Аз мисля, че Рафа няма да играе, но за Джокович не съм сигурен... Може би ще се включи поне в неделята при лош развой...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.