Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 24.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Симулацията симулативна или Сръбската следа...  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано13.09.11 09:52



Сръбската следа в развитието на тениса има една изключително характерна черта - бясно симулиране на физически проблеми с цел да се разбие ритъма на противника. Като познавам балканския манталитет, явно Янкович, Джокович и сие не виждат нищо грешно в това да спечелиш мач с измама.

Апропо, Джокович го харесвах до снощи. Вече не ми е симпатичен. "Физически проблеми" - друг път, просто прецака Надал, а това, че противникът ти уж е контузен, уж не може да сервира и тн, няма как да не повлияе в такъв важен момент...

Така че -Джокович, ако има справедливост повече няма да види титла не само от ГШ но изобщо... И дори да остане № 1, то той ще си остане морален запъртък...



Тема Re: Симулацията симулативна или Сръбската следа...нови [re: mizrahi!]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано13.09.11 10:01



Той щото точно пък Надал не го е правил;)А ти нали щеше да идваш в Бургас да играем.Кво стана





Тема Бухахахахнови [re: mizrahi!]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.09.11 10:02



Присмял се хърбел на щърбел. Фен на Надал да говори за фейк медицински таймаути - аре малко по-сериозно.




Тема Re: Бухахахахнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.09.11 11:10



Абе толкова явно фейк рядко са били. И рядко на финал от ГШ. Какво лицемерие цари тук само...



Тема Re: Бухахахахнови [re: joy_r]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.09.11 11:14



Че на Джокович преди снощи колко са били фейк таймаутите? Правил го и Надал - не на финал на ГШ, ама на финали на Мастърс. И си много права за лицемерието - когато ние пишехме за медикъл таймаутите на Рафа срещу Фед при водачество 5:2 гейма и после хоп - 5:7, тогава някак феновете на Надал (теб още те нямаше) минаваха на лайсната "Хех, тва ли му попречи на ГОАТ". Ама ето - всичко се връща.




Тема Re: Бухахахахнови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.09.11 11:32



Ами аз не съм от тях, на мен и на Рафа глупостите са ми дразнещи. Но признай си, че като това изпълнение той няма в списъка си. На Джоко нищо, ама абсолютно нищо му нямаше и дори от кумова срама след прекъсването не се опита да покуцука малко. Нагъл е.



Тема Re: Бухахахахнови [re: joy_r]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.09.11 11:38



Буахахахахахаха..... Какво лицемерие, наистина......







Тема Re: Симулацията симулативна или Сръбската следа...нови [re: mizrahi!]  
Автор Orel(WTW) ()
Публикувано13.09.11 11:56



е друго си е да се задавиш с банан и да играеш 2 гейма на Ролан Гаро след което да искаш медицински тайм аут. Това и Роан Аткинсън не може да го изиграе по-смешно, т.ч. трай там



Тема Re: Бухахахахнови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано13.09.11 12:02



джой, разбирам, че ти е кофти, но лицемерието не е от страна на фед феновете, той това не рядко, ами хич не си го е позволявал, а рафа преди години го беше развил изключително добре

признавам, че с постигането на номер 1, фейк аутите намаляха, ама преди това си ги ползваше сега не знам с чиста или мръсна съвест, но това не може да се отрече

а ноле е просто ранният надал в това отношение



Тема Re: Бухахахахнови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.09.11 12:08



Лицемерието, Пети, няма нищо общо с Фед, защо го месиш тук

. Но ако този тайм-аут беше взет от Рафа, сега щеше да има вой до небесата, сега всичко е в реда на нещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.