Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 13.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шеста поредна плескавица  
Автор shevchenkoМодератор (рекордьор)
Публикувано13.09.11 03:43



И следващия път да си знаете, особено едно симпатично момче с червен ник! този път чоукна ли Рафа или беше контузен ?!?



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.11 03:50



чоукна в края на втория сет, когато след много битка си предаде деветия гейм с двойна грешка. Надал в този мач беше изтъкан от амплитуди, цялата му игра.
Като цяло силен мач на Надал, по-силен отколкото на Уимбълдън, но в тази си кондиция няма как да се пребори с чудовище като Джокович.



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: shevchenko]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано13.09.11 03:53



Честито на Ноле!

Беше великолепен!

Ноле постави Балканите на картата!

Ако и публиката беше на негова страна: 3-0. Но публиката през цялото време беше среу него и това го отчая доста особено в третия сет. В четвъртия вече не му пукаше.

Е на това му се вика Балкански номер!





Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: shevchenko]  
Автор DONDiEGO (Samba Nights)
Публикувано13.09.11 03:58



ВЕЛИЧЕСТВЕНО.

DALE DALE BOCA!!


Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.11 04:13



Публиката никога няма да е за него срещу ФЕДАЛ, не ти ли стана ясно вече?
Публиката подкрепяше много повече един Багдатис отколкото него на Уимбълдън.



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: Diavolo]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано13.09.11 04:17



На мене ми ясно. Но защо това е така? Я разтегни малко..



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.11 04:20



Защото е скучен може би, не знам или защото още не могат да свикнат с доминацията му. Може би след две, три години ако печели по три шлема на година, ще му се нароят некви фенове, бройкаджии, но хората си обичат Федерер и Надал, както преди Сампрас и Агаси, това е. Човешката народопсихология е трудна за обяснение.



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: Diavolo]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано13.09.11 04:30



Аз пък си мисля че, имало едно време една Римска Империя. После се разделила на Източна и Западна. И от тогава, все така...



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: Dr. M]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.11 04:34



хех, добре, но същото е и на Изток ;)
Специално в България аз фенове на Ноле не познавам освен трима в този клуб, още двама които пишат веднъж в годината и още двама в кафето, като истинския му фен изчезна нещо. Във фейсбук (българския такъв) е още по-фрапантно положението. Надал има най-много фенове у фейсбука ни, повече и от Федерер.
На Джокович се появиха фенове едва през тази година, но все още са много малко, дори след такъв сезон.

Редактирано от Diavolo на 13.09.11 04:54.



Тема Re: Шеста поредна плескавицанови [re: Diavolo]  
АвторDr. M (Нерегистриран)
Публикувано13.09.11 04:48



Напълно естествено. Изтока, както всички знаем, е напълно победен и разединен. Та да се намерят много фенове на Ноле в БГ че е доста трудно.

Въпреки че не ми се иска да намесвам политика и прочие в разговори за тенис, все пак не можах да не забележа някои нюанси в поведението на Джокович, които ме навяват на разни мисли. Но всъщност, дайте да си говорим за тенис






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.