Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Серина с нови клипчетанови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано14.09.11 21:04



Мен много ми харесва, но не писах, защото Джой щеше да ме овини в спам.



Тема Re: Спам в оффанови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.09.11 21:18



мерси за отговора, надявах се да се включиш, точно за рафа



за фед-ноле съм наясно и няма как да съм, като следя единия от време на време се появява името и на другия

аз за себе си напрежението между двамата го отдавам на разликата в манталитета и съответната народопсихология, като съм далеч от даването на оценки, към това и да се добавят и балканските изпълнения на ноле в очите на фед и картинката е ясна.

преди време се чудех, как фед не показва подобна нетърпимост към номерцата на рафа и за себе си заключих, че по-рано се е зародило взаимното уважение между тях и че рафа е бил по-въздържан откъм номерца и гримаси в мачовете си с фед, отделно и момента на прословутото им съперничество и че всяка изпусната реплика можеше да се тълкува като оправдание и завист.

от друга страна ноле не беше на игровото ниво на фед, не му беше пряк конкурент (колко години рафа си го пазеше за себе си с този номер 2), а и ноле го нямаше този опит с пресата и към това отказвания, гримаси, та едното води към другото. сега и ноле се е развил и е много по-умерен и ако щеш самоцензуриран от преди 2-3 години

относно пресконференцията на фед - мисля, че я гледаш през дяволските си очила - фед е казал, че той не би го бил така, но ноле си го прави от 20 години.... вместо това, което ти чуваш, аз чувам известно разочарование в думите на фед, че той не би рискувал баш така на мачбол за противника ... но колкото хора, толкова интерпретации на чутото между редовете

Редактирано от petitta на 14.09.11 21:19.



Тема Re: Серина с нови клипчетанови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.09.11 21:22



джой не хапе, поне не много, а в тази тема СПАМЪТ е цар

тук е важно, да си пазим темичката от чистия тенис, че пак ще ни погнат с обвинения, квалификации и определения



иначе се радвам и за теб коментарите ви на двамата с дявола са много различни от тези под статията...



Тема Re: Спам в оффанови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано14.09.11 21:24



Но пък ако не го е наричал по име, това е видно и най-малкото неучтиво.



Тема Re: Спам в оффанови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.09.11 21:34



ще я гледам тази пресконференция, но малко по нататък, още не съм

по тази причина и не коментирах тази част от поста на дявола

ако е говорил за него и е било само той, този, онзи съм съгласна, но ако са били въпроси от типа какво мислиш за техниката на джокович, то е нормално да отговори с той, но пак казвам, моите са диви спекулации, т.к, само съм чела без да гледам

но ако вие с дявола сте прави съм съгласна, че е невъзпитано от фед, но и той е само човек, въпреки че е ГОАТ и за всички ни явно е божество

интересно ми е дали някой го попита за танците на ноле и там как фед се е измъкнал? аз не бих могла, не и след подобна загуба



Тема Re: Спам в оффанови [re: petitta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 21:35



В отговор на:

сега и ноле се е развил и е много по-умерен и ако щеш самоцензуриран от преди 2-3 години




Ъъъ, я пак? :)
Същите номера ги прави, не се е променил изобщо, да не говорим за поведението му на финала в Синсинати.



Тема Re: Спам в оффанови [re: petitta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 21:39



Фед е притеснителен човек, доста е сдържан извън корта и обича уединението и спокойствието, класически домошар. Каквото и мнение да даде за танците то няма да е интересно, защото него тези неща просто не го вълнуват и не му пука. И по време на тържества и купони, партита, ала бала когато се събират тенисисти, Федерер отсъства и никога не е присъствал.
Иначе има чувство за хумор, закачлив е, но в по-тесен кръг и с хора с които си допада. Виж пак клима им с Рафа когато се снимаха за реклмата на демонстративните им мача за фондациите и какви лиготии и хилеж бяха ;)



Тема Re: Спам в оффанови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.09.11 21:39



е не е ли?! ноле се държи политически коректно по време на интервюта и пресконференции и се прави на скромен, което не му отива

говорих за поведението с медиите, не на корта

то и надал не се е превъзмогнал съвсем, ти от ноле чакаш

п.с.ноле се е развил и е много по-умерен и ако щеш самоцензуриран от преди 2-3 години това да се разбира в сравнение с него самия, а че не еталон на възпитание, въздържаност и аристократизъм надали някой ще го отрече, но личното израстване е видимо



Тема Re: ОФФ - спорт, тенис и още нещо ;) -пето изданиенови [re: joy_r]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано14.09.11 21:39



Я да видим ще се сетите ли кой уникален британски глас звучи тук






Тема Re: Спам в оффанови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано14.09.11 21:42



фед не празнува и не танцува по масите с колегите си от тура, но има доста кръчмарски подвизи с приятелите си извън тениса

какви снимки съм гледала преди години, не знаех да вярвам на очите си или не

и това ми го направи някак си по-земен и още по-привлекателен

гледал ли си му караокето с отбора на швейцария?!? няма такова грачене

Редактирано от petitta на 14.09.11 21:43.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.