Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: да живее фейсанови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано13.09.11 19:36



ти скоро да не си била с негър, та на всички викаш малкия. последния път като проверих не беше толко зле положението при мен



VAMOS!

Тема Re: да живее фейсанови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано13.09.11 19:36



ми аз съм много много стриктна по отношение на хората около мен, та за да съм честна, за подобни екземпляри от двата примера съм чувала, но не мисля, че нямам такива приятели.

а на всичкото отгоре съм и старомодна явно, щото приказката за блутуута съм я чувала от време оно ама беше за очи, дето не се виждат, а и си е много вярна де

и важи двупосочно



Тема Re: да живее фейсанови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано13.09.11 19:38



господи агаси, може и да съм била, може и да съм, подробности ли искаш



иначе онзи ден ти ме какосваше тук и лично, сега се възмУтваШ



Тема Re: да живее фейсанови [re: petitta]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.09.11 19:39



Аз пък имам всякакви приятели, и меркантилни, и романтични, и верни, и неверни, нямам предразсъдъци





Тема Re: да живее фейсанови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано13.09.11 19:41



искам, казвай веднага :) аз те какосвам от уважение, а не щото си по-голяма от мен



VAMOS!

Тема Re: да живее фейсанови [re: joy_r]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано13.09.11 19:42



шарен свят- хора всякакви. отдавна не се впечатлявам от различните характери и не искам никой да бъде с моите разбирания и ценности. важното е купон да става :)

VAMOS!



Тема Re: да живее фейсанови [re: A.Agassi]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.09.11 19:44



мхм





Тема Re: да живее фейсанови [re: joy_r]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано13.09.11 19:45



браво на теб, аз съм от другата група



при мен важи "краставите магарета през девет баира се надушват" аз съм се парила от хора с много различна ценностна система от моята, за това съм малко свръхпредпазлива

и верни, и неверни, за приятелство или любовни трепети пишеш, за първото ми е важно да си ми верни приятелите, а за второто - не ми е критерий, т.к. за вярност в интимните отношения трябват двама



Тема Re: да живее фейсанови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано13.09.11 19:46



аз съм дискретна, така че не се и надявай



п.с. интересно обидно-закачлив начин си намерил да ме уважаваш



Тема Re: ОФФ - спорт, тенис и още нещо ;) -пето изданиенови [re: joy_r]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано13.09.11 19:47



Я да пуснем една снимчица на госпожица Уинона


Винаги съм искала прическа като нейната, ама не ми е такова нежно лицето и се въздържам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.